سامسونگ معرفی AltZLife’ حالت خصوصی در کهکشان A71, A51: چگونه کار می کند

سامسونگ روز دوشنبه معرفی جدید حریم شخصی از ویژگی های آن کهکشان A71 و کهکشان A51 گوشی های هوشمند است. نام AltZLife, حفظ حریم خصوصی محور از ویژگی های است که در حال حاضر نورد از به عنوان بخشی از به روز رسانی نرم افزار برای هر دو گوشی های هوشمند است. قابلیت ایجاد ثانویه فضای خصوصی بر روی گوشی قابل دسترس از طریق فرایند احراز هویت است که متفاوت از یک مورد نیاز به باز کردن قفل گوشی – با توجه به سامسونگ.

چگونه سامسونگ AltZLife ویژگی کار می کند:

این AltZLife حالت فعال می شود در دو فشار دکمه قدرت. آن است که یک فضایی با دسترسی به تمام ویژگی های گوشی از جمله گالری عکس و برنامه های. اما یکی از نیاز به انتقال مطالب از حالت عادی به حالت خصوصی و نصب نرمافزار (از جمله به عنوان مثال دوم از نرم افزار) به طور جداگانه در حالت خصوصی. وجود دارد دو راه برای انتقال و مدیریت محتوا در حالت خصوصی — سوئیچ سریع و محتوای پیشنهادات.

سوئیچ سریع

سوئیچ سریع به کاربران اجازه می دهد بین دو نمونه از همان برنامه فورا: یک نمونه در حالت عادی و در حالت خصوصی. برای مثال کاربر می تواند حرکت بین نرمال گالری و گالری; یا از نرمال واتساپ برای خصوصی واتساپ با دو بار کلیک کردن بر روی دکمه قدرت. خصوصی نسخه از این برنامه امن توسط سامسونگ ناکس در پوشه امن از کهکشان گوشی های هوشمند است.

هنگامی که یک کاربر با دوبار کلیک بر روی دکمه قدرت در حالت عادی احراز هویت لازم است قبل از ورود به حالت خصوصی از همان برنامه است. این احراز هویت متفاوت از حالت عادی باز کردن قفل گوشی های هوشمند. در هنگام تعویض از خصوصی به حالت عادی و بدون احراز هویت مورد نیاز است.

محتوای پیشنهادات

محتوای پیشنهادات این است که هوش مصنوعی مبتنی بر برنامه در داخل ‘پوشه امن’ است و یک دستگاه موتور که نشان می دهد محتوایی که کاربران ممکن است بخواهید به حرکت به خصوصی دوم فضا در پوشه امن’. برای تلفن به توصیه محتوای کاربران را مجبور به انتخاب خاص چهره و یا یک نوع از تصویر آنها می خواهند به برچسب به عنوان خصوصی و نگه داشتن آنها را امن و خصوصی در گالری پوشه امن.

پس از راه اندازی اولیه کامل است موتور AI شناسایی تصاویر از گالری و توصیه هایی را به حرکت آنها را به فضای خصوصی. به گفته سامسونگ این است که در دستگاه هوش مصنوعی مبتنی بر راه حل هیچ اطلاعات یا تصویر همیشه برگ های هوشمند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>