مجموعه ای برای take-off: رزمندگان رسما پاک برای استرالیا پرواز


نیوزیلند رزمندگان اعطا شده رسمی تایید برای پرواز به استرالیا به عنوان NRL در زمان یک جهش بزرگ نسبت به از سرگیری فصل آن در پایان ماه.

پس از یک هفته سردرگمی و کمتر از 24 ساعت پس از نخست وزیر اسکات موریسون محروم مرزی نیروی حال رسما لاستیک مهر پرواز رزمندگان را در تمورته در روز یکشنبه.

The New Zealand Warriors have been officially cleared to fly to Australia.

نیوزیلند رزمندگان شده اند رسما پاک به پرواز به استرالیا. اعتبار:NRL عکس

استفان کارنی مردان را صرف 14 روز در انزوا در موسیقی کشور سرمایه اما اجازه خواهد داشت به قرنطینه به عنوان یک گروه هموار کردن راه برای همه 16 باشگاه به رزومه آموزشی در هفته آینده.

Australian Rugby League رئیس کمیسیون پیتر V’landys می خواهد NRL فصل به مجلس در تاریخ 28.

تبلیغات

“این بسیار عالی نتیجه برای لیگ راگبی و گام دیگری به سمت از سرگیری رقابت on May 28,” V’landys گفت.

“من می خواهم برای تشکر از دولت های فدرال و ایالتی به ویژه در مرز زور و ایالتی نیوساوت ولز اورژانس مرکز عملیات خود را برای کمک در ساخت این رزمندگان ورود یک واقعیت است.

“باشگاه به دنبال خواهد داشت دقیقترین پروتکل های امنیت زیستی و مثل همه باشگاه ها را به شرکت در یک روز آموزش و پرورش در مورد [امنیت زیستی] پروتکل در صبح روز دوشنبه.

“به عنوان یک بازی ما نمی توانیم با تشکر از رزمندگان به اندازه کافی برای همه چیز آنها در حال انجام است. از سمت راست شروع این بیماری همه گیر باشگاه و بازیکنان آن قرار داده اند این رقابت ها برای اولین بار و برای که ما برای همیشه خواهد بود خدا را شکر.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>