سندی پاول را امضا اسکار کت و شلوار است تا برای حراج هنری شود (ستون مهمان)

من کاهش یافته است از مدرسه هنر در سال 1980 برای کار با لیندسی کمپ که من شنیده بود چرا که او با دیوید بووی از طریق Ziggy Stardust فاز. من او را ملاقات نمود, با نزدیک شدن به او و گفت: من می خواستم به کار با او.

من تا به حال مشغول به کار در تئاتر برای یک زن و شوهر از سال انجام مجموعه و لباس زمانی که من تصمیم به نگاه به کار در فیلم است.

من می خواهم دیده می شود درک Jarman فیلم, “Sebastiane,” “جشن” و “طوفان.” من فکر کردم آنها شگفت انگیز است و آنها با من طنین انداز. من فقط آن چیزی است که افراد جوان به جرات انجام دهید: من خود را پیدا شماره تلفن از طریق یکی از دوستانم که آباد بهشت است, که, بزرگ, گی, مکه در Charing صلیب. من به نام درک و گفت: “من از طرفداران بزرگ از کار خود را, و من رو نشان می دهد در ICA. می خواهم شما را به می آیند و آن را ببینید؟”

او آمد. این یک دیوانه تلطیف هنر قطعه ای به نام “عجیب و غریب” یک پانک نسخه از قرن 18th. آن را با الهام از “جشن” و کار خود را. پس از درک آمد به آن را ببینید, او از من دعوت به چای.

او گفت: “اگر شما می خواهید برای کار در فیلم, شما باید برای شروع در پایین و یاد بگیرند.” او پیشنهاد کرد که من فراموش پاپ ویدئوها برای یک سال. ما به یک دفتر کوچک در سوهو که در آن او به من معرفی سارا رادکلیف و Tim Bevan بودند که فیلم تولید. آنها در زمان من در هیئت مدیره و من پاپ ویدئوها برای یک سال. یکی از اولین بود به کارگردانی درک و او با استفاده از تمام لباس از من نشان می دهد که او آمده بود برای دیدن.

در آن روز آن را اولین بار من در یک فیلم را از هر گونه توضیحات. او به من در اطراف هر بخش و توضیح داد که چه همه بود. من 23 سال سن بسیار جوان است.

ما دوست شد چرا که آنچه که او بود او دوست مردم است.

“Caravaggio” آمد و من نمی دانم اما او می خواهم مشغول به کار در حال توسعه که به مدت 11 سال است. من فقط یکی از خدمه از افراد که میانگین سنی 25.

آن را بسیار در مورد یادگیری به عنوان شما بروید. بودجه آن در حدود $400,000 و من به یاد داشته باشید که پرداخت می شود. من حتی نمی دانم که چگونه من موفق به بودجه چون من تا به حال هیچ تجربه ای از آن است.

من فقط رفتم به آجر خط بازار و پیدا کردم دست دوم چیزهایی که ما همه چیز را خودمان. ما به ضرب گلوله کل فیلم در یک انبار قدیمی در Limehouse که unheated و نه صدا.

من هرگز انتظار برای دریافت, نامزد دریافت جایزه برای “ایرلندی.” من تا به حال با صرف چند ماه گذشته گفتن co-طراح کریستوفر پترسون نه حتی فکر می کنم در مورد آن. نبود این نوع از فیلم که نامزد شده است. بنابراین من به پایان رسید تا داشتن به حرف های من.

سپس آن را در مورد پیدا کردن لباس برای بفتا و اسکار. جوایز بفتا را یک پایداری درایو و آنها تا به حال پیشنهاد شده است که مردم می پوشند ، من فکر کردم این یک ایده خوب بود اما من نمی دانم آنچه که من فکر می کنم از امضا کت و شلوار.

من در تماس با ایان والاس یک خیاط که تا به حال ساخته شده من مناسب برای جوایز اسکار. او تا به حال ساخته شده خمار الگوی است که شما را قبل از برش به پارچه. (همه مد شروع می شود زندگی خود را به عنوان یک پارچه کتان نازک یا پارچه یا پارچه و نصب). من پرسید که آیا او هنوز هم تا به حال آن را و او. من رفتم به آن را امتحان کنید و از آن جا هست. من تصمیم به پوشیدن خمار عنوان شده است. من می تواند sharpies و پر کردن آن با امضا. سپس من می توانید فروش کت و شلوار برای Jarman مبارزات انتخاباتی.

