تقلا برای روستا: پاریسی فرار سرمایه به عنوان مستند آغاز می شود

صادر شده در: Modified:

پاریسی thronged این شهر ایستگاه های راه آهن و در زمان به بزرگراه اوایل روز سه شنبه به فرار از پایتخت فرانسه قبل از یک مستند تحمیل شده به کاهش نرخ coronavirus سرایت لگد در را در ظهر.

تبلیغات

کسانی که ماندند فرود در سوپر مارکت ها و داروخانه ها و حتی به عنوان این بود با توجه به باز باقی می ماند تحت جارو محدودیت در زندگی عمومی اعلام شده توسط رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اواخر روز دوشنبه.

پاریس مهاجرت درو ترس از استانی فرانسه که در آن بسیاری از ترس است که شهرستان ساکنان به ارمغان بیاورد ویروس با آنها و سرعت بخشیدن به گسترش آن.

یک مرد بازنشسته بود که در حال بارگیری خودرو خود را در نزدیکی مقر یونسکو گفت: او در حال فرار بود به کشور خود خانه 100 کیلومتری غرب پاریس.

“بهتر است به وجود بیش از couped تا در آپارتمان او گفت:” به نام او تنها به عنوان ژان-ایو.

همراه با کنترل در فرانسه مرزهای زمینی پاکسازی دستور داد مردم را به ماندن در خانه از 1100 به وقت تهران در روز سه شنبه و به ترک تنها برای خرید مواد غذایی در مسافرت اگر کار ضروری ورزش و یا برای مراقبت های پزشکی. ارتش کمک خواهد کرد که حرکت بیمار به بیمارستان, او گفت:.

فرانسه مرگ و میر از coronavirus رسیده 148 و در مجموع 6,600 مردم تایید شده است آلوده.

همانطور که در دیگر کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا و آلمان و اسپانیا و مدارس بسته شده, رستوران ها و بارها توقیف و کارخانه ها بیکار.

وزیر دارایی Bruno Le Maire گفت که او انتظار اقتصاد فرانسه به کوچک شدن 1% در سال 2020 است.

ایرباس گفت: این امر به طور موقت توقف تولید در آن گیاهان در فرانسه و اسپانیا. خودروساز رنو اعلام کرد که بستن سایت های صنعتی در فرانسه و اسپانیا تا اطلاع ثانوی.

وحشت خرید

در مرکز پاریس به طور معمول فشرد با ترافیک کودکان بازی کردن در خیابان ها قبل از این مستند به اجرا در آمد.

از آن خواهد شد و حداقل دو هفته پاکسازی گفت.

در سوپر مارکت ها در سراسر شهر مردم لود کردن چرخ دستی خود را نادیده گرفتن دولت درخواست را به وحشت-خرید.

در یکی Monoprix سوپر مارکت در 15th, arrondissement نزدیک به برج ایفل قفسه ها خالی شد از آرد ماکارونی و زندگی شیر. در tills فروشگاه تا به حال مشخص شده یک متر و فواصل در نوار به یاد مشتریان به حفظ فاصله از یکدیگر و به دنبال پرداخت توسط کارت نقدی نیست.

در Gare du Nord ایستگاه جمعیت مسافران بسیاری با پوشیدن ماسک منتظر به هیئت مدیره خود را از قطار به بیرون از شهر است.

پلیس مسلح گشت داخل و یک کارگر ضد عفونی اصلی راهرو.

تاریخ و وزیر حمل و نقل Jean-Baptiste Djebbari گفت: دولت تا به حال نه می خواستم برای جلوگیری از مردم سفر به استان. اما او اذعان کرد گسترش coronavirus ممکن است تشدید ازدحام مردم بر روی قطار.

در استانی فرانسه و برخی از آنها بی اعتقاد در هجوم شهرستان عامیانه.

“پاریسی در حال فرار از شهر را آلوده استان فقط به صورت محدود در هوا باز است. این خروج غیر قابل تصور است و خودخواه و تیک تاک بمب ساعتی” یک کاربر توییتر نوشت.

یک مسافر در Gare du Nord 44 ساله استفان Legrand, shrugged در این پیشنهاد خروج قرار بود برای کمک به گسترش این سرایت.

“این ویروس جهانی است در حال حاضر. من به طور معمول در سلامت خوب است ،

من هرگز بیمار, بنابراین من امیدوارم که همه چیز خوب خواهد بود.”

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>