سام لوید, ‘مطب’ بازیگر می میرد در 56

سام لوید یک بازیگر بهترین و شناخته شده برای به تصویر کشیدن وکیل تد Buckland در “مالش” کرده و خود را عامل تایید به انواع. او 56.

در ژانویه 2019 لوید تشخیص داده شد با یک غیر قابل جراحی تومور مغزی و سرطان که در نهایت به ریه های خود و فک و کبد و ستون فقرات. او با دریافت این تشخیص تنها چند هفته پس از همسرش ونسا, به هنگام تولد اولین فرزند خود را به.

در طی سه دهه حرفه ای در تلویزیون و فیلم لوید نیز برگزار شد نقش بر را نشان می دهد مانند “Desperate Housewives” “Seinfeld” “خانواده مدرن,” “The West Wing” “Cougar Town” “مالکوم در میانه” و “بی حیا” و همچنین فیلم “Flubber” و “Galaxy Quest.”

لوید نیز یک نوازنده با استعداد. او خواند در cappella گروه شاهد – که ساخته شده از چندین حضور در “Scrubs” به عنوان بی ارزش Peons – و گیتار باس در Butties یک Beatles باند ادای احترام. لوید نیز شده بود قرار است به طور مستقیم یک کشور, سنگ, موسیقی “با پم و گیل” که قرار بود در مکث هنگامی که او را تشخیص.

بیل لارنس خالق “مالش” مشترک شیرین, پشت صحنه, عکس یادگاری لوید.

“فکر زیادی در مورد سام لوید امروز” لارنس نوشت. “واقعا چنین نوع شیرین ، او از دست رفته خواهد شد توسط بسیاری از.”

لوید “Scrubs” castmate Zach Braff نیز ارسال شده به افتخار لوید.

“در صلح و آرامش استراحت به یکی از جالب ترین بازیگران من تا به حال لذت از کار با. سام لوید ساخته شده من کرک کردن و شکستن شخصیت هر زمان ما یک صحنه با هم” Braff توییتی. “او نمی توانست به یک کودک ، من برای همیشه گرامی من با شما سامی.”

به عنوان بخشی از ادای احترام Braff مشترک یک ویدیو از لوید a cappella گروه آواز “Somewhere Over the Rainbow.” زیر گوش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>