این Jarman کمپین همزمان کاملا با فصل جوایز و به من یک پروژه فوق العاده. و من نمی باید به نگرانی در مورد آنچه را می پوشند.

در اصل رفتن به آن را می پوشند برای فقط بفتا. من عرضه آن در حلقه منتقدان لندن جوایز که در آن من می دانستم که من که قرار بود برای دریافت Dilys پاول جایزه. من تا به حال یک سخنرانی آماده و اعلام کرد من نیت وجود دارد.

در آن زمان من آمار فرش قرمز در جوایز بفتا مردم تا به حال چیزی به بحث در مورد که در حال حاضر وجود دارد چند امضا. در مراسم اسکار من نشسته نیمه راه بازگشت در اصطبل با من همکاری-طراح کریستوفر و ما سرپرست دیوید دونپورت که در آن ما می توانید ببینید هر کس و طرح ما برای اهداف تجاری شکسته شد که حدود پنج دقیقه. مسلح با یک دوربین من می گرفتن یکی از آنها و تصادف پایین راهرو. من قادر به دریافت مارتی اسکورسیزی براد پیت و لئوناردو دی کاپریو در یک سقوط کرد از بین بردن!

من تا به حال برای توضیح به مردم به سرعت آنچه که من انجام شده بود و کسی که درک بود. من نیز تا به حال کارت های چاپ شده با اطلاعات در مورد کار خود و مبارزه است. نه یک نفر گفت: “نه” به امضای آن است. در پایان, من موفق به دریافت بیش از 200 امضا.

Derek Jarman

امضا کت و شلوار برای حراج و ما امیدوار به افزایش 3.5 میلیون دلار. صندوق هنر است که رهبری مبارزات انتخاباتی به خرید چشم انداز کلبه و محتویات آن است. چیزی از ارزش را به موزه تیت برای آرشیو و صفحه نمایش. بخش عمده ای از پول نسبت به حفظ و نگهداری آن به عنوان یک دائم هنرمند سرا و برای عموم قابل دسترس برای روزهای خاصی از سال است.

تمام نکته این است برای هنرمندان جوان برای رفتن و استفاده از آن به عنوان محل الهام بخش است. ما در حال حفاظت از درک میراث. او را تشویق امثال خودم و بسیاری دیگر از هنرمندان نوپای در تمام زمینه ها. همه ما آموخته است. ما تمام شد مربی. ما می خواهیم به بازگشت و به ادامه این میراث و این کار او انجام شده بود با ما.

آنچه ما نیاز داریم این است که برای مردم به عنوان بسیاری که ممکن است برای اهدای هر آنچه که آنها می توانید مدیریت هر کمک مالی کوچک می شمارد به منظور بالا بردن باقی مانده $800,000 مورد نیاز برای رسیدن به هدف ما.

در یک دنیای ایده آل من خیلی دوست دارم برای کسی که برای خرید کت و شلوار و اهدای آن به جایی مانند جدید Academy of Motion Pictures افتتاح موزه ملی بعد از این سال در لس آنجلس که در آن دیده می شود می تواند توسط مردم بیشتر و همچنین آگاهی از درک Jarman کار به یک نسل جدید از فیلمسازان جوان.

بزرگترین قطعه از مشاوره به درک به من بود در مورد لذت بردن از آنچه شما انجام می دهند. شما باید به رویکرد کار خود را و رفتن به محل کار با همان شور و هیجان ایده آل و پیش بینی به عنوان اگر شما در حال رفتن به یک مهمانی است. اگر شما نمی توانید همان احساس از کار آن را به ارزش آن است. این شگفت انگیز است کار خود را به عشق و به خارج از آن را تا آنجا که احتمالا شما می توانید.

این توصیه من گرفته ام به دلیل این لحظه من لذت بردن از کار من من قصد دارم برای پیدا کردن چیزی دیگری را انجام دهد. من فکر نمی کنم شما می توانید تولید کار خوب اگر شما در حال لذت بردن از آن. من می دانم که وجود دارد این شکنجه هنرمند کنار آن اما در کل خیلی بهتر از آن لذت ببرید.

اطلاعات بیشتر در مورد صندوق هنر در اینجا.

سندی پاول است که برنده جایزه اسکار طراح صحنه و لباس است که کار می کرد در بیش از 50 فیلم از جمله: “کارول” “”شکسپیر عاشق” و “مورد علاقه.”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>