تقلا برای روستا: پاریسی فرار سرمایه جلوتر از مستند مهلت

صادر شده در: Modified:

پاریسی thronged این شهر ایستگاه های راه آهن و در زمان به بزرگراه اوایل روز سه شنبه به فرار از پایتخت فرانسه قبل از یک مستند تحمیل شده به کاهش نرخ coronavirus سرایت لگد در را در ظهر.

تبلیغات

پاریس مهاجرت درو ترس از استانی فرانسه که در آن بسیاری از ترس است که شهرستان ساکنان به ارمغان بیاورد ویروس با آنها و سرعت بخشیدن به گسترش آن.

وزیر بهداشت Olivier Veran گفت: دولت به هیچ وجه قصد جلوگیری از رفت و آمد مردم به خوابگاه های ثانویه اما گفت: محدودیت های دقیق در زندگی عمومی اعمال را در ساحل به عنوان آنها را در این شهرستان است.

در پاریس’ Gare du Nord, مسافران بسیاری از پوشیدن ماسک خیره شد تا در تابلوهای خروج.

“ما ترجیح می دهم در یک محیط باز و در یک خانه بزرگتر با یک باغ در یک آپارتمان پاریسی گفت:” آموزش و پرورش روزنامه نگار کامیل بود که رفت و آمد به خانه در شمال فرانسه با شریک زندگی خود را. هر دو طرح به کار از راه دور.

فرانسه مرگ و میر از coronavirus رسیده 148 و در مجموع 6,600 مردم تایید شده است آلوده.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اواخر روز دوشنبه گفت این کشور “در جنگ” با کروناویروس و اعلام کرد محدودیت های بی سابقه ای در پس از جنگ فرانسه.

او دستور داد مردم را به ماندن در خانه از سه شنبه وقت ناهار. او گفت که آنها باید ترک تنها برای خرید مواد غذایی در مسافرت اگر کار ضروری ورزش و یا برای مراقبت های پزشکی. ارتش خواهد بود بسیج برای کمک به انتقال بیمار به بیمارستان, او گفت:.

تاریخ و وزیر حمل و نقل Jean-Baptiste Djebbari گفت: خدمات با سرعت بالا بین شهری قطار TGV خواهد بود کاهش می یابد تحت مستند برای کمک به جلوگیری از عفونت.

اما بسیاری در این استان باقی مانده است بی اعتقاد.

“پاریسی در حال فرار از شهر را آلوده استان فقط به صورت محدود در هوا باز است. این خروج غیر قابل تصور است و خودخواه و تیک تاک بمب ساعتی” یک کاربر توییتر نوشت.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>