ساندرز parries حمله از همه طرف در دموکراتیک ریاست جمهوری بحث

صادر شده در: Modified:

ریاست جمهوری ایالات متحده پیشتاز برنی ساندرز بود صریحا حمله شنبه شب در غیر منتظره ای خشن دموکراتیک بحث در کارولینای جنوبی است. بالا مخاطره رویداد نهایی بحث قبل از “شنبه” در مارس 3, زمانی که 14 متحده خود را نگه دارد مقدماتی.

تبلیغات

ما دموکراتیک داوطلبان جمع آوری شده در یک مرحله در کارولینای جنوبی که دارای اصلی آن انتخابات در فوریه 29 – چهارمین نامزدی نامزدی در انتخابات مقدماتی پس از آیووا و نیوهمپشایر و نوادا.

تازه یک پیروزی در نوادا قفقاز در فوریه 21, ورمونت, سناتور برنی ساندرز مواجه jabs از نامزدهای دیگر در کارولینای جنوبی بحث باعث او را به درخواست wryly “من از شنیدن نام من ذکر شده کمی امشب. من تعجب می کنم که چرا؟”

نامزدهای هدر رفته هیچ زمان قرار دادن ساندرز در موضع دفاعی است. در اوایل بحث سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ گفت ساندرز point blank “روسیه است تا به شما کمک کند انتخاب” با اشاره به گزارش هایی که روسیه در تلاش است تا به کمک ساندرز’ انتخابات ریاست جمهوری است.

ساندرز منحرف بلومبرگ ضربه: “سلام آقای پوتین, اگر من رئیس جمهور ایالات متحده به من اعتماد شما در حال رفتن به دخالت در هر آمریکایی انتخابات است.”

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg chimed در “من شما را به آنچه که روس ها می خواهند. آنها لازم نیست که یک حزب سیاسی. آنها می خواهند هرج و مرج و هرج و مرج است و آنچه در حال آمدن است راه ما.”

ماساچوست سناتور الیزابت وارن همچنین در زمان او به ضرب گلوله در برابر ساندرز گفت: “برنی و من موافق بسیاری از چیزهااما من فکر می کنم من را بهتر جمهور از برنی.” با استناد به قبلی کار مبارزه با بانک های بزرگ و شرکت های بیمه سلامت او افزود: “من حفر شده در. من این کار. و سپس برنی تیم سطل آشغال من برای آن” استخراج قابل مشاهده ترس و سر تکان دادن از Sanders.

سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن شدت انتقاد کرد در ساندرز’ رکورد در اسلحه نخوری تصمیم خود برای رای دادن در برابر 1993 بردی Handgun پیشگیری از خشونت عمل می کنند (این بردی بیل) که تحمیل اجباری چک های پس زمینه و دوره انتظار برای خرید تفنگ.

“برنی رای دادند و پنج بار در برابر بردی لایحه … و می خواستم یک دوره انتظار 12 ساعت می شود.”

با اشاره به 2015 تیراندازی دسته جمعی در یک کلیسا در نزدیکی محل بحث بایدن افزود: “من نمی گویم [ساندرز است] مسئول نه مرگ, اما که نمی خواهد قادر بوده اند که برای دریافت سلاح با دوره انتظار.”

ساندرز اعتراف کرد که مخالفت با بردی لایحه بود “بد رای” در بخشی خود را.

ساندرز نیز انتقاد برای داشتن یک دقیق برای برنامه ریزی بودجه خود را مدیکر برای همه طرح. این آمد در مصاحبه ای که با پخش در آمریکا, مجله خبری, نمایش 60 دقیقه است که در آن ساندرز بحث برانگیز گفت: طرح سلامت هزینه ملت $30 تریلیون.

وارن گفت: “برنی و من هم می خواهم برای دیدن جهانی بهداشت و درمان. اما برنی طرح را توضیح نمی دهد که چگونه برای رسیدن به آنجا نشان نمی دهد که چگونه ما در حال رفتن به گرفتن به اندازه کافی متحدان به آن نشان نمی دهد به اندازه کافی در مورد چگونه ما در حال رفتن به پرداخت هزینه برای آن.”

