راز شاهدان در MH17 محاکمه چهره “واقعی تهدید شدن به قتل از سوی روسیه’


آمستردام: شاهدان در MH17 محاکمه صورت یک “تهدید واقعی” بودن به قتل رسیده توسط روسیه سرویس اطلاعاتی دادستان هشدار داده اند در میان جدید ادعا می کند که مسکو ممکن است هک محرمانه پلیس فدرال استرالیا گزارش پزشکی قانونی.

در رشد و توسعه است که تازه موشکافی در کرملین محققان انباشته پرونده از شهادت از طرفدار روسیه مبارزان که در همان نزدیکی بودند که یک Buk-TELAR لانچر شلیک یک موشک که آورده پایین هواپیمای مسافربری خطوط هوایی مالزی, کشتن همه 298 مسافر و خدمه.

یکی حتی ادعا کرد که اعضای محکوم شد و در بالا مجهز به سلاح راه اندازی سایت – چیزی دادستان استدلال قرار داده و خلاف کاران در خیلی خطر است که این امر می تواند نا امن را برای آنها به لحاظ جسمی در دادگاه به شواهد حتی به صورت ناشناس.

خطوط هوایی مالزی با پرواز MH17 پرواز بر فراز شرق اوکراین در ماه ژوئیه 2014 که در آن دمیده شد از آسمان. سی و هشت استرالیایی کشته شدند.

تبلیغات

حداقل سه نفر را که به طور فعال مبارزه در حمایت از جنگ در زیر زمین – موسوم به M58, S07 و S21 – سخن گفته اند به محققان همراه با ده ها تن از دیگر افرادی که هلندی دادستان ترس نیز می تواند هدف قرار دادند.

دادستان Thijs برگر گفت: در دومین روز از یک نقطه عطفی محاکمه در آمستردام است که شاهدان خوب بود دلیلی برای ترس برای زندگی خود را آنجا که دولت روسیه به تاریخچه سفارش قتل یا اقدام به قتل مردم در روسیه و انگلیس و آلمان و ترکیه و بلغارستان.

او گفت که روسیه تا به حال مستقر ترکیبی از تهدید و ارعاب بر روی زمین و یک دروغ کمپین آنلاین برای اخلال و بی اعتبار تلاش برای پیدا کردن که شلیک MH17 در ماه جولای 2014.

“دیده می شود به عنوان یک کل این اطلاعات در قالب یک سایه تیره بیش از این مجموعه مقالات” ایران برگر گفت: دادگاه است.

“قوی وجود دارد نشانه آن است که دولت روسیه بسیار مشتاق برای خنثی کردن این تحقیقات و با آن مخالف است به استقرار سرویس های امنیتی روسیه به انجام این کار. همان کسانی که خدمات را متهم به چندین قتل که مرتکب شده اند در کشورهای مختلف اروپایی.

“تعدادی از شاهدان در این تحقیق گفته اند که آنها از ترس برای زندگی خود را اگر هویت خود آمده بودند تا به نور است. استفاده از سرویس های امنیتی روسیه به کشف هویت شاهدان در این بررسی یک سناریوی واقعی.”

Oleg Pulatov is the only one of four accused men to have engaged legal representation in the proceedings.

اولگ Pulatov تنها یکی از چهار متهم مردان را درگیر وکیل در دادرسی.

دادستان خواهد مناقصه چند مکالمات تلفن – ره در همان ماه MH17 به ضرب گلوله کشته شد – که در آن جدایی طلبان طرفدار روسیه در شرق اوکراین بحث گرفتن “چراغ سبز از مسکو به اجرا کسی” و “منظور از مسکو به ساقه کسی”.

دادگاه شنیده ام که کسی که فیلم برداری Buk-TELAR launcher حال قاچاق به اوکراین شد بعد از بازدید دو بار توسط افراد مسلح و “تا به حال پس از آن فرار کرد”.

یکی از مردان متهم به تهیه و استقرار مرگبار Buk پرتاب موشک اولگ Pulatov شده ارائه درخواست تجدید نظر در برابر تصمیم گیری های اولیه به سرکوب هویت در خطر شهود.

