عربستان سعودی لغو dealth مجازات برای جنایات مرتکب شده توسط افراد زیر سن قانونی

صادر شده در: Modified:

عربستان سعودی روز یکشنبه به پایان رسید مجازات اعدام برای جرایم مرتکب شده توسط افراد زیر سن قانونی پس از به طور موثر از بین بردن ضربه شلاق به عنوان پادشاهی به دنبال بی پرده انتقاد بیش از آن در حقوق بشر.

تبلیغات

اصلاحات تاکید یک فشار توسط بالفعل حاکم تاج شاهزاده محمد بن سلمان به نوسازی و فوق العاده محافظه کار پادشاهی طولانی همراه با یک بنیادگرای فشار وهابی اسلام است.

مجازات اعدام را حذف کرده اند برای کسانی که متهم به جنایات مرتکب شده در حالی که آنها افراد زیر سن قانونی, حقوق بشر, کمیسیون, رییس جمهور Awwad Alawwad گفت: در بیانیه ای با استناد به یک فرمان سلطنتی.

“به جای فرد دریافت خواهد کرد حکم حبس بیش از 10 سال در یک نوجوان بازداشتگاه” در بیانیه ای گفت:.

این حکم در انتظار فراغت زندگی حداقل شش نفر از اقلیت جامعه شیعه هستند که در انتظار اعدام هستند.

این متهم به شرکت در تظاهرات ضد دولتی در طول بهار عربی و قیام در حالی که آنها زیر سن 18.

حقوق بشر سازمان ملل متحد کارشناسان ساخته شده درخواست فوری به عربستان سعودی در سال گذشته به توقف برنامه های آنها را اجرا.

“این یک روز مهم برای عربستان سعودی گفت:” Awwad Alawwad.

“فرمان ما کمک می کند تا در ایجاد یک مدرن تر مجازات.”

نرخ بالای اعدام

پادشاهی دارای یکی از بالاترین نرخ اعدام با مظنون به اتهام تروریسم, قتل و تجاوز به عنف و سرقت مسلحانه و قاچاق مواد مخدر حکم اعدام مواجه است.

عربستان سعودی حداقل 187 نفر در سال 2019 با توجه به چوب خط حساب کردن بر اساس داده های رسمی که بالاترین سطح از سال 1995 زمانی که 195 نفر به مرگ قرار داده.

از ژانویه 12 نفر اعدام شدند, با توجه به داده های رسمی.

گروه های حقوق بشر بارها و بارها نگرانی در مورد عادلانه بودن محاکمات در پادشاهی مطلق سلطنت اداره تحت شکل دقیق از قوانین اسلامی.

روز شنبه بشر اعلام کرد عربستان سعودی به طور موثر لغو شلاق به عنوان مجازات است که طول کشیده محکومیت از گروه های حقوق بشر.

بسیاری از مشخصات بالا نمونه ای از شلاق, در سال های اخیر مورد عربستان وبلاگنویس بود که محکوم به 10 سال زندان و 1000 ضربه شلاق در سال 2014 به اتهام “توهین” به اسلام.

اما “hudud” یا شدیدتر مجازات در قانون اسلامی مانند شلاق هنوز هم قابل استفاده برای جرائم جدی عربستان سعودی گفت.

“Hudud” که به معنی “مرزهای” در عربی است که تحت چنین گناهان به عنوان تجاوز به عنف و قتل یا سرقت.

اما “hudud” مجازات هستند و به ندرت تحت عنوان بسیاری از جرائم باید ثابت شده با اقرار و یا تایید شده توسط چندین مسلمانی شاهد رسمی اضافه شده است.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>