‘جیغ ملکه! من کابوس در خیابان الم’: فیلم نقد و بررسی

در سال 1985 جدید خط عجله عاقبت به آن برک آوت ترسناک آمار قبل از سال. اما در حالی که از لحاظ تجاری موفق به اندازه کافی “A Nightmare on Elm Street 2: freddy’s Revenge” در ابتدا دوست نداشتند توسط جریان اصلی طرفداران وحشت سپس بعد برنده فرقه وضعیت به همین دلیل: از آن رخ داد بسیاری به عنوان “gayest فیلم ترسناک تمام وقت” با محتوای شد که هر دو homoerotic یا ضد همجنس و یا هر دو بسته به مشخصات خود را.

شکستن از slasher-نوع هنجارهای آن شخصیت ندارد “Final Girl”, اما, ناز, بور, “حساس” دبیرستان پسر برای آنها Robert Englund را قاتل فردی اغلب به نظر می رسید به یک استعاره: یک شعله کوچک مخفی جسی نمی خواهند به “بیرون” و که تنها عشق دختر همسایه (Kim Myers) می تواند او را نجات دهد از. منجر Mark Patton بود مستور, گی, بازیگر که در نظر گرفته شده این فیلم دوسوگرا جنسی دستور کار علنی “خواست” او. مستند “فریاد ملکه!” بررسی خود را در رابطه پیچیده سی و عجیب و غریب سال بعد به فیلم که هر دو به اوج خود رسید و بیشتر یا کمتر (حداقل به طور موقت) به پایان رسید خود را شوهای حرفه ای.

همه این قطعا به منزله جذاب پاورقی به ترسناک تاریخ سینما. اما روم Chimienti و تایلر جنسن فیلم می میرم از فاصله بیشتر از آن اصل مصاحبه شونده یک تولید کننده در اینجا. Whiny هنوز-رنجش و در زمان های ضد و نقیض در منظر او پاتون نمی تواند کمک کند اما این داستان به عنوان “همه چیز در مورد من” حتی زمانی که (در نهایت) با دیگران تماس بگیرید و او در آن تونل چشم انداز. خود را تا حدودی درهم حس قربانی می شود در راه پرداختن به دیگر مسائل جالب در مورد “freddy’s Revenge” ترک این فقط به اندازه کافی گردد doc متوسط در بهترین حالت به عنوان یک نوع از جلال DVD-فوق العاده پرس و جو. ویرژیل فیلم باز بسیار محدود تئاتر اجرا on Feb. 27 با دی وی دی و انتشار دیجیتال متعاقب آن 3 مارس.

محبوب ترین ها در انواع

Bewilderingly کمی زمان صرف شده در تولید واقعی و فوری پذیرش از اولین “کابوس” عاقبت است. در عوض از شروع به تمرکز استوار در میسوری بومی پاتون که به نیویورک نقل مکان کرد در سال 1977 در سن 17 سالگی به زودی در بر داشت موفقیت بازیگری در آگهی های بازرگانی تلویزیون و پنج سال بعد در برادوی در “بازگشت به 5 & Dime, Jimmy Dean, Jimmy Dean.” او سپس reprised که نقش (به عنوان نوجوانی که ظهور مجدد پس از تغییر جنسیت به عنوان Karen Black) در رابرت آلتمن فیلم نسخه در حال حرکت به لس آنجلس بیشتر برای فیلم و تلویزیون کار می کنند. مسیر او شروع به روشن و خاموش زندگی می کنند-در رابطه با “دالاس” بازیگر تیموتی پاتریک مورفی یکی دیگر از مستور بازیگر با همه آمریکایی خوب به نظر می رسد.

