سلنا گومز به ثبت 10 میلیون دلار طرح دعوی در دادگاه در برابر سازندگان یک بازی تلفن همراه ادعا که آن ریپ کردن شباهت او و کسانی که از دیگر افراد مشهور.

“لباس برای همیشه لطفا برای — بازی یک ظاهر طراحی شده” برای دانلود در دسترس است در فروشگاه App اپل. این اجازه می دهد تا کاربران را به خرید “الماس” برای قیمت اعم از $.99 تا $99.99 و در خرید مجازی سفر با مشاهیر.

“تعامل با زیبا ترین مدل ها و مشاهیر; امثال کارداشیان, شدید, بیانسه, تیلور, و بیشتر خواهد شد حذف شده و درخواست برای مد خود را توصیه!” تبلیغاتی مواد متحده است.

گومز مدعی است که یکی از شخصیت های است که به وضوح بر او و این که او هرگز توافق به شباهت او در هر بازی موبایل.

“متهمان هرگز درخواست مشورت و یا اطلاع گومز در مورد استفاده از هر یک از تبلیغات حقوق در ارتباط با بازی” کت و شلوار متحده است. “نه اگر خواسته می گومز را راضی به استفاده از چنین برای بازی که ظاهرا متکی بر ناگوار عمل برگشتاندن کاربران آن را در بازی خرید در مقادیر آنجا که $99.99 به صندوق خیالی هزینه در بازی و باز کردن ویژگی های.”

گومز تحت پیگرد گوانگژو Feidong Software Technology Co., چین مبتنی بر فروشنده از این بازی به عنوان به خوبی به عنوان MutantBox Interactive Limited شرکت انگلیسی است که دارای کپی رایت به بازی.

کت و شلوار اشاره می کند که گومز اتحاد “با دقت به سرپرستی تمام پیشنهادات و فرصت های کسب و کار” در راه است که پیشرفت اهداف خود و تصویر خود را به عنوان یک الگو برای جوانان است.

کت و شلوار نیز می گوید که بازی های تلفن همراه است “اشکال-سرند” و آن را “دارای دوام 3.5 ستاره از 5” توسط داوران در فروشگاه App.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de