‘شنبه شب زنده’: براد پیت به عنوان دکتر Anthony Fauci, آدرس مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus اطلاعات غلط در ‘در خانه’ Edition (دیده بان)

“شنبه شب زنده” آورده و از آن بدنام سیاسی سرد باز طرح در آن دوم تا کنون “در خانه” چاپ و براد پیت بود همراه برای سوار شدن.

پیت به تصویر کشیده Dr. Anthony Fauci جدی در آدرس مورد coronavirus تصدیق کرد که “شده است وجود دارد بسیاری از اطلاعات غلط در خارج وجود دارد در مورد ویروس” و تصمیم گیری برای روشن شدن “آنچه رئیس جمهور در تلاش بود تا به گفتن.” به جای رسیدن به جوک ها نشان می دهد استفاده از آن پلت فرم برای ارائه اطلاعات واقعی در مورد وضعیت این بیماری همه گیر.

ان بی سی در اواخر شب طرح نمایش کمدی برش در دنیای واقعی فیلم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی در مورد کوروناویروس شروع با ادعای خود را که او تا به حال برخی از جلسات و وجود دارد خواهد بود یک واکسن “نسبتا به زودی.” به این پیت به عنوان Fauci روشن است که “نسبتا به زودی جالب یک عبارت است. نسبت به کل تاریخ زمین ؟ حتما این واکسن در حال رفتن به می آیند واقعی سریع. اما اگر شما به یک دوست بگویید که ” من خواهید بود بیش نسبتا زود و پس از آن نشان داد تا یک سال و نیم بعد, خوب, خود, دوست, دوست ممکن است نسبتا کمی از اطرافیانش دلخور کردن.”

عطف توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن “مثل یک معجزه آن را ناپدید می شوند” ادعا پیت به عنوان Fauci اعتراف کرد که “یک معجزه خواهد بود” اما اشاره کرد که “معجزه نباید طرح A. حتی سالی تلاش برای فرود در فرودگاه برای اولین بار.”

او همچنین “یک زن و شوهر از چیزهایی” گفتن در مورد وضعیت آزمون. او گفت که او نمی دانست اگر او را توصیف آزمون به عنوان “زیبا — مگر اینکه ایده خود را از ‘زیبا’ است که با داشتن یک سواب پنبه غلغلک دادن مغز شما است.” علاوه بر این, او می خواست به اشاره است که “تقریبا هیچ کس می توانید یک آزمون است.”

پیت به عنوان Fauci تا به حال هیچ کلامی پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن گزارشات در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده به “دست کشیدن از” ویروس فقط یک زبانم بند آمده نگاه کنید. و او facepalmed — حتی اگر او می دانست که او “نباید دست [خود را] به صورت” در این ایده است که شما می توانید جلوگیری از این ویروس توسط هدف قرار دادن بدن با نور است.

“آره من اخراج شدن” او گفت:. “اما تا زمانی که من هستم رفتن به آنجا دادن حقایق برای هر کس گوش دادن. و وقتی که من شنیدن چیزهایی مانند ‘این ویروس درمان می شود اگر هر کس طول می کشد جزر و مد غلاف چالش من بود وجود دارد به می گویند” لطفا نیست.'”

در پایان طرح پیت کردن خود را Fauci کلاه گیس و تشکر واقعی دکتر Fauci برای “آرامش و وضوح در طول این دلسردکننده زمان است.” او همچنین تشکر پزشکی کارگران اولین پاسخ دهندگان و خانواده های مربوطه خود را.

“شنبه شب زنده” پخش زنده ساحل به ساحل شنبه ها در ساعت 11:30 p. m. ET / 8:30 p. m. PT در NBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>