پاتون نقش بازیگران در یک “کابوس” پیگیری به نظر می رسید یک شکست بزرگ و در واقع او یک زن و شوهر بالا مشخصات تلویزیون قطعات بعدی سال است. اما او اشتباه سرزنش فیلم برای پایان دادن حرفه خود و حتی به عنوان او اذعان می کند او ترک کسب و کار به دلایل دیگر (مورفی مرگ و میر ناشی از ایدز فشار باقی می ماند مستور در میان است که اپیدمی) و با وجود اصرار او خوب بود با هویت جنسی خود را از اوایل نقطه. هنگامی که او در نهایت در دیدار با “انتقام” نویسنده دیوید Chaskin که او را مسئول تمام این سال ها خود را بی دست و پا مکالمه واقعا روشن تا بسیار به جز پاتون که می شنود آنچه را که او می خواهد به شنیدن بموقع اعلام کرد که او “شفا” و “عذرخواهی کرده است.”

به زودی بعد از این ما یک جارو مونتاژ گی فعالیت و هوموفوبیا گذشته بیش از نیم قرن یا بیشتر به پاتون می گوید: “جهان تغییر کرده است از سال 1985 و شما می دانید که چرا آن را تغییر داد ؟ این تغییر به خاطر افرادی مثل من که ایستادن و داستان خود را.” این است که حتی بیشتر hubristic از قبل از اشاره به او را به عنوان “Greta Garbo از وحشت” به سادگی از آنجا که او به سمت چپ برای سال پس از یک رسانه-مشخصات ظاهر در یک فرانچایز محبوب مطلب.

او خود را می بیند به عنوان یک فعال و در واقع “انتقام” زخم بودن مهم فیلم در میان بسیاری از جوان همجنس باز, برای کسانی که با آن زود و غیر منتظره نمایندگی جنسی “تفاوت است.” اما او به عنوان سفر به کنوانسیون ها و احیای نمایش شیر او باقی مانده جزئی مشهور وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه خاص articulacy یا نوع دوستی در مورد HIV و مسائل اتفاق می افتد. این همه در مورد او.

ما شنیدن بیش از حد به طور خلاصه از عاقبت مدیر Jack Sholder (“پنهان”) که تا حدودی improbably هنوز هم مدعی شده اند بی اعتنا به “subtext” در یک فیلم که ویژه گی, نوار صحنه و S&M, مرگ, در, ورزشگاه, اتاق دوش. Chaskin نیز باید بوده ام بکند بیشتر در مورد نیت خود را با توجه به این که “انتقام” وارد در اوج ایدز پارانویا که حداقل شناخته شده بود در مورد ویروس و خصومت به کارگردانی نسبت به همجنسگرایان.

اما “جیغ ملکه!” به ندرت دستگیر میشوند فراتر از پاتون را مشاهده و که برگ های اتاق کوچک برای قدردانی از هر چیزی فراتر از آن چه در این فیلم نهفته او را. (او حتی به نظر می رسد به سرزنش دیگران برای هشدار او را در برابر خود اقدام به انتخاب چنین به عنوان یک “دختر وار” جیغ و مانع شدن مفصل گردنده-hipped اتاق خواب رقص.) به نظر می رسد هرگز به رخ می دهد به او که او را به سختی و تنها کسی که تا کنون به عنوان گی, پاپ, رسانه ای پس از آن رنج می برند اسان دهن نوجوان, سوء استفاده از اینترنت قلدر در fanboy مرجع تخصصی.

پس از نزدیک به 100 دقیقه آن را شگفت انگیز است که نمی بسیار خوب و در عین حال غیر قابل انکار گریز از مرکز “کابوس 2” باقی می ماند یک رمز و راز از نظر فقط به همین دلیل سازندگان اصلی انتخاب خصیصه های ذاتی خاص خود را از محتوا به جای به سادگی با ساخت یک rote عاقبت (فیلم حتی حرکت از کلید غرور که فردی تنها می تواند آسیب برساند در حالی که قربانیان خود را در خواب هستند). اما ما یاد بگیرند که همه ما همیشه می خواهم به دانستن در مورد Mark Patton, و سپس برخی از.

اضافه کردن به که گاهی اوقات کمتر-از-جلا احساس برای اولین بار از این ویژگی کارگردان برای هر دو noel sullivan هستند گاه به گاه تلخیص-تلویزیون-عناصر سبک از جمله پراکنده روایت توسط سیسیل بالدوین است که تن از informercial گوینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>