بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (Sebi) در روز جمعه صادر شده نشان می دهد مورد توجه به دو نفر از مدیران ارشد مراقبت های رتبه بندی خود را به اتهام دخالت در عمل امتیاز از بله بانک و دیوان مالی مسکن (DHFL) با توجه به منابع.

در اطلاع Sebi خواسته است سابق مدیر عامل (MD) و مدیر ارشد اجرایی (CEO) راجش Mokashi و رئیس SB Mainak به توضیح دهد که چرا آنها نباید خاطی از برگزاری کلیدی مدیریتی از بازار واسطه ها و شرکت های فهرست شده.

حرکت به پیروی از پزشکی قانونی گزارش حسابرسی از ای فرستاده شده به تنظیم در 11 فوریه.

این گزارش پیدا کرده بود که ارتباط با بله بانک و DHFL ارشد مدیریت با مراقبت های سابق کارفرمایان در واتساپ به دنبال تاخیر در رتبه بندی جمع و جور کردن.

حسابرسی گزارش همچنین نمایانگر برخی موارد از برگزاری رأی به طوری که به تغییر ارزیابی این دو نهاد.

با توجه به گزارش حسابرسی این دو مراقبت از کارفرمایان و چند کارکنان درگیر در تغییر نامطلوب رتبه بندی پس از 2017. رأی این دو نهاد گفته می شود دستکاری شده به مدت سه ماه تا شش ماه.

یک ایمیل به بله بانک بدون جواب باقی مانده.

این دومین showcause اخطار صادر شده توسط تنظیم کننده در این موضوع است. اولین اخطار صادر شد به مراقبت های رأی در 12 فوریه که در آن تنظیم کارگردانی مدیره به انجام داخلی پرس و جو در برابر مدیران این دو و برخی دیگر درگیر در روند رتبه.

همان روز Mainak استعفا داد به عنوان رئیس. این منابع گفت: تنظیم کننده خواسته هیئت مدیره رتبه بندی شرکت به اخراج او.

ممیزی بود و دستور داد پس از Sebi دریافت شکایات متعدد از جمله توسط یک افشاگر اطلاعاتی در مورد امتیاز تحت تاثیر قرار توسط این سازمان در برخی از شرکت ها.

مراقبت شده زیر Sebi لنز برای آن اتهام کسب و کار و رتبه بندی تاثیر گذار در زیرساخت های لیزینگ & خدمات مالی (IL&FS) مهم است.

اما تازه متوجه به مراقبت از دو کارمندان سابق نیست برای IL&FS گفت: منابع.

Mokashi پا بود را به عنوان مدیر عامل شرکت & MD از رتبه آژانس در دسامبر 2019 پس از او فرستاده شده بود در مرخصی اجباری در ماه جولای.

در همان ماه Sebi تا به حال سیلی مجازات lakh 25 تومان در هر ICRA مراقبت رتبه بندی و هند رتبه بندی و تحقیقاتی.

تنظیم کننده گفته بود به طور پیش فرض توسط IL&FS رخ داده است با توجه به “بی حال بی تفاوتی و بی تعلل و سستی” از آژانس های رتبه.

اما تنظیم بازار در حال برنامه ریزی برای بررسی lakh 25 تومان جریمه شده اعمال شده توسط آن افسر داوری در سه رتبه شرکت. مقدار حل و فصل می تواند تجدید نظر به چهار برابر بالاتر است.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de