سامانتا زنبور عسل پاکستان به حفظ کامل پیشانی’ بینندگان خنده در جاده به 2020 انتخابات

بسیاری از اواخر شب میزبان باید به طور منظم بخش های آنها می تواند تبدیل به دوباره و دوباره به خنده. Seth Meyers است “یک نگاه نزدیک تر است.” جیمی کیمل است “معنی توییتهایی.” جیمی فالون خود را “با تشکر از شما یادداشت ها.” و James Corden است “همسفری کارائوکه.”

در “کامل پیشانی” یکی از TBS اواخر شب نوشته, میزبان, Samantha Bee هیچ یک از کسانی که همه چیز. با یک برنامه که پخش یک بار در هفته او را ندارد لوکس با تکیه بر منظم مفاهیم. “ما انتظار داریم همه چیز را تغییر دهید تا برای ما منافع شخصی می گوید:” زنبور عسل در مصاحبه اخیر است. “من می خواهم به دوباره اختراع همه چیز تا آنجا که ممکن است.”

در طی چهار فصل (نشان می دهد پنجم چرخه شرکت) زنبور اتحادش را تغییر مجموعه, افتتاح و در هفته های اخیر برخی از او به طور منظم همکاران و سر نویسندگان. در اوایل این ماه کامل “پیشانی” بالا مایک دراکر و کریستن Bartlett به سر نویسنده عنوان جایگزین ملیندا Taub. نشان می دهد در ماه های اخیر اجرا شده است و بخش های از جدید همکاران مانند Sasheer Zamata و کنی و کیت لوکاس در حالی که مهره های اصلی مانند اشلی نیکول سیاه و امی Hoggart نقل مکان کرد به پروژه های جدید (Hoggart است که منجر به یک کمدی جدید سری در Tru TV تحت زنبور عسل نظارت).

“ما می رویم به اضافه کردن به تیم ما از خبرنگاران می گوید:” زنبور عسل که کاهش یافته است به استادانه درست شده (“من می توانم آن را فقط رتبهدهی نشده است.”)

اما برخی از جنبه های “کامل پیشانی” تغییر نکرده. زنبور عسل و کارکنان خود را به مدت طولانی در نظر گرفته شده برنامه هفتگی استفاده از کار کردن همه چیزهایی که در جامعه و اخبار چرخه آنها پیدا پوچ و میزبان انتظار دارد که ادامه پیدا کند.

“اگر جهان دیوانه است حداقل ما باید 30 دقیقه در هفته بود واقعا احمق و چیزی خارج از آن و این است که یک محل عالی به” زنبور عسل می گوید. “وجود دارد مقدار زیادی برای ما به بحث در مورد.”

اما او اذعان مخاطبان او در حال حاضر ممکن است در حالت های مختلف از یکی که استقبال او برنامه زمانی که آن را راه اندازی در سال 2016 قبل از انتخابات ریاست جمهوری و انتظارات مختلف. هیلاری کلینتون نشده اند ممکن است مورد نظر خود را نامزد, اما او می شده اند دولتمرد. وجود دارد که یک دست ثابت در راس” می گوید زنبور عسل. “در حال حاضر این نوع مانند یکی دیگر از بازی. آن را احساس می کند مانند غرب وحشی” او می افزاید. “هیچ کس واقعا خواب. همه بر روی تلفن خود را در وسط شب به دنبال در تماس است. من فکر می کنم ما همه احساس قشنگ harangued. وجود دارد احساس تنش در هوا.”

هیچ یک از که او می گوید: حفظ خواهد کرد خدمه او از تلاش برای ایجاد حس از آن همه است. “ما فقط بدانند راه به نوع پیدا کردن شادی در تمام tentpole لحظات در کنار جاده به انتخابات می گوید:” زنبور عسل که به قول “واقعا منفجر کردن آن در کنوانسیون های این سال است. من نگاه به جلو به آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>