سامسونگ اعلام کرد Galaxy مطمئن بیع متقابل ارائه در گوشی های هوشمند: جزئیات اینجا

Samsung معرفی کرده است بیع متقابل ارائه به نام Galaxy مطمئن باشید در گوشی های هوشمند خود. این ساز الکترونیکی کره جنوبی نیز معرفی Galaxy برای همیشه لطفا برای ارائه که اجازه می دهد تا مصرف کنندگان به خرید Galaxy S20-سری گوشی های هوشمند با پرداخت 60 درصد از کل هزینه در صف مقابل و بقیه مبلغ را در پایان سال اول. هر دو ارائه می دهد در حال حاضر در دسترس در سراسر سامسونگ منحصر به فرد, فروشگاه, رسانه های خرده فروشی و, سامسونگ, پورتال آنلاین.

چه کهکشان مطمئن

سامسونگ با همکاری Servify برای این پیشنهاد است که در آن شرکت ارائه مطمئن بیع متقابل ارزش در کهکشان S20 فوق العاده Galaxy S20+, کهکشان, S20, Galaxy S10 Lite (512GB) و Galaxy Note10 Lite. در این پیشنهاد این شرکت ارائه شده است مطمئن بیع متقابل ارزش تا 70 درصد در سه ماهه کهکشان S20 گوشی های هوشمند. شش ماه دستگاه واجد شرایط تا 60 درصد مطمئن بیع متقابل مقدار و تا 50 درصد و 40 درصد در نه ماه و 12 ماه گوشی های قدیمی بود.

چه کهکشان برای همیشه لطفا برای

کهکشان برای همیشه لطفا برای ارائه اجازه می دهد تا مصرف کنندگان به خرید Galaxy S20-گوشی های هوشمند سری 60 درصد از قیمت مصرف کنندگان می توانند تعادل پرداخت 40 درصد در پایان از یک سال و یا بازگشت به دستگاه. به سود کهکشان برای همیشه لطفا برای ارائه به مصرف کنندگان را به خرید Galaxy S20 گوشی های هوشمند با استفاده از EMI تسهیلات. برای کهکشان برای همیشه, سامسونگ در هند با همکاری Servify و IDFC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *