در واپسین لحظات از اولین “شنبه شب زنده از خانه” به نشان ادای احترام به آن دیرین طرح-استاد موسیقی Hal pennsylvania, usa که در 7 آوریل با نشانه های سازگار با کوروناویروس. Pennsylvania, usa مشهور بود به عنوان چند استعداد های تولید کننده آلبوم های لو رید, Marianne Faithfull, Lucinda ویلیامز به عنوان به خوبی به عنوان استادانه درست شده چند هنرمند ادای احترام تالیفات به Charles Mingus کورت ویل و دیگران — اما بدون شک او به طور گسترده ای-شنیده کار موسیقی او گروگان برای skits در “SNL” برای نزدیک به 40 سال ابتدا در سال 1981.

بخش ویژگی های متعدد castmembers از سراسر سال — اعم از آدام سندلر و تینا فی به کیت مک کینون و Fred Armisen — پرداخت ادای احترام به pennsylvania, usa (از خانه ،

McKinnon, پاره کردن تماس او را “یکی از جالبترین و پرشور ترین و مهربان مردم”; Armisen می گوید: “او آمد تا به اتاق پانسمان من و به اشتراک گذاری موسیقی با من.”

Pennsylvania, usa موسیقی تطبیق پذیری او را ایده آل کمک به نشان می دهد که مک کینون توضیح می دهد که در آغاز این بخش. “برخی از نشان می دهد طرح هستند سینمایی در کیفیت و نیاز به گل بیشتر شبیه به یک فیلم در جهت آنها را به حس و جوک به زمین,” او می گوید. “موسیقی می شود چنین بخشی جدایی ناپذیر از طرح است که به شما نوع از آن را متوجه نمی, اما بدون آن نمی توانیم هر حس. کسی که نمرات آن را تنها چند ساعت — و آن مرد را به نام Hal pennsylvania, usa, و ما او را از دست داد این هفته است.”

گونه های لو رید 1972 آهنگ “روز مناسب” (که در واقع تولید شده توسط David Bowie و میک Ronson) بازی در پس زمینه در طول مراسم تجلیل و پس از آن آمد تا بیشتر با صدای بلند به عنوان زوم-سبک صف زن “SNL” castmembers از جمله Fey, مایا رودلف Amy Poehler, Molly Shannon and Ana Gasteyer, آواز خواندن همراه آهنگ در ادای احترام به pennsylvania, usa.

“ما قدردانی از همه چیز شما را برای ما Hal” پیت دیویدسون می گوید. “ما در حال gonna miss you so much.”

بخش بسته با pennsylvania, usa صحبت از سال های بسیاری از او کار بر روی نشان می دهد. “زندگی چیزی است که آنچه واقعا هیجان انگیز به من — آن را شگفت انگیز گیگ. هنگامی که آن را همه کار وجود دارد هیچ چیز مانند آن. من نیمه خاموش در خطر است چرا که آن را واقعا می تواند f— یا ‘این میخوام طوری جادویی.'”

سازمان دیده بان ادای احترام در بالای این پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im