سن سباستین مدیران جدید ویترین انتخاب ‘بهار شکوفه,’ ‘حافظه, خانه,’ ‘Chupacabra’

سوزان لیندون را “بهار شکوفه” João Paulo میراندا ماریا را “حافظه خانه” و گریگوری Kolomytsev را “Chupacabra” خواهد شد با یکدیگر رقابت برای Kutxabank-مدیران جدید جایزه در جشنواره فیلم سن سباستین کشور باسک رویداد اعلام کرد.

در این سال جدید مدیران مسابقه طول می کشد در 11 فیلم از برزیل, چین, فرانسه, ایرلند, ژاپن, هلند, لهستان, کره جنوبی, اسپانیا, روسیه, انگلستان و ویتنام است. از آنها هفت خواهد بود اولین ویژگی های; بقیه در فیلم دوم.

یکی از اولین مدیران در سن سباستین کره ای Kim Mi-jo که به تازگی برنده جایزه بزرگ در کره رقابت در سال 2020 جئونجو جشنواره با “گل” داستان میانسال قربانی تجاوز به عنف را که خود برتر بین المللی در سن سباستین به فروش می رسد توسط عامل فروش M-خط توزیع. چین Xingyi دونگ خواهد شد اولین با “آهسته آواز” که منجر شخصیت یک مرد که برمی گرداند به زادگاه خود پس از آزادی از زندان است.

در میان اولین ویژگی فیلمسازان چهار با پروژه های که قبلا توسعه یافته تعلق می گیرد و یا برنامه ریزی شده در این جشنواره است.

که مورد, آلمانی-متولد ایزابل Lamberti. ماهیهای مستند و داستانی — با عدم بازیگران, غیر داستانی زیبایی و داستان تخیلی داستان — Lamberti را “آخرین روزهای زمستان” ثبت آچار عاطفی رنج می برد توسط Gabarre مندوزا خانواده خود را اخراج قریب الوقوع از shanty town کانادا واقعی فقط در خارج از مادرید که در آن آنها را با خوشحالی زندگی می کردند به اندازه کافی 18 سال گذشته است. آمستردام-بر اساس IJswater تولید فیلم با اسپانیا و آینده کسب کند ، فرانسه Loco فیلم دستگیره خرید و فروش.

دیوید پرز Sañudo که شرکت در Zinemira-Kimuak در سال 2017 با فیلم کوتاه “Aprieta پرو raramente ahoga” آیا در حال حاضر “Ane” یک ویژگی فیلم در مورد یک مادر جستجو با افزایش ناامیدی برای او از دست رفته است.

جارو مالاگا را در سال 2020 با این نسخهها کار در حال پیشرفت بود که در آن برداشت Latido فیلم “Ane” توسعه داده شد در مادرید فیلم مدرسه رشد و تولید شده توسط Amania فیلم.

داستان یک کودک را کشف عرفانی وحش “Chupacabra,” اولین فیلم از روسیه گریگوری Kolomytsev توسعه یافته بود و در Ikusmira شرکت مسکونی برنامه.

برزیل Joao Paulo میراندا ماریا که در اروپا توزیع کنندگان و شرکت کنندگان جایزه در فیلم در پیشرفت 37 فرانسه در تولوز و سپس یک سرمایه گذاری مشترک با سن سباستین در حال حاضر خواهد شد در این سال “حافظه خانه” فرانسه-برزیل شرکت-تولید.

معنوی و خارق العاده داستان کپسوله سازی اجتماعی و تنش های نژادی در مدرن روز برزیل “حافظه خانه” خرید و فروش به کار گرفته شده توسط سلول رویاها و بخشی از 2020 جشنواره کن جشنواره انتخاب رسمی.

همچنین رقابت در مدیران جدید دیگری است جشنواره بین المللی فیلم کن سال 2020 برچسب عنوان “بهار شکوفه” در مورد یک دختر جوان پاره بین عشق او را برای یک مرد مسن تر و لذت بردن او از زندگی نوجوان. کارگردان و بازیگران سوزان Lindon “بهار” مارک او اولین ویژگی را دریافت اروپایی خود را برتر در سن سباستین به فروش می رسد با فروش خانه Luxbox.

در میان چهار فیلمسازان که رقابت در مدیران جدید با دومین ویژگی های انگلستان بن Sharrock. پس از debuting با “Pikadero” (2015) او را برمی گرداند با “برزخ” فرهنگ-clash طنز بر مشکلات و امیدوار پناهندگان. قبلا برنده شدن در جشنواره کن سال 2020 برچسب و فروخته شده توسط قهرمان داستان و عکس و فیلم می سازد اروپایی خود را برتر در سن سباستین.

یکی دیگر از دوم ویژگی “ناقوس مرگ” به کارگردانی پامپلونا را Imanol Rayo برنده Zinemira جایزه با “بی اکتشاف در آینه” (2011). Rayo بازگشت به سن سباستین با noirish داستان نفرت بین اعضای یک خانواده روستایی تطبیق میرن Gorrotxategi ضربه رمان “33 Ezkil.”

داشتن سر تبدیل با اولین فیلم “سکوت شب” (2017), لهستانی, مدیر Piotr Domalewski حاضر خواهد شد “من هرگز گریه” در مورد یک دختر است که در سفر به ایرلند به جمع آوری پدرش بدن زمانی که او می میرد در یک حادثه کاری. یک لهستان-ایرلند شرکت-تولید “گریه” برداشت شده است توسط فرانسه گسترده ای مدیریت فروش بین المللی.

در نهایت ژاپن آکیو Fujimoto که “عبور از زندگی” (سال 2017) برنده دو جایزه در آینده بخش در توکیو جشنواره خواهد بود و آوردن “در کنار دریا” یک Kazutaka Watanabe تولید در توکیو بر اساس Exnkk که به دنبال یک زن ویتنامی که با فرار از محل کار خود را به عنوان یک ویژگی های کارآموز و شروع به کار به طور غیر قانونی در ژاپن به منظور حمایت از خانواده اش.

تمام فیلم های انتخاب شده برای مدیران جدید خواهد شد به نمایش در بازارهای جهانی برای اولین بار با در حال حاضر ذکر استثنا.

نسخه 68 از سن سباستین جشنواره اجرا می شود از سپتامبر. 18 تا 26.

سن سباستین سال 2020 مدیران جدید رقابت

“بهار شکوفه” (Suzanne لیندون فرانسه)

“Ane,” (David پرز Sañudo اسپانیا)

“حافظه خانه” (João Paulo میراندا ماریا برزیل و فرانسه)

“Chupacabra,” (گریگوری Kolomytsev روسیه)

“Gull,” (Kim Mi-jo کره جنوبی)

“آهسته آواز” (Xingyi دونگ چین)

“ناقوس مرگ,” (Imanol Rayo اسپانیا)

“من هرگز گریه” (Piotr Domalewski لهستان و ایرلند)

“آخرین روزهای زمستان” (ایزابل Lamberti, هلند, اسپانیا)

“برزخ” (بن Sharrock انگلستان)

“کنار دریا” (آکیو Fujimoto ژاپن و ویتنام)

Lazy loaded image

Ane حسن نیت ارائه میدهد: جشنواره سن سباستین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>