Sebi برنامه ای برای سهولت جذب سرمایه هنجارها به صورت ذکر شده تاکید کرد شرکت های

تنظیم کننده بازار بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (Sebi) در چهار شنبه پیشنهاد ساده تر قیمت گذاری هنجارهای تحت ترجیحی مسیر و معافیت از باز پیشنهاد در مورد ذکر شده تاکید کرد شرکت.

این پیشنهاد با هدف فعال کردن این شرکت ها برای افزایش سرمایه از طریق مسیر ترجیحی.

با توجه به تنظیم کننده های موجود در دستورالعمل قیمت گذاری برای خرید از طریق ترجیحی مسیر بیش از حد طاقت فرسا برای هر سرمایه گذار مالی به در نظر گرفتن سرمایه گذاری در یک تاکید کرد شرکت.

در حال حاضر قیمت گذاری را پوشش می دهد یک دوره از 26 هفته و یا بیشتر برای اغلب معامله سهام. این تاخیر در قیمت گذاری دوره منجر به یک شکاف گسترده ای در قیمت گذاری بین قیمت در ابتدای بیست و شش هفته و قیمت فعلی زمانی که بودجه مورد نیاز برای مطرح شود به خصوص با توجه به وخامت وضعیت مالی این شرکت ذکر شده.

با توجه به پیشنهادات جدید, قیمت نباید کمتر از متوسط هفتگی بالا و کم حجم وزن متوسط قیمت مربوط به سهام عدالت به نقل از در به رسمیت شناخته شده در بورس در طول دو هفته قبل مربوط به تاریخ.

همچنین بخوانید: Covid-19: کرالا برای تقویت کشاورزی در میان ترس از تاثیر طولانی مدت

این طرح نیز در ذهن مجسم معافیت از ساخت باز ارائه در تاکید کرد اگر شرکت های کسب فراتر از حد مقرر در نظر SAST مقررات. این ارائه شده است این موضوع ساخته شده است به اشخاص است که بخشی از پروموتور یا پروموتر و معافیت از باز پیشنهاد تایید شده است توسط اکثریت سهامداران اقلیت است.

“این آرامش کمک خواهد کرد که جلوگیری از یک جت ایرویز نوع از وضعیت که در آن سرمایه گذاران علاقه مند نمی تواند سرمایه گذاری با توجه به محدودیت های قیمت گذاری و زمان مصرف IBC فرآیند حل” گفت: Saumil شاه ارشد حسابدار. “این یک فرمت از دستورالعمل قیمت گذاری و باز ارائه آرامش در حال حاضر ارائه شده به شرکت های ذکر شده مراجعه کننده به عجز از پرداخت دیون. این امر تسهیل سریعتر قطعنامه تحت ICA بین بانکداران و امیدوارم تاکید کرد شرکت خواهد بود قادر به محافظت از خود در ارزش نام تجاری و مشاغل.

تنظیم کننده تعریف شده چه تشکیل یک نهاد تاکید کرد. این شامل هر شرکت ذکر شده ساخته شده است که افشای پیش فرض در پرداخت بهره و یا بازپرداخت اصل مبلغ وام از بانک ها یا موسسات مالی و ذکر شده و ثبت نشده و اوراق بهادار بدهی برای دو نتیجه چهارم. این othee دو شرایط عبارتند از: وجود یک اینتر-بستانکار توافق نظر RBI چارچوب و تنزیل رتبه از رتبه اعتباری ذکر شده در اسناد این شرکت به “D”. هر دو از شرایط فوق می تواند واجد شرایط یک نهاد به عنوان در نظر گرفته شود تاکید کرد.

“در این تعریف تاکید کرد شرکت های آن شده اند که بهتر است اگر صلاحیت محدود بود به یکی از سه شرایط. بیشتر یک شرکت باید واجد شرایط برای آرامش آن است که اگر قادر به پرداخت تعهدات مالی خود را برای یک چهارم به جای دو چهارم. اگر شرکت به صبر برای دو چهارم آن ممکن است بیش از حد ضعیف برای جذب هر سرمایه گذار” گفت: Vaneesa Agrawal, موسس تفکر قانونی است.

همچنین بخوانید: Hindustan Unilever ارزش گذاری حق بیمه بیش از همسالان رکورد بازدید بالا

او افزود که این محدودیت که مروج واجد شرایط نیست به صورت ترجیحی مسائل را محدود استخر از سرمایه گذاران بالقوه. “مروج می تواند مجاز به سرمایه گذاری با تصویب اکثریت سهامداران اقلیت است. با توجه به وضعیت دشوار مالی این تسهیلات اضافی کمک خواهد کرد که در احیای شرکت های که مبارزه در طول Covid-19 pandemic,” او گفت:.

“اگر Sebi گسترش همان آرامش به تمام شرکت های فهرست شده در طول این زمان بی سابقه برای یک دوره مشخص از آن خواهد شد کمک به کاهش پتانسیل پیش فرض ها و اجازه می دهد شرکت های هندی برای تهیه نقدینگی در زمان مناسب و در یک قیمت بهتر” گفت: Bhavin شاه شریک و رهبر مالی خدمات مالیاتی, PwC هند است.

پیشنهاد استفاده از درآمد حاصل از چنین ترجیحی مسائل باید افشا شود و سهام صادر شده به سرمایه گذاران در چنین مسئله باید قفل شده است و برای مدت سه سال از آخرین تاریخ معامله تایید اعطا شده توسط تمام مبادلات سهام که در آن مشخص شده اوراق بهادار ذکر شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>