Seth Rogen می گوید: “آناناس اکسپرس 2′ پایین تبدیل شده بود با توجه به بودجه نگرانی

“آناناس اکسپرس” طرفداران را نا امید خواهد بود به یاد بگیرند که عاقبت به ضرب گلوله کشته شد بیش از بودجه نگرانی از سونی.

در یک مصاحبه در SiriusXM را “Howard Stern Show” در چهارشنبه Rogen گفت: Sony علاقه مند نبود در یک “آناناس اکسپرس 2” دانلود فیلم چند سال پیش زمانی که آن بود که تن به تن.

“ما سعی کردیم به یک و به لطف سونی هک شما می توانید در واقع پیدا کردن ایمیل زمانی که سونی تصمیم به کشتن فیلم و نه آن را,” او گفت: میزبان هوارد استرن. “این چیزی بود که ما بسیار باز به چندین سال پیش اما سونی بود که علاقه مند در آن است.”

بدنام 2014 Sony Pictures هک منتشر شده بسیاری از اسناد محرمانه و ایمیل در مورد آینده و قبلا اعلام نشده ،

به گزارش The Daily Beast, به بیرون درز, ایمیل بین “آناناس اکسپرس” تولید کننده Judd apatow آمده و سابق سونی پیکچرز همکاری رئیس امی پاسکال نشان داد بحث عاقبت به stoner کمدی در سال 2014.

“من خیلی خوشحالم که ما خیلی نزدیک به گرفتن ‘Pineapple Express 2’ نمیفهمد. من بسیار هیجان زده به این چیزی که واقعی است. ما بسیار الهام خلاقانه در این یکی. ما خنده دار ایده های. این دیگه عالی بود. ما آموخته زیادی در مورد چگونگی ساخت این کمدی دنباله زمانی که ما ‘Anchorman 2.’ و ما را لرزاند که کمپین های بازاریابی. خارجی در حال انجام است بسیار جذاب بیش از حد. من مطمئن هستم ‘PE2’ انجام خواهد شد حتی بهتر! ماری جوانا است که بسیار محبوب در حال حاضر! آن را در هر گوشه!” Apatow آمده نوشت: در یک ایمیل.

اما هیولایی روزانه گزارش می دهد که apatow آمده می خواستم یک 50 میلیون دلار بودجه برای عاقبت و سونی مدیران خواستار آن نگهداری می شود در $45 میلیون. بحث برای عاقبت fizzled از پس از آن.

Rogen, حمایت از ایده های پول بود و این موضوع را با گرفتن “آناناس اکسپرس 2” به خارج از زمین.

“من فکر می کنم ما احتمالا می خواست پول بیش از حد. Studios, آنها دوست ندارند با دادن پول. چیز عجیب و غریب,” او گفت:.

“آناناس اکسپرس” شد یک ضربه سر و صدا و فرقه های مورد علاقه, پرفروش کمی بیش از 100 میلیون دلار در سراسر جهان در برابر بودجه $27 میلیون.

بعدی تا Rogen است “یک آمریکایی ترشی” یک کمدی است که در آن او نقش یک ترشی کارگر کارخانه که می شود را به حالت تعلیق در انیمیشن و reemerges در دوران مدرن. منتشر شده در HBO حداکثر در اوت. 6.

سازمان دیده بان Rogen, مصاحبه زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>