‘شنبه شب زنده’: Daniel Craig تقلید ‘هیچ وقت به مرگ’ (دیده بان)

“هیچ وقت به مرگ” دانیل کریگ نهایی فیلم به عنوان جیمز باند شده است تا با تاخیر در ماه نوامبر به دلیل نگرانی بیش از COVID-19 اما این بازیگر هنوز زمان مرحله در استودیو 8H در نیویورک شنبه میزبان “شنبه شب زنده است.” و در انجام این کار, او با او به ارمغان آورد یکی از صحنه های مورد علاقه از فیلم های آینده.

در طول مونولوگ کریگ اول به یاد مردم که “Fleabag را” قمر گراهام پل در آورده بود به پانچ کردن اسکریپت برای این فیلم است که او گفت: منظور او را گاهی اوقات تبدیل به دوربین و بگو: “به نام Bond, James Bond. آیا این بد است که من علاقه داشتن به پاپ؟”

کلیپ ویژه یک لباس مخصوص مهمانی رسمی-چادری کریگ راه رفتن به یک کازینو برای گفتن چوپان Fineman او همیشه فکر می کردم او “بازی سرقت اسرار دولتی.” او ضربه خود را بر روی یک جفت تاس را قبل از درخواست او را جایی که او رئیس بود اما او به سرعت رو پریشان از ماموریت خود را هنگامی که معلوم شد او نورد هفت و ساخته شده است که او یک برنده است.

نوعی قمار به او بزرگتر عجله از حد معمول کار جاسوسی به عنوان او محروم کردن کراوات خود را و گفت: قلب خود را ضرب و شتم سریع. او همچنین nixed معمول خود مارتینی متزلزل هم زده نشده سفارش برای ودکا و ردبول در یک شیشه ای پاینت.

حتی زمانی که Fineman شخصیت داد تا کالا در, رئیس, کریگ پیوند نبود حرکت از جدول.

“خانم ها و آقایان من یک اطلاعیه به من buzzed” او گفت:.

این نوعی قمار فروشنده (با بازی Mikey Day) تبدیل به یک شبح عامل اما حتی buzzed کریگ باند بود سریعتر شات کردم و او را درست در قلب است.

“هر کس همه حق است؟”

“آره” گفت: Kenan Thompson. “به خصوص از آنجا که شما فقط نورد مار چشم!”

“شنبه شب زنده” پخش زنده ساحل به ساحل شنبه ها در ساعت 11:30 p. m. ET / 8:30 p. m. PT در NBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>