ضد عفونی کننده کمبود: دولت اقدامات برای اطمینان از عرضه به دلیل ویروس ترس

دولت در حال برداشتن گام برای اطمینان از در دسترس بودن عفونی پس از مردم شروع به احتکار این محصول منجر به کمبود در بسیاری از مناطق.

کشت از اقدامات در نظر گرفته شده است که شامل درخواست متحده برای کمک به مقیاس تولید و اطمینان از دسترسی آسان به مواد اولیه و همچنین ممنوعیت صادرات است.

وزارت امور مصرف کننده نوشته شده است به همه کشورها و سرزمین های اتحادیه در مارس 19, درخواست از آنها برای انجام اقدامات لازم به منظور افزایش تولید عفونی. این خدمات عبارتند از دادن مجوز لازم برای ذخیره سازی از اتانول به ضد عفونی کننده-ساخت واحدهای بدون هر گونه محدودیت های سهمیه. علاوه بر این ضد عفونی کننده صنعت باید تشویق به کار در سه شیفت به منظور افزایش تولید است. کارخانه یا محل تقطیر, صنعت, بیش از حد تشویق به تولید عفونی به صورت فله.

در نامه ای به دولت مرکزی هند کارخانه قند Association (اسماعیل) گفت: شکر داخلی صنعت خواهد اطمینان از عرضه کافی از اتانول یا ENA در خط با نیاز. از طریق نامه خود را در روز چهارشنبه اسماعیل توصیه شده ضد عفونی کننده تولید کنندگان به طور مستقیم تماس با فرد کارخانه قند خود را برای اتانول/ENA مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>