دوم محرک: Morrison نظر دولت میلیاردها دلار در هزینه های


میلیاردها دلار از کمک به سرپا نگه داشتن تا صنایع کلیدی را به صورت بخشی از Morrison دولت دوم بسته محرک اقتصادی به عنوان بانک مرکزی آماده برای کاهش نرخ بهره و شروع غیر متعارف سیاست های پولی برای محافظت از اقتصاد است.

کمتر از یک هفته پس از دولت مشخص شده آن $17.6 میلیارد پاسخ اولیه به شیوع کروناویروس و قبل از هر یک از این نتیجه کلیدی وزیران در حال کار بر روی یک دوم بسته است که همچنین می تواند شامل هزینه برای کمک به شرکت های هواپیمایی که در حال پیدا کردن مشتریان خود را به طور موثر محروم از پرواز.

به اندازه بحران اقتصادی مواجه استرالیا برجسته شد با سهم بازار با ASX200 از دست دادن 9.7 درصد و یا $162 میلیارد دلار از ارزش و بزرگترین آن یک روز پس از سقوط 1987 سقوط بازار سهام.

دوم-مالیات دهندگان بودجه بسته است که می تواند تحویل این هفته خواهد بود در بالا از اقدامات بانک مرکزی است که به کاهش رسمی نرخ بهره به پایین ترین سطح خود از 0.25 درصد در روز پنج شنبه در حالی که همچنین آشکار کاهش کمی اقدامات است.

تبلیغات

این می تواند شامل ارائه فوق العاده کم بهره وام به طور مستقیم به بانک های تجاری است که باید در گذشته به کسب و کار در تلاش برای نگه داشتن آنها را عملیاتی.

Arrivals at Sydney Airport on Monday morning, the first full day of the requirement to self-isolate for 14 days.

ورود در فرودگاه سیدنی در صبح روز دوشنبه اول روز پر از نیاز به خود منزوی برای 14 روز.اعتبار:لوئیس Kennerley

ارشد منابع دولت گفت: از صبح سیدنی هرالد و سن یک طرح به صرف بیش از $1 میلیارد دلار در عوارض اعمال شده توسط Airservices استرالیا نیز در نظر گرفته شود که صرفه جویی در کوانتاس حدود 350 میلیون و در اطراف $180 میلیون.

دولت نیز در حال آماده شدن برای یک توقف موقت در تمام نمایندگان مجلس افزایش حقوق و دستمزد شبیه به آن اعمال شده توسط راد دولت از یک دهه پیش برای ارسال یک پیام به شرکت های بزرگ جهان برای در نظر گرفتن همان.

اندازه انتظار آمار اقتصادی در حال رشد است به عنوان نظر دولت جدید اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش ویروس.

در حالی که مدارس را نه بسته شده است وجود دارد رشد انتظارات مارس تعطیلات دوره تمدید خواهد شد برای چند هفته.

اقتصاد سرمایه اقتصاددان ارشد مارسل Thieliant گفت: اگر مدارس بسته شد آن را تحویل یک ضربه بزرگ به اقتصاد است.

او گفت: تا به 1.85 میلیون پدر و مادر و یا 14 درصد از نیروی کار مورد نیاز خواهد بود به ماندن در خانه برای مراقبت از کودکان خود را.

“ما تخمین می زنند که در چهار هفته مدرسه بسته می تواند دست کشیدن به اندازه دو درصد از تولید ناخالص داخلی فصلی,” او گفت:.

جدید خود جداسازی مورد نیاز برای ورود به این کشور را به بد گویی کردن 0.5 درصد از رشد اقتصادی هر دو در ماه مارس سه ماهه و زیر ژوئن چهارم.

آقای Thieliant گفت: این به معنای رکود اقتصادی در حال حاضر تقریبا “اجتناب ناپذیر” برای کشور است.

تصمیم به تحمیل اجباری 14 روز در قرنطینه اقدامات در تمام مسافران بین المللی است احتمال دارد که عمده انشعابات در صنعت گردشگری و مهمان نوازی بخش از جمله خطوط هوایی است که در آن یک اقتصاد جدید بسته خواهد شد و به احتمال زیاد هدف است.

نخست وزیر اسکات موریسون است که با داشتن “نورد” در جلسات با کلید وزرای کابینه در روز سه شنبه پیش از سه شنبه شب تیم ملی در جلسه هیئت دولت.

او هشدار داد که عواقب اقتصادی متوقف کردن گسترش ویروس را “بسیار مهم” اثرات آن را “فراتر از” بحران مالی جهانی.

“منظورم این است که در GFC ما ندارد را تعطیل کرد. در GFC ما نمی باید برای جلوگیری از جرم در جمع عمومی” آقای موریسون گفته ملبورن رادیو 3AW.

“این است که یک سفارش را فراتر از آنچه که ما شاهد آخرین بار. و آن را یک دوره به چالش کشیدن. اما, شما می دانید, استرالیایی را از طریق آمده است.”

Prime Minister Scott Morrison will meet with Opposition Leader Anthony Albanese later this week to discuss arrangements for limited parliamentary business.

نخست وزیر اسکات موریسون دیدار با رهبر مخالفان Anthony Albanese بعد از این هفته برای بحث در مورد ترتیبات برای محدود پارلمانی کسب و کار.اعتبار:AAP

آمار و ارقام از اداره آمار استرالیا در روز دوشنبه نشان داد تعدادی از ورود توریست در ماه ژانویه کاهش یافت و 3.3 درصد است. در نرخ سالانه آن بود که بزرگترین سقوط در هشت سال است.

تعداد بازدید کننده از چین بودند 18.2 درصد کمتر از در ژانویه 2019. این بود که قبل از دولت فدرال ممنوعیت غیر شهروندان از چین آغاز شده و در تاریخ 1 فوریه.

آمار و ارقام از چین برجسته عمق مشکلات اقتصادی با آن مواجه است در پی شیوع ویروس.

تولید صنعتی در ماه ژانویه و فوریه سقوط 13.5 درصد بدترین نتیجه در تاریخ ثبت در حالی که خدمات تولید قرارداد با 13 درصد است. ترکیب آنها نشان می دهد کاهش از طریق دو ماه اول سال با 13 درصد اولین انقباض از سال 1976.

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>