تحریم-ایران آمار قمار در بخشی Covid-19 مستند خروج

صادر شده در: Modified:

ایران مجاز برخی از کسب و کار در پایتخت, تهران و شهرهای نزدیک به re-open شنبه پس از هفته مستند با هدف از بدترین شیوع کروناویروس در خاورمیانه است.

تبلیغات

ایران آهسته بود برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس برگزار شد و در اعمال محدودیت های گسترده و حتی پس از کشورهای دیگر در منطقه به مراتب کمتر از موارد مجبور اکثر کسب و کار ، ایران گزارش کرده است بیش از 80 ، 000 موارد تایید شده و بیش از 5 ، 000 مرگ و میر.

بخشی دوباره باز دیدم ادارات دولتی مشغول به کار با یک سوم از کارکنان مشغول به کار از خانه. مدارس و رستوران ها و سالن های ورزشی و مراکز خرید و همچنین تهران بازار بزرگ باقی می ماند بسته شده است.

ترافیک سنگین در تهران, اوایل روز شنبه اولین روز از هفته کار می کنند. مقامات اجازه کسب و کار در خارج از پایتخت به بازگشایی یک هفته پیش.

در حالی که coronavirus بسیار مسری است رهبران ایران می گویند که آنها باید به در نظر گرفتن عواقب اقتصادی اقدامات قرنطینه به عنوان کشور مبارزات تحت تحریم های شدید اعمال شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او پس از عقب نشینی آمریکا از 2015 ایران.

“این یک تصمیم دشوار این یک تصمیم بحث برانگیز اما واضح است که دولت ایران این است که رفتن را از طریق با آن گفت:” رضا Sayah, گزارش, FRANCE 24 از تهران.

“برای چند هفته گذشته روزانه Covid-19 تلفات اینجا در ایران رفته و در هفته گذشته برای اولین بار روزانه تلفات رفت و از سه رقمی به دو رقمی. منتقدان دولت همواره تردید از چگونگی دقیق این اعداد هستند اما دولت با اشاره به این آمار و نشان می دهد آنها در حال به تبدیل گوشه در مبارزه با این بیماری توضیح داد:” Sayah.

EN NW گرفتن رضا از 8H

سازمان ملل خواستار آزادی زندانیان سیاسی

روز جمعه کارشناسان حقوق بشر ملل متحد به نام ایران و برای آزادی زندانیان سیاسی که می تواند آسیب پذیر به عفونت در داخل کشور بازداشتگاه. ایران به طور موقت آزاد شده 100,000 زندانیان است اما هنوز بازداشت بسیاری از محکوم امنیتی اتهامات از جمله چند dual-اتباع.

گروه های حقوق بشر می گویند بسیاری از dual-اتباع زندانیان سیاسی و یا در حال برگزار شد که تراشه چانه زنی برای آینده مذاکرات با غرب است.

“ما می دانیم وضعیت اضطراری در ایران و مشکلات آن چهره در مبارزه با این بیماری همه گیر از جمله گزارش چالش ها در دسترسی به لوازم پزشکی با توجه به تحریم” از کارشناسان سازمان ملل گفت. “برخی از آنها در معرض خطر از Covid-19 با توجه به سن و یا شرایط بهداشتی اساسی. ما از مقامات برای آزادی آنها است.”

کارشناسان برجسته این موارد وکیل و مدافع حقوق بشر نسرین ستوده و مدافعان نرگس محمدی و آرش صادقی به عنوان به خوبی به عنوان دو اتباع احمدرضا Djalali یک ایرانی-سوئدی ملی; مراد Tahbaz یک ایرانی-انگلیسی-ملی آمریکا; و کامران قادری و Massud Mossaheb دو ایران-اتریش اتباع.

آنها گفتند: همه هفت درخواست کرده اند به طور موقت آزاد اما رد شده اند و یا پاسخ دریافت نکرده.

ماه گذشته, ایران, منتشر, منجر, فرانسوی, علمی رولاند Marchal یک آفریقای متخصص دستگیر شد و با شریک زندگی خود را در ایران در ژوئن 2019.

در یک مصاحبه با فرانس 24 پس از آزادی او Marchal گفت که در حالی که او در یک زندان ایران, او متوجه او “فقط یک تراشه چانه زنی”.

(FRANCE 24 با AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>