سامسونگ صفحه نمایش بسته می شود بخشی از ویتنامی گیاه برای جلوگیری از coronavirus گسترش

کره جنوبی پانل مسطح ساز Samsung Display Co. روز دوشنبه گفت: این تعطیلی بخشی از کارخانه خود را در ویتنام پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

آن را به طور موقت بسته شده در یک ساختمان کارخانه خود را در بس نینها ویتنام که در آن کارمند کار کرده Yonhap news agency گزارش.

این شرکت که تامین صفحه نمایش گوشی های هوشمند به عمده گوشی سازندگان از جمله Samsung Electronics Co., گفت: این کارخانه خطوط تولید عامل طبق معمولی از کارکنان شناسایی شده به عنوان ویتنام 262th ویروس بیمار انجام شده بود کار مرتبط با مدیریت کیفیت.

با توجه به ویتنامی, مقامات بهداشت و درمان 26 ساله نشان داد علائم در مارس 31 و کار تا زمانی که دوشنبه گذشته. او تشخیص داده شد با COVID-19 روز یکشنبه.

همچنین بخوانید: Covid-19 صدمه دیده ممکن است سامسونگ سود در تراشه های حافظه کسب و کار در این سه ماهه

برای محافظت از کارگران خود را, سامسونگ, صفحه نمایش گفته است که ضد عفونی امکانات و رفت و آمد اتوبوس ها در گیاهان است. آن را نیز خواست کسانی که در تماس با این ویروس آلوده کارمند به خود شده است.

Nguyen Huong گینگ صندلی از کمیته مردم از بس نینها پروینک گفت: شبکه دولتی VTV روز دوشنبه که 44 نفر در این واحد شده بود به قرنطینه و کارخانه ها و اتوبوس ها استفاده می شود برای حمل و نقل کارگران شده اند با اسپری ضد عفونی کننده.

به تازگی سامسونگ صفحه نمایش پدر و مادر Samsung Electronics تا به حال تعلیق آن صفحه اصلی لوازم خانگی کارخانه در ایالات متحده پس از, دو نفر از کارگران خود را تا به حال تست مثبت برای کوروناویروس.

کره جنوبی غول تکنولوژی گفت: تسهیلات خود واقع در شهرستان نیوبری کارولینای جنوبی است که کاملا تمیز و sanitised.

همچنین بخوانید: به زودی شما می توانید پیدا کردن coronavirus مرکز آزمون در اپل مپ: جزئیات اینجا

هنگامی که شیوع بیماری برای اولین بار در چین آغاز شده و در سال گذشته سامسونگ, استراتژی گسترش تولید آن پایه به کشورها از جمله ویتنام و هند به نظر می رسید برای پرداخت کردن. اما به عنوان ویروس در سراسر جهان گسترش سامسونگ بیش از حد مجبور به بستن کارخانه ها و فروشگاه های خرده فروشی در اروپا و هند و ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر