SC به دنبال دولت پاسخ در درخواست برابر اطلاع رسانی منشی شرکت

دیوان عالی کشور روز چهارشنبه به دنبال پاسخ از مرکز در مذاکرات در مقابل یک اعلان که معاف شرکتهای دولتی و خصوصی پس از پرداخت سرمایه در کمتر از 10 تومان کرور روپیه از انتصاب تمام وقت منشی شرکت.

یک نیمکت متشکل از رئیس دادگستری S A Bobde و قضات A S Bopanna و V Ramasubramanian صادر شده اطلاع به مرکز در دادخواستی که به دنبال شکل بالا شده کمیته ای برای نگاه به ساقط که منجر به بسته شدن بیش از شش لاخ شرکت در سراسر کشور.

آن را بیشتر به دنبال رفع این شرکت پاسخگویی و مسئولیت عاملان بودند که مسئول شکل گیری و عملیات های ساختگی و شرکت های پوسته که از طریق آن هزاران کرور دستکاری شد به ضرر مالی زیرساخت های این کشور است.

این درخواست به دنبال اعلام به عنوان فوق العاده-virus قانون اساسی اطلاع رسانی صادر شده توسط این مرکز در ژانویه 3.

آن گفت که اطلاع رسانی ضروری است که هر شرکت خصوصی است که پرداخت می شود تا سرمایه از 10 تومان کرور روپیه یا بیشتر باید تمام وقت منشی شرکت.

نتیجه آن همه شرکت های دولتی و خصوصی داشتن پرداخت سرمایه در کمتر از 10 تومان کرور روپیه کاملا معاف از انتصاب تمام وقت منشی شرکت به درخواست ثبت شده توسط مدافع Shanshank Deo Sudhi گفت.

این به دنبال یک جهت به این مرکز به صدور دستورالعمل برای قوی ساز و کاری برای اجرای راهبری شرکتی, عدم, که منجر به تعداد زیادی از شرکت های درگیر در مالی shenanigans و misfeasance از پول توسط شرکت های متقلب که باعث از دست دادن بزرگ به منافع ملت است.

این درخواست وجود دارد گفت: هیچ اساس منطقی برای چنین طبقه بندی و طبقه بندی به عنوان ضرورت رعایت قانون شرکت های مقدس است و مطلق و هر گونه سازش از طریق طبقه بندی در یک زمین پرداخت می شود تا سرمایه را نمی توان به عنوان یک درمان مناسب طبقه بندی و معافیت شرکت ها از مقررات compliances بر اساس غیر منطقی و غیر منطقی طبقه بندی زیر لباس پرداخت می شود تا سرمایه تبعیض آمیز است در آنجا که آن را نقض ماده 14 قانون اساسی هند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>