سریال شیدایی: فرانسوی-اسرائیلی نوشتن اقامت ارائه پنج پروژه

روز چهارشنبه سریال شیدایی میزبان دیجیتال ارائه درام سری پروژه های توسعه یافته در طول نوشتن اقامت با حضور 12 نویسندگان از فرانسه و اسرائیل که شامل اعتبار پیشرو نشان می دهد مانند “دفتر” “Fauda” و “Braquo.”

این هفته اقامت آغاز شده توسط فرانسه CNC و اسرائیل Gesher فرهنگی, فیلم, صندوق تحت نظارت ایتالیایی نویسنده استفانو Sardo و اسرائیل نویسنده-تهیه کننده یورام مندل. پنج پروژه های انتخاب شده برای سریال شیدایی.

جاسوسی, هیجان انگیز “از وفاداران” توسط Alix Deniger و Eran B. Y. مراکز در دو عوامل از رقیب سازمان های اطلاعاتی – غیر مستقیم اسرائیل مرد خانواده و یک ساده, فرانسوی, مرد خانمها. آنها را مجبور به همکاری در یک عملیات پیچیده از راه بدر کردن و دستکاری سوریه دانشمند و راز خود را دلبر – سوریه وزیر دفاع دختر – به منظور جلوگیری از یک حمله بیولوژیکی در اسرائیل است.

Deniger یک خدمت پلیس فرمانده با 34 سال تجربه از جمله 11 سال کار در ضد تروریستی هوش. او به عنوان یک اسکریپت مشاور در “تونل” و به عنوان یک co-writer در “Braquo.” او در حال حاضر در حال توسعه سه تلویزیون را نشان می دهد: یکی در مورد مسلمان افسر پلیس دیگر در ایجاد GIGN فرانسه نخبگان واحد پلیس و یک سوم در یک paparazzi آژانس.

Eran B. Y. ایجاد کرده و نوشت: مجموعه انیمیشن “شریل هولمز” بود که منجر نویسنده سری جوانان “Tichon Ha-Shir Shelanu 2” و ایجاد و تولید می شود, اینترنت مجموعه “راه اندازی مجدد.” فیلم شامل اعتبار ماجراجویی خانواده “قهرمانان کوچک” و جرم و جنایت, درام “The Red Hood راه اندازی.” او همچنین نوشت و کارگردانی سریال “در صورتی که” و فیلم “ازدواج با خودم.”

سریال درام “در سال 1942” توسط Julie Anna Grignon و Hagit سعد به شرح زیر سه زن بازماندگان هولوکاست در سه نقطه مختلف در زمان; سه داستان ها تکه های پازل است که به شکل یک بزرگتر داستان. این مجموعه نشان دهنده معاصر را در اینستاگرام.

Grignon نوشت: چند, فرانسوی, تلویزیون را نشان می دهد از جمله “l’art du جرم” “Double Je” و “بالتازار.” او در حال توسعه دو از خود TV series – “عقب” و “(هر) کاری” – و در حال کار بر روی یک پادکست کمدی برای دوستداران فیلم به نام “2 Heures de Perdues.”

سعد مشغول به کار به عنوان یک فیلمنامه در تلویزیون اسرائیل نشان می دهد از جمله فصل 3 از “پرچم دروغین.” او نیز در حال توسعه خود را تلویزیون نشان می دهد “به ماه و بازگشت” و فیلم سینمایی “هنوز هم.”

Dramedy “دور بازی” نوشته شده توسط Perl Samama و روم Rozengurt مراکز در ورونیکا تنهایی سبز فعال است که به ارث برده بی ارزش تیم فوتبال. نیاز به پول برای او پناهگاه حیوانات, او برای این تیم موفق به رغم نامادری او را به تلاش برای فروش آن است. استفاده از دانش خود را از رفتار حیوانات به فوتبال استراتژی ممکن است تنها شانس ورونیکا کردم.

فیلمنامه نویس و اسکریپت هماهنگ کننده Samama نوشت و تولید اولین بازی در سن 19. بعد از دانشگاه, او در اسرائیل با Artomas تولید فرانسه با اسکارلت تولید و استرالیا با اسب شاخدار فیلم.

Rozengurt مورد مطالعه عصب قبل از تعویض به نوشتن برای تلویزیون و فیلم بیشتر کمدی و انیمیشن سری. بهترین شناخته شده پروژه ها “آلیسا می داند چه کاری انجام دهید!” و “Fixies.” در سه سال گذشته او اجرای خود شرکت تولید و ایجاد وب سایت چند سری.

تریلر روانی “کارما موارد” نوشته شده توسط Nathanaël Guedj, الکساندر, Smia و Maayan اونس زیر یک دانشجوی پزشکی, جستجو برای خواهر دوقلوی او که از بین می رود در گوا پس از ترک او خدمت سربازی در اسرائیل است. “در یک سفر از طریق اسرائیل شکسته نسل از سربازان او را مجبور به از دست رفته را در جهت پیدا کردن او” با توجه به بیانیه.

Smia شد یک نویسنده در فصل 4 از مجموعه تلویزیونی “اداره” و خالق جنایی گلچین “در یک مورد است.” Smia و Guedj co-نوشت: فیلم کمدی “Si tu vois, ma mère” و در حال co-نوشتن یکی دیگر از کمدی “Je suis تن père.” اونس بود یک نویسنده در فصل 3 از “Fauda” و نوشت: فیلم سینمایی “Baumschlager.”

“دلتنگ” توسط جاستین کیم گوتیر, آیلت یحیی و Merav Shaked, یک کمدی رمانتیک در مورد تالی یک جوان اسرائیلی Francophile که متقاعد شده است که او متولد شد و در اسرائیل به جای فرانسه به اشتباه. “هنگامی که او می شود یک کار به عنوان یک زبان عبری معلم در پاریس او بسته او را بره او شکسته فرانسه و اسرائیل و نگرش و مجموعه برای تسخیر شهر بدون اجازه واقعیت در او راه” با توجه به بیانیه.

گوتیر کرده TF1 در درام اسکریپت و پیش دبستانی سری متحرک. او در حال حاضر مشغول کار بر روی یک سری فیل داستان و فرانسه 3 و در حال توسعه است “Coup de Foudre” با Patafilm. یحیی یک مجموعه تلویزیونی ویرایشگر برای Keshet و Reshet. یحیی و Shaked توسعه “دلتنگ” به عنوان بخشی از Shaked را فیلمنامه آزمایشگاه. Shaked همکاری خالق و نویسنده اسرائیلی, درام, سریال “قلعه ای در آسمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>