بخش خدمات شروع سال را با صدای بلند به عنوان سفارشات جدید در ژانویه به بالاترین سطح خود در هفت سال کوتولگی دسامبر پنج ماه اخیر رشد بر اساس یک نظرسنجی منتشر شده در روز چهارشنبه.

این به طور گسترده ای به دنبال Nikkei هند خدمات شاخص مدیران خرید (PMI) در ایستاده بود رقم 55.5 در ماه ژانویه تا از 53.3 در ماه دسامبر. در PMI طرز سخن گفتن 50-علامت آستانه جدا گسترش از انقباض.

جدید کسب و کار بین المللی نیز تحت فشار قرار دادند بخش خروجی به مشابه هفت سال به بالا در ماه. این اجازه می دهد شرکت های به نیروی تازه یافتن از نوسانات بالا در سال 2019 زمانی که بخش دیدم PMI قرارداد در طول سه ماه خودی صنعت گفت.

خدمات رشد کرده بود به اوج خود رسید به 43 ماه اخیر از 54.7 در ماه اوت و پس از دو ماه رکود است. این شده است به دنبال رشد ثابت از ماه نوامبر. این شده است در خط با فعالیت های تولیدی که آینه شیب دار به سمت بالا حرکت از منحنی رشد در ژانویه هنگامی که شاخص PMI رسیده 55.3 بالاترین رقم در نزدیک به هشت سال, بر اساس یک نظرسنجی مشابه اوایل این هفته منتشر شد.

برای خدمات فروش کل گسترش برای چهارمین ماه متوالی در ماه ژانویه است. خدمات مصرف کننده رشد بیشتر بود مشخص شده و پس از حمل و نقل و ذخیره سازی شرکت تا به حال دیده می شود که بزرگترین افزایش در ماه گذشته. این زوم نرخ رشد در ماه ژانویه بود که تا حد زیادی با توجه به مطلوب شرایط بازار بهتر و اساسی تقاضا گفت: شرکت کنندگان در نظرسنجی.

کار جدید مصرف نیز گسترش یافته و به بیشترین حد در هفت سال است. سیاستگذاران خواهد بود خوشحال به یاد داشته باشید که جدید ترین دستور کار آمد از بازار داخلی موجب اشاره به تجدید حیات در تقاضای داخلی پس از یک دوره طولانی از رکود اقتصادی بیش از سال 2018 است.

به عنوان مخالف به آخرین روند شاخص مدیران خرید بخش نظرسنجی اشاره کرد که بیشترین رشد بیش 2019 سرچشمه در بازارهای بین المللی است. اما در ماه ژانویه, خدمات, صادرات دچار کاهش پس از افزایش 11 ماه در صدای یورتمه رفتن اسب این بررسی نشان داد. تعدادی از panellists ذکر شده تقاضای ضعیف چین و اروپا و آمریکا.

به عنوان یک نتیجه, استخدام در این بخش افزایش یافته و به 29 ماه پی در پی با وجود سرعت کار توسعه باقی مانده همان از ماه دسامبر است. اما امور مالی و بیمه در زیر بخش دیدم تعداد کارمندان در شرکت های در حال کاهش است.

کسب و کار برجسته در ادامه به افزایش برای چهارمین ماه متوالی. در انتظار مشتری پرداخت ناگهانی را افزایش می دهد در این سطح از کار و کمبود بسیار مهم مواد منجر به این پرونده در حال گسترش است.

رشد بالا در کسب و کار جدید نیز به همان اندازه بالا ورودی تورم با دمای ورودی هزینه های رو به افزایش در سریع ترین سرعت در هفت سال است. ورودی تورم استوار افزایش در سال گذشته است.

بررسی پاسخ دهندگان عمدتا نسبت بالاتر هزینه بار به افزایش محصولات زیبایی, مواد غذایی, حمل و نقل و سوخت و تعمیر و نگهداری. “شرکت ها بیشتر جذب هزینه اضافه بار خود را به جای به طور کامل عبور این روز را به مشتریان خود. ممکن است این ترجمه را سریعتر افزایش قیمت فروش در این ماه آمده است که ممکن است محدود کردن فروش. شرکت همچنین می توانید انتخاب کنید برای محدود کردن استخدام به منظور حفاظت از حاشیه سود” گفت: Pollyanna De Lima, اصلی اقتصاد در IHS Markit و نویسنده این گزارش است.

با این حال میانگین قیمت شارژ برای خدمات افزایش یافته است به طور قابل توجهی کمتر. شارژ تورم قوی بود از ماه فوریه سال 2018 است. دسامبر دیدم زمان اجرای نرخ تورم به 36 ماه. این بدان معنی است که شکاف بین نرخ هزینه ورودی و خروجی شارژ تورم هنوز نشده بسته قابل ملاحظه ای نسبت به سال های گذشته است.

تنظیم فصلی شاخص Nikkei هند PMI کامپوزیت خروجی شاخص که محاسبه رشد پس با توجه به تولید و خدمات شاخص نسبت به اندازه تولید ناخالص داخلی افزایش یافت و به هفت سال اخیر از 56.3 در ماه ژانویه از دسامبر 53.7.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im