دیدن پاتریک دمپسی در اولین تریلر آسمان ایتالیا, لوکس رجوع را ‘Devils’

آسمان ایتالیا راه اندازی کرده است برای اولین بار تریلر آن بسیار پیش بینی, هیجان انگیز “شیاطین” مجموعه به برتر در ماه آوریل در آسمان است. تولید شده توسط Lux رجوع و نارنجی استودیو با کمک های مالی از Sky Studios, سری توزیع شده در سطح بین المللی توسط NBCUniversal جهانی توزیع شده است.

تریلر قطره داغ کردن, پاشنه, از خبری که Comcast متعلق به تلویزیون های ماهواره ای اپراتور آسمان پرده برداری کرده است و بزرگترین آن-تا کنون محتوای تخته سنگ از 80 جدید اصل o از تلویزیون پخش شود در سال جاری افزایش 25% از 2019.

بر اساس پرفروش ترین رمان تاجر ایتالیایی Guido Maria Brera سری unspools در لندن با دفاتر اصلی بانک ایالات متحده آمریکا در زمان بحران مالی 2008. ماسیمو Ruggeri, بازی های برگزار شده توسط “Suburra را” الساندرو Borghi, یک جوان خوش تیپ بانکدار از ایتالیا و شرکت سریعترین ستاره در حال افزایش. در رگه برنده است که بسیاری از کارگزاران بازار سهام تنها می تواند رویای او تولید صدها میلیون دلار از درآمد خود را برای کارفرمایان و به نظر می رسد در صورت ارتقاء به معاون مدیر عامل شرکت.

صعود خود را پرتاب ریل هنگامی که یک رسوایی مربوط به خود را به مواد مخدر معتاد, همسر, تهدید به خراب کردن همه چیز را وادار به این شرکت مستقر در ایالات متحده مدیر عامل دومینیک مورگان با بازی پاتریک دمپسی به برداشت خود را برای حمایت از این جوان های اجرایی. همه چیز از بد به بدتر زمانی که مورگان به طور ناگهانی می میرد ترک در حال حاضر-طرد Ruggero به عنوان متهم.

از آنجا Ruggeri باید با تیم خود را برای پاک کردن نام خود و در نهایت کشف گسترده و با انگیزه های سیاسی طرح به استراوس کان رسوایی لیبی جنگ و عمیق تر شدن بحران مالی اروپا.

دمپسی و Ruggeri پیوست جهانی گروه بازیگران فیلم و تلویزیون ستاره از جمله Laia کاستاریکا (“ویکتوریا”), ملاکی کربی (“ریشه”), Pia Mechler (“همه چیز فوق العاده است”), پل Chowdhry (“Swinging With The Finkels”), هری Michell (“چاق, خنده دار”) و Sallie Harmsen (“Blade Runner 2049”). Showrunner Nick Hurran (“شرلوک”) و ژان Michelini (“دان ماتئو”) با لينک مستقيم.

در این تریلر ما شاهد دمپسی را Dominic مورگان هواپیمای بی موتوری پرواز خود را از طریق مشخصات بالا کار زندگی همراه با سخنرانی انگیزه شوم و جلوه های صوتی. بقیه بازیگران معرفی شده است از طریق یک سری از سریع برش صحنه در اتاق خواب, اتاق و مخاطرات محیط در حالی که مورگان می رود چهره به چهره با الساندرو Borghi را ماسیمو Ruggeri پایان دادن به در شوم بوسه بر روی گونه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>