SC رد Adani گاز’ درخواست برابر لوله کشی گاز توزیع جایزه

دیوان عالی کشور به تایید یک جایزه برای لوله کشی گاز شبکه توزیع در چنای و تیرووللور مناطق در تامیل نادو به گجرات-بر اساس شرکت های نفت و گاز نظارتی هیئت مدیره (PNGRB).

یک نیمکت از قضات D Y Chandrachud و Hemant Gupta رد درخواست تجدید نظر ثبت شده توسط Adani گاز محدود و دیگران و توجیه عمل PNGRB گفت که تماس مناقصه با بالاترین نمره ترکيبی نمی توان ایراد گرفت.

هیئت مدیره تا به حال اعطا جایزه برای لوله کشی گاز شبکه توزیع در تامیل نادو به AG & P LNG در چنای و تیرووللور مناطق به تورنت گاز خصوصی محدود و به SKN هاریانا در کنچیپورم منطقه در سال 2018 است.

بالا دادگاه گفت: هیچ شایستگی در این ارسال اين است که نقض اصول “عدالت طبیعی” در تماس تنها در مناقصه با کمترین کامپوزیت نمره به توضیح معقول از پیشنهادات خود را.

“در حال حاضر وضعیت زمانی که هیئت مدیره تصمیم به تماس مناقصه با کمترین کامپوزیت نمره در سفارش به آنها اجازه می دهد یک فرصت برای توضیح معقول را پیشنهاد اداری تصمیم گرفته شده توسط هیئت مدیره را نمی توان ایراد گرفت که در نقض اصول عدالت طبیعی” آن گفت:.

روی نیمکت گفت: اگر هیئت مدیره توجه داشته باشید از تاریخ 23 ژوئیه 2018 در reasonability مناقصه پارامترهای بود که به تفسیر در شیوه ای است که در آن متقاضیان به حال خواست اتوماتیک رد صلاحیت داوطلبان بر اساس یک معیار معرفی شده توسط هیئت مدیره توجه داشته باشید که افزایش شک و تردید جدی در مورد آن انصاف و قانونی.

“دلیل این است که هیئت مدیره توجه نمی شد به اطلاع مناقصه به عنوان یک اساس برای ارزیابی قیمتهای قبل از این تاریخ را برای ارائه قیمتهای بسته شده بود. به رد صلاحیت یک پیشنهاد بر اساس یک معیار بود که مطلع نیست و از آن مناقصه تا به حال هیچ دانش خواهد بود خودسرانه و را تشکیل می دهند یک مورد تخلف از ماده 14.

“هیئت مدیره شد و در نتیجه صحیح در تعیین که به صورت خودکار رد صلاحیت یک پیشنهاد بر اساس یک معیار مشخص شده در هیئت مدیره داشته باشید (که هرگز به اطلاع مناقصه) خواهد بود از نظر قانونی درست است. از این رو این امر می تواند معقول و منطقی به تفسیر مدیره توجه به تاریخ جولای 23, 2018 به عنوان تدوین یک دستورالعمل برای هیئت مدیره” نیمکت گفت.

هیئت مدیره توجه به تصویب سرشماری سال 2011 داده ها بر تعداد کل خانوارها به عنوان مبنایی برای محاسبه حداقل و حداکثر محدودیت به منظور تعیین نامعقول پایین و یا بالا و نامعقول به نقل از.

راس دادگاه گفت که این دوره از عمل است که هیئت مدیره به دنبال فراخوان مناقصه با بالاترین نمره ترکيبی در مناطق جغرافیایی مختلف به توجیه پیشنهادات خود را در شرایط خود را معقول نمی توان ایراد گرفت.

“در مقابل اگر هیئت مدیره را رد کرده بود این مناقصه تنها در زمین که در آنها بالاتر از حد از 100 درصد از خانواده های تحت 2011 داده های سرشماری تصمیم می شده اند به طور جدی ناقص برای اعمال یک معیار که یک بخشی از مقررات نبود مندرج در پیشنهاد سند و در هر صورت نمی شد به اطلاع داوطلبان قبل از آنها تا به حال ارائه پیشنهادات خود را,” نیمکت گفت.

تورنت گاز Private Limited اعلام شد به عنوان پیشنهاد موفق برای گاز 51, 61 و 62 به ترتیب در 30 اوت سال 2018 است. در سپتامبر 6, 2018, Adani گاز محدود نوشت: به هیئت مدیره درخواست یک کپی از این تصمیم با توجه به صدور نامه ای از مفاهیم (لوئیس) برای بالاتر از سه گاز است. پس از آن هیئت مدیره آپلود جزئیات موفق مناقصه تحت نهم CGD دور در وب سایت خود را در 14 سپتامبر سال 2018 است.

در سپتامبر 19, 2018, درخواست ثبت شده و قبل از دادگاه استیناف برای برق (APTEL) توسط Adani گاز محدود آزرده توسط تصمیم به جایزه لوئیس در رابطه با تامیل نادو, کنچیپورم چنای و تیرووللور مناطق روی زمین است که موفق مناقصه شد فراتر از نامعقول حد بالا تصویب شده توسط هیئت مدیره.

درخواست تجدید نظر نیز معتقد بود که هیئت مدیره صادر لوئیس بدون آپلود تصمیم گیری در وب سایت و بدون ارتباط با آن به Adani گاز محدود است.

پس از رسیدگی توسط Adani گاز محدود IMC محدود نیز در زمینه اقدامات قبل از APTEL به چالش کشیدن اعطای مجوز توسط هیئت مدیره در رابطه با کنچیپورم منطقه.

در فوریه 28, 2019 در APTEL تلفظ تصمیم گیری تقسیم. در حالی که رئیس اجازه تجدید نظر ثبت شده توسط Adani گاز محدود و IMC محدود عضو فنی (نفت و گاز) رد تجدید نظر.

با توجه به اختلاف نظر بین رئیس و عضو فنی (نفت و گاز) این تجدید نظر به آن اشاره شد و قضایی عضو APTEL. قضایی عضو recused از شنیدن درخواست تجدید نظر در مارس 7, 2019, به عنوان یک نتیجه است که رسیدگی به ذروه دادگاه.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>