Sebi اجازه می دهد تا سرمایه گذاران برای دسترسی به بورس سیستم عامل به داد و ستد در MFs

مستقیم طرح های ارائه شده توسط صندوق (MFs) می تواند در افزایش عمده با بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (Sebi) در حال حاضر اجازه می دهد سرمایه گذاران به استفاده از ارز سیستم عامل برای خرید و فروش واحدهای خود را که می تواند منجر به مبادلات ارائه چنین طرح هایی به MF سرمایه گذاران.

“به منظور افزایش بیشتر در رسیدن به این پلت فرم آن شده است تصمیم به allowinvestors برای دسترسی مستقیم به زیرساخت های به رسمیت شناخته شده بورس به خرید و گرو در اوردن صندوق واحد به طور مستقیم از صندوق های سرمایه گذاری و مدیریت دارایی شرکت” Sebi گفت: در آن دایره در روز چهارشنبه.

“این است که انتظار می رود به ارائه سطح میدان بازی به ارز MFdistribution سیستم عامل vis-a-vis MF ابزار” گفت: Ganesh Ram, سر BSE ستاره MF.

در حال حاضر دارایی های تحت مستقیم برنامه های ایستاده در Rs 11.97 تریلیون در حالی که کسانی که در زیر به طور منظم برنامه های ایستاده در Rs 15.89 تریلیون.

جدا از BSE ستاره MF NSE NMF II یکی دیگر از ارز پلت فرم است که در حال حاضر مورد استفاده توسط MF توزیع کنندگان و واسطه های دیگر برای انجام معاملات.

قبلا Sebi اجازه داده شده بود ارز سیستم عامل مورد استفاده قرار گیرد توسط MF توزیع کنندگان برای خرید و فروش MF واحد به نمایندگی از مشتریان خود را. بعد از ثبت نام مشاوران سرمایه گذاری نیز مجاز به استفاده از این سیستم عامل از مبادلات.

تنظیم کننده بازار در گذشته ابراز علاقه خود را در حال رشد دارایی پایه در زیر با لينک مستقيم برنامه.

با این دیدگاه از سرمایه گذاران با استفاده از کم هزینه گزینه های تنظیم کننده در گذشته مردم خواست MF صنعت به منظور افزایش آگاهی برای مستقیم برنامه ها و تبادل وجوه معامله.

مستقیم طرح نحوه سرمایه گذاری در آن MF سرمایه گذار را دور می زند هر گونه واسطه و باعث می شود یک ‘مستقیم’ سرمایه گذاری. از جمله برنامه های در دسترس هستند در هزینه های پایین تر نسبت به سرمایه گذار نیاز به تحمل هزینه های کمیسیون که MFs پرداخت به توزیع کنندگان.

به گفته فعالان صنعت این حرکت می تواند کمک به صنعت تعمیق نفوذ در شهرستانها کوچکتر — همچنین به عنوان شناخته شده فراتر بالا-30 citites (B-30).

“در کوچکتر citites دیجیتال کانال می تواند کمک به در onboarding سرمایه گذاران. در این بخش ما شاهد کاهش حضور واسطه ها و این حرکت می توانید از یک بزرگتر تاثیر” گفت: مدیر اجرایی صندوق خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>