‘Secret agent’, زن و شوهر متهم بیش از وزارت معادن مناقصه رسوایی فساد


یک WA کارمند و شریک زندگی خود را به اتهام فساد و افشای اسرار دولت زیر اتهامات جفت تقلب مناقصه روند را به نفع خود قرارداد.

سارا Bellamy, 45 و او را شریک زندگی آدم پرات 48 شد متهم در روز چهارشنبه نزدیک به یک سال پس از فساد و جرم و جنایت کمیسیون منتشر داغدار گزارش را به اتهام ارتباط.

Sarah Bellamy has been accused of serious misconduct by the CCC after authorising payments to her partner for various rehabilitation projects, including Black Diamond Pit Lake (pictured).

سارا Bellamy متهم شده است که سوء رفتار جدی توسط CCC پس از اجازه پرداخت به شریک زندگی خود را به صورت های مختلف توانبخشی پروژه از جمله الماس سیاه گودال لک (تصویر). اعتبار:LinkedIn

پس از آن تحقیقات توسط WA پلیس جرایم مالی تیم مدعی Ms Bellamy – یک کارمند سابق وزارت معادن و پطرولیم – مجاز $162,000 ارزش پرداخت به آقای پرات محیط زیست کسب و کار مشاوره و خاک و آب برای کار است که هرگز به پایان رسید.

ادعا شده است که معاملات تایید شده توسط Ms Bellamy بود که در اتهام از دولت, معدن توانبخشی صندوق بین دسامبر 2016 و اکتبر 2017.

تبلیغات

CCC رسیدگی به این جفت ارز گفته می شود, کشف یک ایمیل که در آن آقای پرات کرد و گفت: “ace تا آستین خود را برای برنده شدن در شغل” و متن بین این دو که در آن Ms Bellamy مراجعه کننده به خودش به عنوان یک “مامور مخفی” که آقای پرات گفت: “تجاوز و غارت” بخش منابع شخصی خود بهره مند شوند.

Ms Bellamy مواجه است شش اتهامات سه تن از اقدام به فساد و سه نفر از افشای اسرار رسمی.

آقای پرات رو دو اتهام فساد مالی.

آنها با توجه به نظر می رسد در پرت دادستانی دادگاه در 28 آوریل سال 2020 است.

CCC تحقیقات به اتهام فساد کشف Ms Bellamy گفته شروع یک رابطه با آب خاک را صاحب آدم پرات در اواخر سال 2016 و شروع به کار خود را برای مشاوره در رسمی ظرفیت به عنوان یک مدیر کسب و کار’ در اواسط 2017.

ایمیل و متن بین این جفت ارز نشان داد او به اتهام درز اطلاعات محرمانه به او به او یک مزیت در مناقصه فرآیندهای.

او همچنین گفته او را تشویق به نگه داشتن خود را, نقل قول, که در آن ممکن است کمتر از $10,000 به طوری که او می تواند ثبت نام کردن در یک فاکتور بدون بررسی دقیق.

در ماه مارس سال 2017, کارشناسی ارشد Bellamy به او گفت که گروه او تکمیل زمینه سفر به رها نیکل معدن در Goldfields به عنوان هیچ کس دیگری در دسترس برای رفتن.

CCC مدعی او سازمان یافته برای رفتن بر روی یک سفر روز با آقای پرات و امضا کردن در 6000 $فاکتور برای وقت خود را مدت کوتاهی پس از آن با وجود او نمی ارائه هر گونه گزارش رسمی از سفر.

زمانی که دیگر بخش کارکنان سوال که در آن گزارش این بود که او گفته ویرایش پیش نویس یک گزارش توسط آقای پرات از طرف او و به او گفت که او می خواهد به او بگویید که مدیریت او “نابجا گزارش نهایی”.

در طول سال 2016 و 2017, آب خاک صورتحساب مجموع $162,738 به بخش از جمله کار در آزمایشی توانبخشی, سایت های الماس سیاه گودال دریاچه در, سگ گله اسکاتلندی, Bulong نیکل باطله تسهیلات ذخیره سازی در Goldfields و Ellendale معدن الماس در کیمبرلی.

سه تا از پرداخت بین $6000 و 10000 $و تایید شده توسط Ms بلامی در حالی که یکی دیگر از $110,000 پرداخت اهدا شد به خاک و آب توسط یک پانل که شامل Ms Bellamy پس از آقای پرات گفته آگاه شد که رقم این بخش حداکثر بودجه برای این کار است.

مدت کوتاهی پس از این پنل شارت آقای پرات نقل قول Ms Bellamy گفته او ارسال یک متن گفت: “مامور مخفی به روز رسانی همه چیز با رئیس برای ثبت نام کردن/تصویب”.

در آخرین روزهای قبل از Ms Bellamy بود که با توجه به استعفا از نقش او را پس از HR باد از او به اتهام رابطه آقای پرات گفته او texted, “سلام, عشق, چگونه بعد از ظهر تجاوز و غارت اطلاعات شخصی خود را سود؟”

که او در پاسخ گفته “من کپی کردن مخاطبین به عنوان ما صحبت می کنند”.

CCC ادعا Ms Bellamy بود که نامزد Telstra کسب و کار از سال 2015 درگیر در سوء رفتار جدی و فساد استفاده می شود و موقعیت خود را در دولت به تهیه و پرداخت به آب خاک در سه نوبت و دو بار افشا اطلاعات به آقای پرات بود که محرمانه است.

“رفتار او نشان می دهد که نیاز به هوشیاری مداوم و نظارت تدارکات حتی زمانی که نسبتا مقدار کم درگیر هستند” CCC در بیانیه ای گفت.

“همچنین نشان می دهد که نیاز به اوایل افشای تضاد منافع احتمالی.

“تا به حال شده است وجود دارد در اوایل افشای این مشکل ممکن است تشدید کرده اند.”

همانطور که با تمام CCC گزارش آن را در يافته اما فرم نظرات.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر