SC می پرسد J&K مدیر برای کشف امکان بازگرداندن 4G در برخی از مناطق

دیوان عالی کشور روز جمعه خواسته جامو و کشمیر دولت به بررسی امکان اینکه خدمات 4G را می توان دوباره بازسازی شده در مناطق خاص.

در جامو و کشمیر دولت به دنبال زمان را به دستورالعمل های مربوط به بازسازی سرویس اینترنت با سرعت بالا و گفت جدید Lt فرماندار منصوب شده است در قلمرو اتحادیه.

Manoj سینها منصوب شده است جدید ال جی از جامو و کشمیر پس از G C Murmu استعفا از پست.

سرویس اینترنت با سرعت بالا در J-K متوقف شده است و از ماه اوت سال گذشته زمانی که این مرکز اعلام کرده بود لغو آن وضعیت خاص و انشعاب از دولت به دو UTs — لاداخ و جامو و کشمیر.

بالا دادگاه گفت: دولت که با تغییر ال جی تغییرات هیچ چیز به عنوان کمیته ویژه ای وجود دارد به نگاه به مسئله است.

یک نیمکت از قضات N V Ramana R Subhash ردی و B R Gavai موکول شنوایی برای 11 اوت در تحقیر درخواست ثبت شده توسط یک سازمان غیر دولتی به دنبال ترمیم 4G خدمات اینترنت در دانشگاه تهران.

دادگاه راس بود شنیدن یک درخواست از سازمان های غیر دولتی به دنبال شروع تحقیر دادرسی در برابر اتحادیه خانه وزیر و رئیس دبیر J-K برای ادعایی خود را “عمدی نافرمانی” در مطابق با دادگاه مارس 11 سفارش.

در ابتدا وکیل عمومی Tushar مهتا ظاهر می شود برای J-K دولت گفت: نیمکت که او نیاز به دستورالعمل به عنوان LG اتحادش را تغییر وجود دارد و های جدید ال جی گرفته شده بیش از دیروز.

نیمکت گفت که با تغییر ال جی تغییرات هیچ چیز به عنوان بالا شده کمیته وجود دارد به نگاه به مسئله است.

آن گفت که دادگاه نمی توانم بگویم چه وضعیت است که در سطح زمین است اما مسئله این است که این موضوع نباید به تعویق افتاد.

همچنین بخوانید: Manoj سینها به جای G C Murmu به عنوان معاون فرماندار جامو و کشمیر

نیمکت خواسته مهتا به دستورالعمل در مورد اینکه آیا خدمات 4G را می توان دوباره بازسازی شده در مناطق خاص.

مهتا گفته است که هیچ قصد به تاخیر انداختن این موضوع به دادگاه بالا منظور شده است در انطباق با متن و روح و او را عزل دستورالعمل حذف.

روی نیمکت گفت: مهتا که او به توضیح است که تحت چه شرایطی LG برخاستیم و گفت که 4G خدمات اینترنت می تواند به ترمیم و چه شد بر اساس بیانیه ای که توسط ال جی.

ارشد مدافع Huzefa احمدی ظاهر می شود برای درخواست های غیر دولتی مطرح شده و این موضوع از زمان به دنبال پاسخ دهندگان بارها و بارها در این موضوع است.

نیمکت احمدی گفت که او نیز باید آگاه در مورد تغییرات و خواسته او را به صبر برای دو روز بیشتر.

آن را گفت که به شدت, صحبت, این موضوع را می توان از دفع اما دادگاه نیاز به تحت چه شرایطی این بیانیه بود که بنا به گزارش ها ساخته شده (توسط LG).

روی نیمکت گفت: مهتا که هیچ سوال وجود دارد بیشتر adjournment, و او باید دستورالعمل در مورد این مسئله.

مهتا گفت آنها تا به حال در زمینه پاسخ به دادخواست و پس از آن وجود دارد و البته پس از آن مصاحبه داده شده توسط ال جی.

در ژوئیه 28 مرکز و J-K دولت گفته بود دادگاه بالا است که آن را به منظور بررسی گزارش اظهارات Lt فرماندار جامو و کشمیر و BJP رهبر رم م. که 4G خدمات اینترنت را می توان ترمیم در قلمرو اتحادیه و به دنبال زمان به یک فایل پاسخ به rejoinder استشهاد ثبت شده توسط یک سازمان غیر دولتی.

یک تحقیر درخواست ثبت شده است توسط یک سازمان غیر دولتی بنیاد برای رسانه های حرفه ای به دنبال اقدام علیه مقامات و نه مطابق با apex دادگاه در جهت ترمیم 4G خدمات اینترنت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>