مدارس مجموعه به بازگشایی در مدت دو ویژه دانش آموز موارد


ویکتوریا مدارس انتظار می رود به بازگشایی در مدت دو با یک اسکلت کارکنان به جای فرزندان کارگران ضروری و آسیب پذیر دانش آموزان در حالی که اکثر دانش آموزان ادامه تحصیل از راه دور.

در ضمن 12 سال دانش آموزان می تواند نشستن امتحانات نهایی اوایل سال آینده به دریافت یک عطر نمره تحت برنامه های در نظر گرفته شده توسط Premier, Daniel Andrews به دست و پنجه نرم کردن با عواقب این بیماری همه گیر کوروناویروس و آن اختلال به آموزش و پرورش فرزندان.

Kim is an intensive care nurse and says she has no option other than sending her son, Will, to school.

کیم یک بخش مراقبت های پرستار و می گوید او هیچ گزینه ای جز ارسال پسرش را به مدرسه. اعتبار:Chris هاپکینز

تعطیلات مدرسه در حال حاضر آورده شده است به جلو و دو روز از مدت دو اعلام آموز-رایگان اجازه می دهد تا معلمان برای نهایی آماده سازی خود را برای اجرای کلاس های از راه دور.

در حالی که یک اطلاعیه در مورد برنامه های دقیق برای آینده کوتاه مدت است و انتظار نمی رود تا اوایل این هفته لیگ برتر به اذعانکه آن را “نگاه کمی متفاوت در یک روز”.

تبلیغات

“ما به پدر و مادر به همان اندازه توجه می کنیم – برخی از بچه ها می خواهد در مدرسه بعضی از کودکان خواهد شد یادگیری از خانه” آقای اندروز گفت: در روز یکشنبه.

“وجود دارد مقدار زیادی از کار را به آماده شود برای آن دسته از بچه ها که یادگیری از راه دور قادر به انجام این کار است.”

برخی از مدارس را آغشته به “سرمایه گذاری سهام” برای خرید لپ تاپ و دانگل برای دانش آموزانی که خانواده ها نمی توانیم کامپیوتر و یا اتصال به اینترنت در حالی که دیگران را سر پایین “از مد افتاده” مسیر توزیع دست نوشته مشق شب بسته که ترم جدید آغاز می شود در 15 آوریل.

ویکتوریا انجمن از دولت ثانویه اصول جمهور شکایت بل که به ارائه مشاوره به دولت در مورد نحوه مدارس می تواند در طول بیماری همه گیر وجود دارد گفت: دو دسته از دانش آموزان وزارت آموزش و پرورش نیاز به در نظر گرفتن زمانی که تصمیم گیری که آیا مدارس تعطیل خواهد شد: کودکان ضروری کارگران و آسیب پذیر دانش آموزان است.

او گفت: مدارس می تواند باز فرد کلاس های درس به 10 کودک در یک زمان اجازه می دهد تا کارکنان و دانش آموزان به تمرین های اجتماعی-فاصله گرفته است.

“برای برخی از دانش آموزان مدرسه تنها مکان ثابت که در آن آنها آنها صبحانه و ناهار و این مهم است که مراقبت در ادامه” خانم بل گفت.

“هنگامی که و اگر مدارس تعطیل معلمان خواهد بود کار از خانه اما وجود خواهد داشت یک گروه از مردم در این مدرسه که در دسترس خواهد بود برای کار با این دانش آموزان است.”

بخش مراقبت های پرستار کیم که زندگی در ملبورن داخلی غرب با شوهر جان یک افسر پلیس و 11-year-old boy خواهد گفت که او تا به حال برای فرستادن پسرش به مدرسه او به عنوان “ندارد گزینه های دیگر”.

“تلاش برای کار کردن چگونه به هماهنگی تحصیل است یکی از بسیاری از کوچک فشارهای ما تجسم بیش از چهار یا پنج ماه” کیم گفت.

“اگر آنها باز آن را به برخی از فشار … اما اگر آنها دست ما بسته است.”

آقای اندروز گفت: دولت “قرار دادن نکات نهایی” از مدرسه چه می خواهم نگاه برای دانش آموزان آینده کوتاه مدت و وزیر آموزش و پرورش جیمز Merlino را یک اطلاعیه در روزهای آینده.

Premier Daniel Andrews on Sunday said some children will be going back to school, and some will be learning remotely from home.

برتر Daniel Andrews روز یکشنبه گفت: برخی از کودکان خواهد بود رفتن به مدرسه و برخی از خواهد بود آموزش از راه دور از خانه. اعتبار:AAP

معلمان در تماس با عصر انتظار دارند که هر دانش آموزانی که در مدرسه فرد در مدت دو را دریافت شهریه به عنوان کسانی که به یادگیری از راه دور از خانه.

برتر اطمینان سال 12 دانش آموزان خود را در دولت مشغول به کار بود نسبت به حصول اطمینان از آنها می تواند خود را دریافت ATAR.

“این هدف من است که آنها می توانید یک عطر اگر نه در این تقویم سال پس از آن به زودی پس از آن – ما شش یا هشت هفته در پایان سال است که ما می توانید با گرفتن زمانی که مدرسه برنامه ریزی شده بود را به پایان برساند” آقای اندروز گفت: ABC News.

“و هنگامی که ما به این نوع از تعطیلات کریسمس ما در گفتگو با دانشگاهها با TAFE. ما در حال صحبت کردن به کشورهای دیگر و مناطق و البته مشترک المنافع.

“من می دانم که آن را بسیار خسته کننده از جمله در خانواده من. من نمی توانم به [پسرم] نوح است که در 12 سال تمام پاسخ او را می خواهد اما به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم, ما خواهد شد. نکته کلیدی در اینجا این است که این درست است.”

با Ashleigh McMillan

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>