چندین زخمی در حمله در نزدیکی سفارت آمریکا در تونس پایتخت

صادر شده در:

یک شبه نظامی بر روی یک موتور سیکلت خود را منفجر کرد و در خارج از سفارت آمریکا در تونس در روز جمعه و زخمی شدن تعدادی افسر پلیس.

تبلیغات

مقامات سفارت تایید این حمله در یک صدای جیر جیر با اصرار مردم برای جلوگیری از این منطقه در تونس پایتخت Berges du Lac منطقه.

فرانسه 24 خبرنگار Fadil Aliriza گزارش سنگین امنیتی با حضور در صحنه و آنچه در ظاهر به بدن بر روی زمین است.

Aliriza به گفته یک منبع در داخل سفارت تایید آن دمیده خود را در خارج از ساختمان.

این مرد تا به حال تلاش برای ورود به سفارت بود اما مانع نیروهای پلیس برای محافظت ماموریت دیپلماتیک یک مقام پلیس به خبرگزاری فرانسه گفت.

رادیو Mosaique یک ایستگاه رادیویی محلی گزارش داد که مهاجم مصدوم پنج افسران پلیس هنگامی که باد ، این ایستگاه همچنین گزارش شده است که ممکن است وجود یک دوم مجرم است.

افراط گرایان اسلامی را هدف قرار داده تونس در سال های اخیر, کشته شدن تعداد زیادی از مردم.

در تابستان گذشته وزیر امور خارجه گفت: در آن سه نظامی انفجار در پایتخت, از جمله یکی در نزدیکی سفارت فرانسه که به کشته شدن یک پلیس و زخمی شدن پنج نفر در طول یک امنیت عملیات برای بازداشت یک مظنون.

تونس بحرانی در بخش گردشگری است که به شدت آسیب پذیر به شبه حوادث و ویران شد و پس از دو عمده حملات در سال 2015 که به کشته شدن تعداد زیادی از بازدید کنندگان در یک رفت و آمد مکرر ساحل و محبوب موزه.

دیپلمات که مشغول به کار با تونس در آن امنیت ظرفیت می گویند در آن رشد کرده است بیشتر موثر در پیشگیری و پاسخ به حملات شبه نظامیان در سال های اخیر است.

(FRANCE 24 با خبرگزاری رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>