سنا تبرئه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پایان استیضاح آزمایشی در اوایل این هفته پس از “شنبه شب زنده” تبدیل توجه خود را به دور از رئیس جمهور فعلی و روی که ممکن است تبدیل شدن به رئیس جمهور — با ارائه جدید بحث دموکراتیک سرد باز طرح.

مهمان ویژه باند ستاره بود و همه — از Jason Sudeikis به عنوان جو بایدن به Rachel Dratch به عنوان ctq و لری دیوید به عنوان برنی ساندرز. و “SNL” به طور منظم اعضای بازیگران در زمان معمول خود را پست و همچنین: Colin Jost پیت Buttigieg, بون یانگ به عنوان اندرو یانگ و کیت مک کینون به عنوان الیزابت وارن. پیت دیویدسون در زمان تام Steyer.

طرح آغاز شده و با برخی از جوک ها در آیووا انجمن هزینه. “از دست دادن آیووا بود یک ضربه واقعی در آجیل اما من نگران نیستم و در همه” گفت: Sudeikis’ بایدن. این بود چرا که او را دوست دارد به “خزش از پشت. به عنوان او آن را قرار داده, “شماره من در حال رفتن به تعجب شما را با یک بوسه شیرین در گردن است.”

در همین حال دیوید ساندرز نمی توانستم باور “تمام این ظروف سرباز یا مسافر اتفاق افتاده در آیووا به دلیل یک برنامه. با سلام من یک ایده برای یک برنامه — آن را تماس, بدون, برنامه,” او گفت:. به جای او حمایت برای مردم نمایش “تا به رای گیری خود را جای یک شماره مانند شما را در خود قصاب.”

مک کینون را وارن می خواستم به نوبه خود با توجه به آینده اولیه اگر چه در حال وقوع در فوریه. 11. او گفت که او احساس “اعتماد به نفس در مورد شانس من در نیوهمپشایر. من واقعا تمایل به ارتباط با انگلستان مادران که خود را سگ بزرگ و سنگ یک جلیقه پشم گوسفند وجانوران دیگر.”

در ضمن Dratch را Klobuchar بود را به یاد مخاطبان که وارن “نه تنها معقول نامزد ایستاده در اینجا قبل از شما. شما به دنبال در نیمی دیگر از نیویورک تایمز تایید. الیزابت توسط J. Lo و من شکیرا.”

خلاصه بعد از یک کلمه از حامی خود — Fred Armisen به عنوان مایک بلومبرگ — از آن زمان به گوش نامزدها بر چگونه برای برنده شدن به رای سیاه پوستان.

“این ساده اگر شما می خواهید مردم به شما آنها را به $1,000. آن کار شده است برای من از دبیرستان” ارائه یانگ یانگ.

برای بسته شدن اظهارات Dratch را Klobuchar فقط می خواستم به می دانم که “چرا من انجام نمی دهد بهتر است ؟ من مناسب ترین فرد روی صحنه است. به جای پاره کردن همه من را با همه در اینجا.” او در ادامه به تعدادی از نامزدهای دیگر گرامی قبل از ثبت کردن “من ctq, من اینجا هستم, من مربع به آن استفاده می شود.”

مک کینون را وارن گفت: او می داند که “بسیاری از مردم مثل من اما نگران نباشید اگر من electable و من یک راه حل عالی برای آن که منتخب من. این که ساده است.”

دیوید ساندرز تا به حال به آدرس که او نمی داند که “چگونه و چرا این اتفاق افتاده است” اما او “ترول اینترنت” برنی وارنر “من می تواند به توقف آنها را در آهنگ های خود را? البته. من باید? بله. آیا من ؟ Eh,” او گفت:. “هیلاری کلینتون می گوید هیچ کس را دوست دارد به من. اجازه دهید من از شما درخواست این: پس چطور است که من محبوب ترین مرد در 4Chan?”

Jost را Buttigieg صحبت در مورد فساد و “چگونه کسب و کار کنترل بیش از حد از واشنگتن است.” او همچنین گفت که او می داند که او برای تلفن های موبایل مانند یک ربات است که به مطالعه رفتار انسان با تماشای 100 ساعت سخنرانی اوباما. پس بیایید سفید اوباما روند و نه قضا.”

وجود دارد تلاش برای هم “Yang Gang” روند و سپس دیویدسون Steyer گفت که او نمی آمد در اینجا برای پیدا کردن دوستان اما او و برخی از آنهایی که بزرگ و “این یک افتخار است.” Sudeikis’ بایدن گفته شد او تا به حال 60 ثانیه برای بستن اظهارات که او پاسخ داد که پزشکان به او گفت که “شش تا هشت ماه.”

تماشای یک کلیپ از Feb. 8 “SNL” سرد باز زیر:

“شنبه شب زنده” پخش زنده ساحل به ساحل شنبه ها در ساعت 11:30 p. m. ET / 8:30 p. m. PT در NBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im