به عنوان به طور گسترده ای انتظار می رود مدیران خواسته ساندرز در مورد خود ظاهری ستایش از فیدل کاسترو در همان 60 دقیقه در آن او تا به حال گفت: “شما می دانید ؟ هنگامی که فیدل کاسترو را به شما می دانم آنچه که او انجام داد ؟ او تا به حال یک برنامه سواد آموزی. این است که یک چیز بد است ؟ حتی اگر فیدل کاسترو در آن است؟”

ساندرز در دفاع از خود گفت: رئیس جمهور سابق آمریکا, باراک اوباما تا به حال بیان اعتقادات مشابه: “آنچه من گفتم این است که آنچه باراک اوباما گفت: در نظر گرفت. کوبا پیشرفت در آموزش و پرورش است.”

“آن را می کشند

شاید بزرگترین شوک از شب آمد و در طول یک ارز بین وارن و بلومبرگ در مورد eponymous خود شرکت رسانه های درمان برخی از کارمندان زن. او برای اولین بار مطرح شده این موضوع در طول نوادا بحث است.

وارن بازگو کرد که زمانی که او بود 21 whe مشغول به کار به عنوان یک معلم آموزش و پرورش ویژه تا زمانی که او از کار اخراج شد برای باردار شدن. او گفت: “حداقل من یک رئیس که به من گفت:” کشتن آن راه که شهردار بلومبرگ ادعا شده است که گفت: به یکی از باردار خود کارکنان است.” این بود که یک مرجع به یک واشنگتن پست در گزارشی که بلومبرگ با استفاده از این کلمات به یک کارمند زن در سال 1995. بلومبرگ رد اتهام.

وارن تصریح کرد: قبلی درخواست که بلومبرگ آزادی زن خود را کارمندان سابق از عدم افشای توافق (NDAs) که بار آنها را از صحبت از آزار و اذیت یا تبعیض جنسیتی آنها ممکن است تجربه کرده اند. بلومبرگ مقابله که او در واقع آزادی زنان از NDAs. او نوشته شده درباره این تصمیم خود را رسمی وب سایت کمپین در فوریه 21.

او در پاسخ به وارن “هیچ کس من را متهم به انجام هر چیزی به غیر از فقط یک نظر و یا دو.” او سپس شکایت کرده است که این مسئله بود که بیش از حد rehashed و گفت که او قرار بود به حرکت به دور از این موضوع: “من قصد دارم به تمرکز بر روی برخی از این چیزهای دیگر.”

بلومبرگ عملکرد در نوادا بحث شد به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار گرفت. صحبت کردن در سی ان ان روز چهارشنبه سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ بود بلانت: “من فکر نمی کنم او مربی به اندازه کافی سخت.”

گرما در

فشار برای قوی با عملکرد بالا بود برای همه از رقیب است. بایدن نیاز به پیروزی در کارولینای جنوبی برای نگه داشتن مبارزات انتخاباتی خود زنده است و گفت که او انتظار می رود را به پایان برساند برای اولین بار در روز شنبه. داده های روزنامه نگاری سایت megyn kelly پروژه هایی که بایدن را برنده اصلی اگر چه به طور کلی نظر سنجی های ملی نشان می دهد که ساندرز پیش باقی مانده در 27.7% با بایدن در دور دوم از 16.1 درصد و وارن در 13.0%

بلومبرگ نامزدی بود که همیشه یک شوت و بحث اجرای چیزی برای بستن شکاف. او شروع به پریدن کرد و در اواخر مسابقه شده است و در انتخابات در چهار اوایل متحده به جای امید بستن به ایجاد یک چلپ چلوپ در سه شنبه. او در حال حاضر صرف بیش از 500 میلیون دلار در کمپین های تبلیغاتی.

سه شنبه آبشار در 3 مارس سال جاری زمانی که 15 ما در حوزه های قضایی برگزار خواهد شد رای (14 خارجه مقدماتی به علاوه یک حزبی در ساموآ آمریکا) و همچنین دموکرات ها در خارج از کشور با 34 درصد مجموع نمایندگان برای grabs.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>