‘شنبه شب زنده’: Alec Baldwin بازده برای ‘قاضی Mathis’ استیضاح دادگاه طرح (دیده بان)

برای کسانی که نا امید شده اند با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه “شنبه شب زنده” است که یک جایگزین.

فوریه. 1 قسمت از اواخر شب طرح نمایش کمدی لگد کردن با “محاکمه می خواهید تا به حال اتفاق افتاده است” سرد باز طرح های Kenan Thompson به عنوان قاضی Mathis (بله تلویزیون قاضی Mathis) مصرف بیش از دادرسی از Mikey بعد به عنوان قاضی جان رابرتز. این طرح نیز شاهد بازگشت الک بالدوین به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن با کمی Harvey Weinstein مخلوط: هنگامی که او وارد دادگاه او خم شد بیش از یک واکر به عنوان Weinstein شده است هر روز او را وارد در دادگاه برای او تجاوز به عنف محاکمه.

“این دادگاه یک قاضی که برخی از بزرگ برنج آنهایی که زیر دامن,” تامپسون Mathis گفت: مصرف نیمکت خود بهره غیر مجاز.

ورود به دادگاه بعدی بود بک بنت به عنوان میچ مک کانل که فقط می خواستم “به یاد مردم آمریکا که همه مردان بی گناه هستند پس از اثبات جرم.”

کیت مک کینون در زمان در نقش لیندزی گراهام که پا به این متهم در جعبه گفت: شانس گرفتن انتخاب مجدد “قصد ندارم به اتفاق می افتد مگر اینکه من و آقای تهمت بلغور و غلغلک دادن او بیسکویت و به همین دلیل من اعلام کرد که آقای تهمت بی گناه است.”

در این محاکمه شاهدان به نام “به خاطر این که چگونه یک لعنت محاکمه آثار” تامپسون Mathis گفت. برای اولین بار در این زمینه بود Cecily قوی به عنوان سابق مشاور امنیت جان بولتون.

“چیزهایی که من دیدم رئیس جمهور تهمت و می گویند به من عمیقا نگران آینده دموکراسی” قوی است بولتون گفت.

وقتی پرسیده شد که چرا او تنها اعتراف به این که در حال حاضر پاسخ این بود که “چون من کثیف عوضی که عاشق درام” که هیجان زده قاضی. اما قوی است بولتون نیست در مورد به ارائه هر گونه مطلب “رایگان بازی” هنگامی که او تا به حال یک کتاب به فروش برساند. “آن را به نام” هری پاتر و اتاق که در آن اتفاق افتاده است,” او گفت:.

بنت مک کانل اعتراض به بولتون به عنوان شاهد و بدون همچنین خواستار هانتر بایدن.

“آه شما می دانید من تماس هانتر بایدن ، شما چه فکر میکنید, من نفرت, خنده دار شهود?” تامپسون Mathis گفت.

پیت دیویدسون سپس نورد بر روی استودیو 8H مجموعه در یک hoverboard, vaping اشاره به این که او در واقع جدا از این موضوع اما “این رئیس جمهور فقط از نوع اشاره گر به من برای منحرف کردن اذهان از خود کرده است.” اما سپس او را به می گویند شغل فعلی خود است که در هیئت مدیره یک پول شویی شرکت به نام Nepotismo.

“من شده است به فروش بایدن استیک از دفتر من در بالای بایدن برج” او گفت:, “و اجازه دادن به رهبران خارجی اقامت در بایدن-a-لارگو. آه صبر کنید, که رئيس جمهور در پسران. بله سوخته!”

زمانی که بالدوین تهمت وارد او خطاب به قاضی گفت که او یک “بسیار بیمار مرد” که می تواند “به سختی در اطراف خانه” پس چگونه می تواند او خودداری کمک از اوکراین ؟

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن شما در حال تلاش برای Weinstein من در حال حاضر؟” تامپسون Mathis خواسته point-blank.

“در چه معنا ؟ چون هاروی و من با هم همپوشانی دارند در چند مناطق” او پاسخ داد.

واقعی خود دفاع گرچه این بود که “من گناه, اما این است که هیچ چیز.”

الکس Moffatt به تصویر کشیده آدام شیف به نمایندگی از دموکرات ها که ممکن است در پاسخ به این, اما زمانی که او نمی تامپسون Mathis به نام “یک وکیل” با نام مستعار Kyle Mooney به عنوان “My Cousin Vinny.”

“به هیچ وجه به این مرد تهمت تنها ملاقات با دو Uks او گفت:” همانطور که در دو Ukranians.

“است که بیش از حد گنگ و حتی برای این” تامپسون Mathis گفت: قبل از اجازه می دهد بالدوین مغلوب ساختن پیشی جستن به ایجاد یک بیانیه پایانی.

“خانم ها و آقایان از این دولت جای” او آغاز شد. “آنچه که من آموخته ام از این آزمایش این است که به وضوح هیچ چیز من انجام و یا می گویند هر نتیجه, بنابراین من می خواهم برای پاک آمده در مورد همه چیز. تماس با اوکراین نیست کامل — آن را غیر قانونی و رک و پوست کنده آن را شماره گیری لب به لب. همچنین من تماشای سی ان ان در همه زمان ها و این عالی است. من از آنها بدم میاید زیر آمده است: Iowa, میشیگان, پنسیلوانیا, آرکانزاس, و, West Virginia. غرب کارولینای متاسفم. من تقلب تمام وقت: در گلف, مالیات, همسران, انتخابات, در مقیاس حمام. من نمی 239 پوند; من 475 پوند است. و من واقعا نیاز به این واکر یا اگر آن را نشانی از کمک به من است که من می خواهم.”

همچنین او گفت که او قطع کمک های مالی به CDC بنابراین این “وانگ چانگ ویروس” بود و واقعا بد است.

“اما این دادگاه است باور نکردنی است چون من در حال حاضر بهترین دوست او گفت:” در تماس تلفنی با مک کانل یک “سوار و یا می میرند.”

این باعث بنت مک کانل شروع به آواز خواندن در مورد “من چه کرده ام؟”

به طور طبیعی Mathis یافت تهمت گناه. حکم جریمه نقدی و به به می گویند چیزی خوب در مورد نانسی پلوسی که بالدوین مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “بدن او را هشت.”

تماشای یک کلیپ از Feb. 1 سرد باز زیر:

“شنبه شب زنده” پخش زنده ساحل به ساحل شنبه ها در ساعت 11:30 p. m. ET/8:30 p. m. PT در NBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر