Satwant سینگ به Nirbhaya مورد: تاریخچه اعدام در مستقل هند

اعدام محکومین در سال 2012 Nirbhaya gangrape و قتل خواهد بود اولین بار پس از استقلال که چهار مرد به دار آویخته می شوند به مرگ با هم.

شانزده محکومین اعدام شده اند در کشور در سه دهه گذشته از جمله Yakub ممان افضل گورو و Ajmal Kasab.

در فوریه 9, 2013, افضل گورو اعدام شد در Tihar زندان است. گورو محکوم شد در سال 2001 به پارلمان حمله. هیچ اعدامی صورت گرفته در Tihar پس از گورو.

در سال 1989 نخست وزیر ایندیرا گاندی قاتل Satwant سینگ و co-conspirator Kehar سینگ دار آویخته شدند Tihar زندان است.

شده است وجود دارد همچنین دو دار در گذشته زمانی که Ranga و Billa به دار آویخته شدند هم پس از آنها محکوم شدند در این آدم ربایی و قتل خواهر و برادر Geeta و سانجی چوپرا. Jasbir سینگ نام مستعار Billa و Kuljeet سینگ همچنین به عنوان شناخته شده Ranga Khus به دار آویخته شدند در Tihar زندان در 31 ژانویه سال 1982.

آن Yakub ممان یک محکوم در سال 1993 بمبئی (در حال حاضر بمبئی) سریال انفجار بود که در گذشته اجرا شده در کشور است. ممان به دار آویخته شد در جولای 30, 2015. او محکوم ویژه تروریستی و مخل فعالیت (نی نی) دادگاه در 27 ژوئیه 2007.

اجمل Kasab های تروریستی پاکستان محکوم در سال 2008 حملات بمبئی اعدام شد در نوامبر 21, 2012 در Yerawada زندان مرکزی پونا. او اعدام شد و چهار سال پس از او محکوم به مرگ است.

همچنین بخوانید: پس از 7 سال Nirbhaya را تجاوزگران دار آویخته می شوند: در اینجا یک جدول زمانی حوادث

Dhananjoy Chatterjee بود که محکوم به تجاوز و قتل یک دختر 14 ساله ای در تاریخ 5 مارس سال 1990 نیز به اجرا در کلکته در 14 اوت سال 2004 پس از یک دوره بیش از 14 سال است.

در اوایل این ماه در یک دادگاه منطقه ای در گجرات راجکوت اهدا حکم اعدام برای یک مرد برای تجاوز و قتل یک سه ساله دختر بچه در سال 2018 است.

همچنین بخوانید: Nirbhaya مورد: 4 مجرم به دار آویخته در 5:30 صبح پس از rebecca mcewan جلسات دادگاه

در Nirbhaya مورد حکم اعدام اهدا شد به محکومین — Pawan گوپتا, Akshay سینگ Thakur, Vinay شارما و موکش سینگ — توسط یک دادگاه یک تصمیم که تایید شد توسط دادگاه عالی دهلی نو شد و دیوان عالی کشور نیز هست.

اجرای برنامه ریزی برای 5:30 صبح در 20 مارس می آید بعد از سه reschedulings از حلق آویز.

مورد مربوط به, وحشیانه, تجاوز گروهی و قتل یک زن 23 ساله پیراپزشکی دانشجو در یک اتوبوس در حال حرکت در شب دسامبر 16, 2012 توسط شش نفر از جمله یک نوجوان در سرمایه های ملی. زن مرده بود در سنگاپور بیمارستان چند روز بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>