سان فرانسیسکو محل برگزاری موسیقی باریک را به پس از 30 سال

پس از خدمت به عنوان یک جزء اصلی از منطقه خلیج سانفرانسیسکو صحنه شب زنده داری برای 30 سال, محبوب, موسیقی, باشگاه, باریک را اعلام کرد روز جمعه (20 مارس) که این امر می تواند توقف عملیات به طور دائم.

به عنوان اولین گزارش سان فرانسیسکو کرونیکل معشوق محل تاسیس و شرکت های متعلق به نوازنده Boz Scaggs اطلاع کارکنان در روز چهارشنبه که این باشگاه نمی خواهد دوباره در تاریخ بعد پس از بسته شدن مطابق با یک “پناهگاه در محل” منظور صادر شده توسط سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد در روز سه شنبه.

هر چند نگرانی های بیش از درآمد از دست رفته در پی اجباری ، coronavirus مربوط به لغو و تعطیلی را ترک کرده اند بسیاری از سالن در سراسر جهان وضعیتی وخیم تصمیم به شاتر کلوپ شبانه بود ظاهرا رسیده در اواخر سال گذشته و قبل از همه گیر.

پس از خروج از مدیر کل سحر هالیدی در سال 2017 محل مالکیت بیلی بزرگ, Inc., همچنین از دست رفته قابل توجه درآمد آنها در سال به دست آورده از سختی و شدت بلوگرس جشنواره برگزار شد و در سن فرانسیسکو پارک گلدن گیت در هر سقوط. Scaggs در نهایت همکاری با لس آنجلس پروموتر Goldenvoice برای هر دو کتاب باریک و بزرگ آمریکایی سالن موسیقی — خواهر خود را در این شهر پشت مازو منطقه در سال 2018 است.

یکی از بسیاری از چیزهایی که ساخته شده باریک و منحصر به فرد در یک شهر خراب با سالن: ظرفیت. به عنوان یک 500-فرد باشگاه فضایی در 333 خیابان 11th قادر به تهیه کردن به هر دو بالا و آینده محلی عمل می کند (بسیاری از آنها بعدها به تبدیل نام اصلی) و همچنین تاسیس بیشتر هنرمندان به دنبال بازی صمیمی امر است.

با آن chameleonic شهرت برای رزرو همه چیز را از پانک به کشور (“من آزادی کامل” هالیدی گفت: سان فرانسیسکو کرونیکل), باریک را نیز به دست آورد شهرت به عنوان یک خانه استقبال برای افزایش منطقه خلیج هنرمندان در تمام ژانرهای. از آنجا که باز کردن درهای خود را در سال 1988 اعمال اعم از Marianne Faithfull به پرل جم به Snoop Dogg همه graced باریک مرحله حصول اطمینان از یک نوار گسترده ای از ساکنان محلی را به حال دلیلی برای بازدید از باشگاه در طول سال.

در علاوه بر این به استقبال نوازندگان محلی از همه راه راه باریک را نیز به عنوان افتتاحیه سان فرانسیسکو توقف برای بسیاری از محبوب ترین های امروز عمل می کند. در میان هنرمندان به ساخت اولین خود را در این شهر در باریک است: آلیسون کراس, Radiohead, بک و Sheryl Crow. محل برگزاری نیز در آغوش سهم عادلانه خود را از عجیب و غریب افراد مشهور جانبی پروژه شامل سه نفر از 1995 اجرای برنامه های کیانو ریوز’ چراغ Dogstar به عنوان به خوبی به عنوان یک خصوصی 1991 کنسرت از David Bowie را سخت سنگ ساز و برگ قلع و ماشین آلات.

فراتر از تعداد بی شماری از کنسرت های این باشگاه در میزبانی (تصویر اخیر نشان می دهد با عنوان توسط Juliana هتفیلد), باریک را نیز برای همیشه همراه با سختی بلوگراس, جشنواره, رایگان, چند, روز, رویداد است که آنها برای اولین بار تولید شده و در سال 2001 با بودجه از میلیاردر وارن هلمن. Scaggs نیز تایید کرد که آمریکا بزرگ سالن موسیقی — gorgeously تزئین 600 نفر ظرفیت محل برگزاری — دوباره باز خواهد در کنار بقیه سان فرانسیسکو زمانی که یک ایالت “پناهگاه در محل” سفارش آسانسور در 7 آوریل. (Scaggs همچنین قصد دارد برای حرکت باریک کارکنان به بزرگ آمریکایی هنگامی که قادر به انجام آن است.)

هر چند طبقه باشگاه نهایی سال شد تا حد زیادی تعریف شده توسط Goldenvoice تلاش برای تشدید گرفتن آن در منطقه در سالن میراث خود را به عنوان یک سان فرانسیسکو موسسه سیمانی در خاطرات متعدد و مجزا منطقه خلیج شب به کمک آنها را به زندگی است. بود آن زمان شاهزاده جورج کلینتون و Chaka Khan همه با هم برای اواخر شب مربا یا یک هفته هیپ هاپ کنسرت با عنوان با دلم بد بو Homosapien پالس سان فرانسیسکو همیشه دید با صدای بلند و خالص در باریک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>