هنگامی که چیزی ژرف اتفاق می افتد بسیاری از تلاش برای ایجاد حس از آن (و یا به سادگی ارائه یک خیالبافانه خروجی از آن) از طریق شوخ طبعی است.

و این دقیقا همان چیزی “شنبه شب زنده” آیا در هنگام بازگشت با مواد اصلی در آوریل 11, تولید محتوا از راه دور میان coronavirus بیماری همه گیر.

تام هنکس که رفت و با خود COVID-19 تشخیص ماه گذشته به عنوان میزبان برای این قسمت و کریس مارتین بود موسیقی خوش آمدید.

بدون سرد باز طرح این زمان هنکس لگد کردن قسمت با اشاره به Netflix بکشد “ببر پادشاه” docuseries با پرداختن به مخاطبان با “سلام به همه شما سرد گربه ها و بچه گربه ها از آن من قدیمی خود پال.”

او اشاره کرد که آن را “عجیب و غریب زمان به سعی و خنده دار, اما تلاش می شود خنده دار است ‘SNL را’ همه چیز, بنابراین ما فکر کردم چه خبره? اجازه می دهد آن را به یک شات.” با اذعان به “چرا که او” به عنوان یک میزبان از این قسمت در حال حاضر 10 بار میزبان این نمایش گفت که او بوده است “قناری در معدن زغال سنگ” برای ویروس: “از آنجایی که تشخیص داده شده اند بیشتر شبیه به امریکا پدر از همیشه قبل از اینکه از آنجا که هیچ کس می خواهد به اطراف من بسیار طولانی و من مردم را ناراحت کننده است.”

همچنین در تک صدایی هنکس خود صحبت کرد مارس تشخيص در استرالیا اظهار نظر در چگونه از آنها استفاده سانتیگراد هنگام گرفتن درجه حرارت گفتن او 36-درجه خوب بود اما 38 بد بود “مانند هالیوود چگونه رفتار بازیگران زن,” او گفت:.

دادن یک به روز رسانی خود را در سلامت او گفت که او — به عنوان همسر خود را ریتا ویلسون که او نیز تشخیص داده می شود — انجام می دهند خوب است و در حال ماندم, به مانند هر کس دیگری.

“SNL” بود نه واقعی زندگی به عنوان آن را پخش ساحل به ساحل در آوریل 11; به عنوان عضو بازیگران Aidy برایانت توضیح داد در توییتر فقط چند دقیقه قبل از این که نشان می دهد مجموعه ای برای شروع آنها “بنیاد آن هم از یک دسته از تکه های کوچک” در طول هفته و در خانه به تماشای آن هوایی در کنار مخاطبان “برای اولین بار.”

اما از آنجا که آنها می خواستند آن را به احساس می کنید که بسیار شبیه به یک قسمت به طور منظم ممکن هنکس گنجانیده شده مخاطبان, پرسش و پاسخ بخش به باز کردن تک صدایی. البته او تمام مخاطبان و کاربران در این وضعیت.

“آن را عجیب و غریب برای دیدن طرح ها بدون مجموعه بزرگ و لباس? اطمینان حاصل کنید. اما آن را به شما را به خنده ؟ آن را ‘SNL,’ وجود خواهد داشت برخی از چیزهای خوب شاید یک یا دو stinkers شما می دانید مته” هنکس گفت. “ایمن ماندن. ما در این مدت و ما در حال رفتن را از طریق این با هم. ما می خواهیم برای تشکر از ما کارگران بیمارستان ما اولین پاسخ دهندگان و همه ما از یاران… مردان و زنانی که در حال نگه داشتن این کشور از زمانی که ما به آنها نیاز دارید بیشتر از همیشه. ما در حال رفتن به مراقبت از آنها را, و ما در حال رفتن به مراقبت از هر یک از دیگر.”

نشان می دهد شروع با بازیگران چک کردن در با یکدیگر از طریق دیجیتال جلسه برنامه زوم با کیت مک کینون و اشاره کرد که آنها زندگی می کنند “زمانی بین مارس و اوت.” به خصوص شات باز کردن عناوین شامل هر عضو بازیگران در صفحه اصلی با برخی از حیوانات و انسان ها و همچنین اعضای گروه خود را برگزار قطعات از آهنگ تم از خانه های خود.

پیت دیویدسون تحویل یک موزیک ویدیو از مادر خود را در زیر زمین که در آن او زندگی می کند به آواز خواندن در مورد از دست رفته سابق در ورید “Drake آهنگ.” مک کینون ملبس به یک سوپر سردستهزنان خواننده اپرا سرعت باد و به بازی خود را تکرار نقش اموزش Bader Ginsberg در تمرین تصویری بنابراین او نمی به دست آوردن “قرنطینه 15 اونس است.”

اما این قسمت خاص هنوز مشخص “SNL را” اولین بار به عقب در هوا با مواد جدید از مارس 7 هنگامی که دانیل کریگ میزبانی. این قسمت به عنوان به خوبی به عنوان یکی قبل از آن کار نمی کند coronavirus به برخی از طرح ها مهمترین دموکراتیک امیدوار کنفرانس مطبوعاتی سرد باز و همچنین به عنوان یک کاهش زمان “عشق کور است” طرح که ویژه اعضای بازیگران به عنوان واقعیت نشان می دهد شرکت کنندگان به دنبال عشق در قرنطینه. اما بعد اصلی در قسمت 45 فصل تنظیم شده برای مارس 28 با John Krasinski به عنوان میزبان تا به حال به لغو, به عنوان, بهداشت اقدامات که با خاموش کردن فیلم و تلویزیون تولید و خواست مردم به ماندن در خانه و سرپناه در محل شدند و در حال حاضر در جریان است.

متاسفانه نشان می دهد تولید کننده موسیقی Hal pennsylvania, usa گذشت در اوایل این هفته پس از گزارش تجربه علائم کروناویروس.

بیشتر به آمده…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de