پس انداز جریان به neobanks به عنوان Xinja سپرده ضربه $100m


Neobank Xinja می گوید آن را جمع آوری کرده است $100 میلیون دلار سپرده در کمتر از سه هفته فراتر داخلی آن اهداف به دیجیتال راه اندازی بانک گام تا حمله خود را در چهار بزرگ.

با Xinja و رقیب neobanks 86 400 و بالاتر از همه ارائه یک بازار پیشرو نرخ بهره از 2.25 درصد در حساب های پس انداز Xinja ارشد اجرایی اریک ویلسون گفت: آن را تا به حال تجربه یک “واکنشها” پس از راه اندازی این محصول در ماه گذشته. “ما انتظار می رود به انجام حدود 120 میلیون دلار در سپرده در یک سال انجام داده ایم 100 میلیون دلار در 19 روز,” او گفت:.

Xinja CEO Eric Wilson.

Xinja مدیر عامل اریک ویلسون.

این می آید به عنوان neobank 86 400 که راه اندازی در سپتامبر گذشته در روز سه شنبه در گفت و گو با مطرح $120 میلیون دلار سپرده در حالی که ولت بانک است که هنوز تست محصولات خود و در عین حال برای انجام یک پرتاب عمومی گفت: آن را مطرح کرده بود 10 میلیون دلار در سپرده.

کسب و کار متمرکز جودو بانک برای اولین بار راه اندازی بانک اعطا می شود یک بانکی گواهینامه مطرح است بیش از 1 میلیارد دلار در سپرده در نه ماه از جمله $345 میلیون دلار در سپرده های خانگی در ماه دسامبر.

تبلیغات

اگر چه مقدار درگیر هنوز اضافه کردن به مجازی خطای بزرگ در مقایسه با بیش از 2 تریلیون دلار در سپرده های برگزار شده توسط استرالیا سپرده-در نظر گرفتن موسسات رشد نشان می دهد پتانسیل رقابتی تهدید برای بانک ها.

آقای ویلسون اذعان کرد برخی از پول در حال حرکت بود به سادگی تعقیب نرخ بهره بالاتر است. اما او گفت: نیمی از مشتریان خود بودند که از چهار بزرگ و نیمی از مشتریان خود را باز کرده بود یک معامله حساب بدون پس انداز محصول.

86 400 chief executive Robert Bell and chairman Anthony Thomson.

86 400 اجرایی رابرت بل و رئیس آنتونی تامسون.

“آنچه که من فکر می کنم آن را نشان می دهد پر واضح است که استرالیایی بیش از شاد برای به حرکت حساب های بانکی و یا به دست آوردن یکی دیگر از حساب بانکی است که دقیقا همان مدل که ما دیده ایم در انگلستان” آقای ویلسون گفت:.

حتی پس از صنعت ناظران پیش بینی کرده اند سوار سختی برای این گروه از neobanks راه اندازی در استرالیا به عنوان آنها در تلاش برای فریب مشتریان از چهار بزرگ. برای مقایسه کشورهای مشترک المنافع بانک دارای بیش از 500 میلیارد دلار سپرده در حالی که ردیف دوم بانک ING بیش از 45 میلیارد دلار در سپرده.

در حالی که آن است که هنوز بسیار زود روز برای neobanks آقای ویلسون گفت: مشتریان افتتاح حساب بودند بالاتر از آن انتظار داشتند که 35 تا 45 ساله شدند دومین گروه سنی پشت 25 تا 35 ساله. Xinja که در استخدام 88 کارکنان با هدف شروع به ارائه وام های شخصی و وام مسکن در نیمه دوم این سال است.

86 400 اجرایی رابرت بل گفت: این بانک نیز نوشته شده 10 میلیون دلار در وام خانه. “86 400 متمرکز شده است در هر دو طرف ترازنامه به ساخت یک جایگزین واقعی برای چهار بزرگ و کمک به استرالیا نگاهی کنترل از پول خود را” آقای بل گفت.

ولت اجرایی استیو وستون گفت: این بانک تا به حال تنها به تازگی شروع به ارائه سپرده به برخی از مشتریان در انتظار آن در لیست و آن را “بسیار هیجان زده” در مورد آن در آینده راه اندازی.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>