چندین غیرقانونی در ترکیه پس از 5.7-بزرگی زلزله شدید در نزدیکی مرز با ایران

صادر شده در: تغییر یافته:

هفت نفر کشته و نفر دیگر تحت گیر سقوط ساختمان در جنوب شرقی ترکیه در روز یکشنبه پس از یک قدر-5.7 زلزله زده در نزدیکی مرز ایران و ترکیه وزیر کشور گفت: به عنوان تیم امداد و نجات وارد روستا می باشد.

تبلیغات

سه نفر از کشته شدگان در کم عمق لرزش کودکان بودند و پنج نفر گزارش شده مجروح به گفته وزیر سلیمان Soylu. او افزود که برخی از 1,066 ساختمان فرو ریخت.

ترکیه, فیلم های تلویزیون نشان داد مردم از طریق حفر قلوه سنگ با بیل و همچنین پاشیده خارجی دیوار خانه ترک در جاده ها و ساکنان خارج در برف.

اروپا و مدیترانه لرزه نگاری مرکز (EMSC) گفت: این زمین لرزه عمق 5 متر (3.1 مایل). مقامات ایرانی گفت: آن را به حال شده است در ایران احساس می شود اما وجود دارد هیچ گزارش فوری مرگ و میر.

عمومی ترکیه TRT پخش جهانی گفت: این زمین لرزه آسیب دیده در حدود 43 روستا در ترکیه که سابقه زمین لرزه قدرتمند. نیز وجود دارد, گزارش از ساختمان فرو می ریزد و در شهر ون.

فاجعه و مدیریت اضطراری اقتدار آغاز شده بود نجات کار Soylu گفت.

Crisscrossed عمده خطوط گسل ایران و ترکیه در میان زلزله خیز کشور در جهان است.

زلزله ماه گذشته در شرق ترکیه کشته شدن بیش از 40 نفر در حالی که دیگر در ایران, آیا آسیب ساختاری به خانه بدون ایجاد هر گونه مرگ و میر.

یک مقام ایرانی گفته تلویزیون دولتی که تیم های نجات شده بود اعزام به این منطقه است. “تا کنون ما تا به حال هیچ گزارشی از خسارت و یا تلفات در این منطقه که یک منطقه پر جمعیت در ایران و استان آذربایجان غربی” این مقام گفت.

اما یکی دیگر از مقام های محلی گفت: “بسیار محتمل است که وجود دارد خواهد بود تلفات و خسارات” ایران تلویزیون دولتی گزارش شده است. این مقام گفت: این زلزله احساس شد در شهرهای مختلف از جمله خوی Urmiah و سلماس. او گفت: حدود 43 روستا در ایران تحت تاثیر قرار گرفتند.

“برخی از 43 روستا در این منطقه دچار از 10% به 100% آسیب, اما ما تا به حال هیچ گزارشی از مرگ و میر تنها صدمات گفت:” تلویزیون دولتی.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>