دوم تلاش برای خاموش آسیب دیده نفت هند گاز به خوبی در آسام نتواند

دومین تلاش برای خاموش نفت

هند آسیب دیده و در Baghjan در آسام است که خارج می گردند گاز بیاختیار برای 76 روز شکست خورده در روز دوشنبه هنگامی که آهن کابل به آسانسور درب جامعی PSU گفت.

این دومین تلاش در ده روز.

این شرکت در بیانیه ای گفت که زمانی که ضربه جلوگیری (BOP) پشته تراز جریان بود برای قرار دادن خاتم یکی از دو گاو نر و خطوط متصل با Athey واگن تجهیزات برای مبارزه با میدان نفتی آتش بود که بلند کردن اجسام از آن بیرون آمد از سوکت به علت حرارت بیش از حد.

“از نقطه نظر ایمنی و ثبات مورد نیاز برای تراز BOP stack بر سر و کارشناسان تصمیم گرفت تا با خیال راحت حذف BOP stack از سر. عملیات سر گرفته خواهد شد و پس از انجام اصلاح لازم شغل” به آن اضافه شده است.

BOP بسیار سنگین پوشش فلزی با وزن چندین تن که قرار است در دهان از هر نوع گاز یا نفت به خوبی برای جلوگیری از نشت سوخت از زیر زمین است.

نفت هند با مسئولیت محدود (نفت) سخنگوی Tridiv Hazarika گفت PTI که کارشناسان در تلاش بودند برای قرار دادن ضربه جلوگیری (BOP) در دهان خوب است که در آتش از ژوئن 9, اما سیم جامعی با توجه به گرمای بیش از حد.

“پس از قرار دادن BOP در چاه کارشناسان سعی کردم متناسب با مقوا بصورت بافه. اما به عنوان وجود دارد آتش ثابت کابل را شکست.

“کارشناسان ما در حال کار بر روی به تعمیر کابل. به عنوان به زودی به عنوان آن آماده است ما دوباره سعی کنید,” او اضافه شده است.

اولین تلاش برای خاموش آسیب دیده گاز به خوبی آن مواجه شده بود را شکست زمانی که واگن و یا بالابر هیدرولیک استفاده می شود برای قرار دادن یک درب در دهان در داد و سرنگون در ژوئیه 31.

چاه شماره 5 در Baghjan در نورث لخیمپور منطقه شده است خارج می گردند گاز بیاختیار پس مارس 27 و آن آتش در ژوئن 9, قتل دو نفر از روغن آتش نشانان در محل.

در تاریخ 22 ژوئیه سه کارشناسان خارجی از یک سنگاپور شرکت دعوت به کمک نفت و ONGC کارشناسان برای قرار دادن دوزخ دریافت سوختگی در حالی که آنها از بین بردن یک قرقره از سر.

Hazarika گفت که مجروح کارشناسان این کشور را ترک کرده و دو نفر دیگر از این شرکت در حال کار در سایت”.

نفت گفت: آن را در ادامه به صورت تظاهرات و محاصره در سراسر چند از آن چاه و زمینه مکان منجر به از دست دادن سنگین تولید در چند ماه گذشته است.

“نفت را تجمعی از دست دادن نفت خام و گاز طبیعی شده است 24,968 MT و 60.2 MMSCM به ترتیب” آزادی گفت.

PSU گفت که های مختلف ارزیابی و تاثیر مطالعات از فوران چاه نفت و همچنین فروغ است که در روستا و در نزدیکی مناطق جنگلی توسط چندین سازمان از جمله میگم هند, TERI, CSIR-NEIST و بمبی-گواتی.

نفت گفت که نظرسنجی برای ارزیابی خسارت برای جبران خسارت توسط دولت های منطقه در حال پیشرفت است و در هر دو تینسوکیا و Doomdooma محافل.

تعداد کل خانواده های مورد بررسی برای ارزیابی خسارت برای جبران تا 9 اوت در Doomdooma و تینسوکیا محافل است 2,739.

بیش از 9000 نفر در ابتدا معطوف به 13 امداد اردوگاه پس از چاه دچار فوران چاه نفت در ماه مه و پس از آن آتش در ماه گذشته به آن اضافه شده است.

(فقط تیتر و عکس از این گزارش شده اند ممکن است دوباره توسط کسب و کار استاندارد کارکنان; بقیه مطالب به صورت خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>