Pulatov 53 ساله سابق افسر نظامی روسیه Spetznaz-GRU یک واحد ویژه نظامی روسیه سرویس های اطلاعاتی. او تنها یکی از چهار متهم مردان را درگیر وکلا.

مرگبار 2014 فاجعه باعث مشترک بین المللی تحقیق که شامل بیش از 500 Australian Federal Police officers.

دادستان ادعا کرد که روسیه اطلاعات نظامی واحد GRU ممکن است هک شده دولت استرالیا, هلند, مالزی یا بلژیک برای استخراج و سپس توزیع اطلاعات گمراه کننده در مورد مشترک بررسی است.

پتانسیل هک درگیر یک AFP پزشکی قانونی تجزیه و تحلیل تصاویری از جشن پرتاب موشک حمل و نقل در شرق اوکراین است.

AFP کارآگاه سرپرست دیوید نلسون گفت: “من نمی خواهید به نظر بیش از حد دیگر نسبت به آن می گویند [روسیه کمپین دروغ] مفید است و برای نزدیک ترین خویشاوندان. من فکر نمی کنم آن کمک خود را عزادار و توانایی به دنبال محاکمه و می دانم که چه حقایق هستند.”

به گفته دادستان وجود دارد نشانه آن است که GRU تا به حال اقدام به هک مالزی پلیس و دادستان کل در تلاش برای سرقت اطلاعات در مورد MH17.

استرالیا به مدت طولانی متهم روسیه های مسئولیت در فاجعه MH17 اما مسکو بارها رد کرده بودیم.

محققان به این نتیجه رسیدند در سال 2018 که بوئینگ 777-200 به ضرب گلوله کشته شد توسط روسیه ساخته شده موشک پرتاب شده از یک روسی متعلق به لانچر است که تا به حال قاچاق شده را به اوکراین از روسیه و ارسال بیش از این مرز پس از MH17 به پایین آورده شد.

در دادگاه روز سه شنبه دادستان گفت: شاهد M58 – در-خطر از همه محافظت شاهد – یک زن روسی داوطلب در نبرد برای به دست گرفتن کنترل بیش از شرق اوکراین شد “در مجاورت یک Buk TELAR در این لحظه یک موشک راه اندازی شد”.

“M58 آمده است که کسانی که در حال حاضر در ابتدا خوشحال و چون به آنها گفته شد که یک نظامی حمل و نقل هواپیما شده بود به ضرب گلوله” گفت: دادستان Dedy وای-A-Tsoi. “هنگامی که مردم برای اولین بار در بازگشت از محل سقوط آنها گفته است که یک هواپیمای غیر نظامی.”

مهمتر M58 بعد از محققان گفت که روسیه از پرسنل نظامی که مبارزان گفت متعلق به روسیه سرویس امنیتی – بودند با Buk پرتاب در راه اندازی سایت. این اعتقاد بر این است برای اولین بار عمومی ادعا می کنند که در خدمت مقامات امنیتی روسیه بودند در صحنه مرگبار اعتصاب.

استرالیا Bryan کلنسی که از دست برادرش مایکل و خواهر در قانون کارول در MH17 گفت: خانواده ها حیرت زده شد توسط دادگاه جدید ادعا می کند در مورد درگیری روسیه.

“آنها قاتلان و آنها در حال تلاش برای پوشش دادن آهنگ خود گفت:” در خارج از دادگاه.

“من آگاه بود که آنها در تلاش برای سرپوش گذاشتن کمی منصفانه به این نقطه در زمان است اما در حال حاضر با آن بسیار بیشتر در آینده در دادگاه نشان دادن چقدر پوشش داده شده و طول که آنها در حال رفتن به آن را فراتر از باور من.”

اولین مرحله از محاکمه در Schipol مجتمع قضایی شد و با توجه به اجرای تا روز جمعه بوده ولی الآن تا 23 مارس به قضات اجازه می دهد زمان به در نظر گرفتن چگونه جلسات را ادامه دهید.

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>