چندین کشته در سقوط از هتل در چین استفاده می شود به عنوان ویروس قرنطینه سایت

صادر شده در: ویرایش:

حداقل ده نفر کشته شدند, در سقوط یک هتل در جنوب شرقی چین بود که در حال استفاده برای آزمایشات پزشکی از افرادی که تا به حال وارد شده از مناطق آمار شیوع کروناویروس, مقامات گفت.

تبلیغات

این سقوط ناگهانی ساختمان در شنبه شب به دام افتاده 71, مردم, وزارت مدیریت اضطراری گفت. سی و هشت نفر نجات داده شده اند که از 10:30 صبح جمعه از جمله یک فرد در شرایط بحرانی و چهار نفر دیگر در بیماری های جدی این وزارتخانه گفت.

وزارت زودتر گزارش داد که 48 نفر نجات داده شده اند. آن را بلافاصله توضیح اختلاف.

بیش از 1000 آتش نشان و هفت نجات سگ اعزام شدند به سایت, با توجه به وزارت. عکس های خبری نشان داد نجات کارگران با چراغ قوه بالا رفتن بیش از باقی مانده و آوردن مردم است. آوار مانده بود انباشت اشیاء بدست آمده در اتومبیل در مقابل ساختمان.

این Xinjia اکسپرس هتل در گوانجو, یک شهر ساحلی در استان فوجیان. این شهر آمده است: دولت مسکن افرادی که آمده بودند از coronavirus-آمار مناطق. اکثر قطعات از چین هستند quarantining مردم از این مناطق را برای 14 روز.

دو سوپر مارکت در طبقه اول از ساختمان بودند تحت بازسازی و ستون گزارش ناقص چند دقیقه قبل از سقوط رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت, به نقل از یک مقام رسمی.

صاحب این ساختمان قرار داده شده است تحت کنترل پلیس شین هوا گزارش شده است. ساخت و ساز ساختمان آغاز شد و در سال 2013 و آن را تبدیل به یک 66-اتاق هتل در سال 2018 رسمی گفت: Xinhua.

به هتل باز در ژوئن 2018 با اتاق های چهارم تا هفتم طبقه از ساختمان روزنامه پکن جوانان روزانه گفت.

چین که در آن ویروس های دولتی در ماه دسامبر تایید کرده است بیش از 80 ، 000 موارد دور ترین در جهان است.

این گزارش 44 موارد جدید طی 24 ساعت گذشته در صبح روز یکشنبه به پایین ترین سطح پس از آن شروع به انتشار در سراسر کشور ارقام در Jan. 20. یکی دیگر از 27 مرگ و میر گزارش شده آوردن مجموع به 3,097.

در بسیاری از موارد شده اند در ووهان داخلی شهرستان حدود 670 کیلومتر (475 مایل) شمال غرب از Quanzhou.

(AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>