سریال شیدایی می رود مجازی

در یکی از اولین بتن موارد جدید تلویزیون مجازی بازار ساختمان در اروپا به عنوان یک پاسخ به COVID-19 بحران سریال شیدایی که لغو آن در سال 2020 نسخه در لیل است به جای راه اندازی سری شیدایی دیجیتال پلت فرم.

پلت فرم خواهد شد از ویژگی های تصویری رزین از 16 پروژه های منتخب در بخش Co-نرم افزار تبادل جلسات سری شیدایی صنعت محور لورنس Herszberg بنیانگذار و مدیر کل سری شیدایی اعلام کرد.

دیجیتال دیگر ویژگی های پلت فرم را در حوادث انتخاب شده از UGC نویسندگان پردیس تبادل جلسات تصویری رزین از فرانسه و اسرائیل اقامت “در آینده بعد از” جلسات با همکاری SODEC, TVFI و فیلم و سرپرستی سری از خریداران خود نمایشگاه.

این پلت فرم در دسترس خواهد بود به مخاطبان آنلاین از معتبر صنعت تصمیم گیران شروع چهار شنبه 25 مارس روز Co-نرم افزار تبادل جلسات برنامه ریزی شده بود را در لیل, northern France, لگد زدن سریال شیدایی سه روز صنعت فروم. آن را اجرا خواهد کرد از طریق به 7 آوریل.

“امروز سری شیدایی فروم اصلی رویداد حرفه ای و بین المللی تصمیم سازان” گفت: Herszberg. “این هم یک کلید قرار ملاقات گذاشتن در صنعت بین المللی در دستور کار است. در درخواست خود سریال شیدایی فروم تیم تا به حال برای تداوم راه حل صرف لغو تمام جلسات تبادل بودن بیش از حد مضر به خلقت و صنعت,” او اضافه شده است.

اعلام سریال شیدایی در شنبه دیجیتال Co-نرم افزار تبادل جلسه می دهد ناگهانی ارتباط جدید به جلسات’ line-up که در بالا مشخصات اروپایی شرکت های تولید مانند دادگاه Haut با همکاران در “من اول خانواده” و Mediapro استودیو در “زیر دریایی” پیشگامانه تولید مشترک با برزیل Globo یا سه بار نامزد دریافت جایزه اسکار Agnieszka Holland (“Europa Europa”) است که متصل به طور مستقیم “سرنوشت و زندگی است.”

مجازی ارائه همچنین پیش بینی انتظار می رود رشته از طرح های که تولید کنندگان و مدیران فروش آنلاین جلسات برنامه ریزی شده برای سری شیدایی یا MipTV یا ارائه نسخه های دیجیتال خود را هنگامی که زنده رویدادهای صنعت.

آنها می آیند به عنوان تلویزیون های اروپایی چهره صنعت عظیم الجثه ضرر و زیان از توقیف شاخه در سراسر تفاوت در الگوي و آمریکا و نیاز فوری به حرکت رو به جلو در دو بخش از زنجیره ارزش است که هنوز هم می تواند از طریق COVID-19 بحران: توسعه و توزیع.

از پروژه های در U. K جهان وطنی تصاویر و Clerkenwell فیلم و لهستان اپل فیلم “زندگی و سرنوشت” است که یک صفحه نمایش اقتباس از روسی واسیلی گراسمن عظیم رمان. آن را با یک موضوع نزدیک به هلند فیلم: یک خانواده در محاصره استالینگراد مبارزه توتالیتر دشمن و درد و رنج خود را توتالیتر دولت است.

میوه از اول نگاه توسعه معامله زده فرانسه دادگاه Haut با همکاران – تهیه کننده از “بازگشت” “آخرین پلنگ” و “پاپ جدید” – و اسرائیل ماهیت را – که Eilon Ratzkovsky اتحاد تولید کنندگان اعتبارات در “آناندا” زرد “فلفل” “شیر و عسل” و “آژیر” همه فروخته شده در ایالات متحده را بازسازی – “من برای اولین بار از خانواده” است که در یک واقعیت به جایی که مردم نیاز به یک مجوز به کودکان است.

مارک Globo Studios دوم مبادرت به زبان انگلیسی سری شرکت-تولید در اینجا با “پاپ جدید” و “سر” تهیه کننده این Mediapro استودیو “زیردریایی” ایجاد شده توسط TMS را زد Tellem (“میهن”) و ماریانو Baselga (“مدرسه شبانه روزی”) و برزیل Marcos Bernstein (“ایستگاه مرکزی”) و شرح داده شده توسط آنها را به عنوان یک “پیچیده سیاسی جنایی, هیجان انگیز” موجب زمانی که جرم و جنایت سازمان یافته sequesters برزیل با ایران ،

از عناوین ایجاد وزوز زمانی که برای اولین بار اعلام کرد برای جلسات “توربو” از بلگراد-بر اساس حس تولید (“Malmkrog”) است که در صورتحساب یا لیست به عنوان صربستان برای اولین بار واقعی بین المللی شرکت-تولید یک کانگستر درام قاب توسط 1991 جنگ.

عناوین دیگر شامل پروژه های Laïla Marrakchi (“Casa دختران”) و “زیبایی بزرگ” تولید کننده نیلی فیلم (“ازدواج”), “لویاتان” تولید کننده Alexander Rodnyansky (“زمین یخ زده”) بلژیک smash hit “شکستن” سازندگان Hélicotronc (“مردم خوب”) و “ربودن Yossele Shuchmacher” آخرین از جشن اسرائیلی مدیر Eran Ricklis (“درخت لیمو,” “سوریه, عروس,” “رقص عربی”).

Play of Mirrors

اعتبار: Vertice

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>