افکن به شدت به دنبال جهانی حقوق به اولیویا وایلد, ‘کامل’ در EFM

Searchlight Pictures پدید آمده است به عنوان حزب سوسیالیست برای اولیویا وایلد-کارگردانی ژیمناستیک فیلم “کامل” در میان یک روز طولانی جنگ مناقصه از برلین EFM.

انواع مختلفی می داند که این استودیو این است که ” به شدت به دنبال جهانی حقوق به عنوان یک محصول زن-led پروژه های در بازار — با A24 و برادران وارنر نیز در تصویر. معامله نشده هنوز بسته است.

ویژگی داستان امریکایی, ژیمناست, Kerri Strug و بر او خاطرات نوشته شده با John P. لوپز “فرود بر روی پای من, خاطرات و رویاها”.

این فیلم به شرح زیر حرفه ای-تعریف عملکرد در بازی های المپیک 1996 زمانی که 18 ساله Strug اعدام او روال بر شدت مجروح مچ پا برای کمک به تیم ژیمناستیک به اولین مدال طلا.

این “Booksmart” مدیر ارائه این فیلم به خریداران در برلین در روز چهارشنبه و بلافاصله ملاقات با یک پاسخ مشتاق. مذاکرات به صورت جدی آغاز شد با یک جنگ مناقصه سناریو به سرعت در حال ظهور و قرارداد ساخت کشیدن به ساعات اولیه در اواخر هفته گذشته و به آخر هفته.

معامله میانجیگری در داخل کشور توسط کا رسانه های, سرمایه گذاری در حالی که FilmNation اداره بین المللی است. Riverstone تصاویر و نبض فیلم در حال تولید از یک اسکریپت توسط “بورگ در مقابل McEnroe” نویسنده رونی Sandahl. تولید کنندگان شامل Nik باوئر برای Riverstone تصاویر و توماس Benski برای پالس فیلم در کنار جرمی باکستر و خزه بارکلی. تولید کننده اجرایی شامل وایلد, Deepak Nayer, Marisa کلیفورد و Sandahl.

محبوب ترین ها در انواع

معامله به صورت “کامل” است که یکی از عمده کراوات یو پی اس برای ظهور از این سال EFM است که آهسته رفتن با چند عنوان به دست آوردن کشش در چهار روز گذشته.

با وجود دارای شور و شعف بررسی وایلد اولین ویژگی “Booksmart” از دست رفته حرکت در جوایز مسابقه و موفق به تولید جعبه دفتر گرما.

این بازیگر-کارگردان باز بود در مورد آنچه که او به عنوان بازاریابی کاستی از توزیع آناپورنا را جهانی پرستیژ موتور مانند نور افکن یک خواستگار ایده آل اگر او امیدوار است برای جلوگیری از سرنوشت مشابهی برای “کامل است.”

از سوی دیگر پول نمی توان خرید, نام تجاری, سرد, A24 می توان یک کسب و فیلم, نه به ذکر است خود را زرنگ و دانا برای فرود اسکار. یک پیشرو توزیع کننده گسترده المپیک روایت قطعا کار را برای نئون و “من تونیا” فرود یک اسکار برای حمایت از ستاره Allison Janney و درآمد بیش از 53 میلیون دلار در سراسر جهان در یک گزارش 10 میلیون دلار بودجه است.

افکن و کا تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

آخرین مهلت برای اولین بار گزارش کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>