چندین کشته در گینه به عنوان رای دهندگان بازیگران برگه های رای در ستیز رفراندوم

صادر شده در: اصلاح شده:

حداقل 10 نفر کشته شدند در درگیری های روز یکشنبه میان پلیس و معترضان مخالف گفت: به عنوان گینه برگزار تلخی اختلاف رفراندوم است که منتقدان می گویند یک شگرد توسط رئیس جمهور در قدرت باقی بماند.

تبلیغات

ضد نیروهای دولتی در آمد زیر آتش توسط نیروهای امنیتی که “انجام عظیم دستگیری, شلیک کورکورانه ظالمانه مورد تعرض (و) به کشته شدن حداقل 10 نفر” به FNDC یک چتر گروه مخالفان در بیانیه ای گفت:.

این FNDC بندی احزاب مخالف و سازمان های جامعه مدنی به نام برای اعتراض دوشنبه و سه شنبه.

مقامات بلافاصله نمی تواند رسید برای تایید تلفات تلفات.

کند پیشنهاد تغییر قانون اساسی برای تدوین برابری جنسیتی و معرفی سایر اصلاحات اجتماعی.

اما مخالفان او از ترس انگیزه واقعی است به تنظیم مجدد ریاست جمهوری محدودیت اجازه می دهد Conde, 82, برای اجرا, برای یک سوم املا در دفتر بعد از این سال – سناریویی که دولت او است نه با تخفیف.

مدت کوتاهی پس از رای گیری آغاز شد و در 0800 GMT جوان مردم حمله پلیس مستقر در خارج از یک ایستگاه رای گیری در مدرسه ای در Ratoma حومه کوناکری با توجه به گزارش خبرنگار خبرگزاری فرانسه و دیگر شاهدان.

در مدرسه دیگری در نزدیکی, رای گیری, تجهیزات تخریب شد.

پس از اکتبر Guineans اعتراض کرده اند یکهو در برابر امکان Conde گسترش قدرت را در دستان خود. حداقل 31 نفر و یک gendarme کشته شده بودند قبل از روز یکشنبه خشونت با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش.

نیز وجود دارد سوال در مورد انصاف از روز یکشنبه رای که علاوه بر این در حال وقوع است در میان نصب نگرانی در مورد گسترش رمان coronavirus در آفریقا از جمله دو مورد که مقامات گزارش شده در گینه نو.

‘گرفتن همه چیز به آرامی’

“من این تصور در کشور ما با توجه به چیزهایی که به آرامی گفت: Amadou Oury Bah یک بانکدار و سیاستمدار که مشکوک به مقامات شد بیشتر علاقه مند خود را در مبارزات انتخاباتی از نگه داشتن کشور امن است.

حزب حاکم به نام مردم برای رای دادن به عنوان یک مقام رسمی Fode Cisse گفت: “ما اصرار اکید رابطه با سلامت اقدامات است.”

در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مارس 1, Conde تعویق همه پرسی در اواخر ماه گذشته پس از انتقادات بین المللی از برخی از 2.5 میلیون نام مشکوک در این کشور انتخاباتی رول.

برخی از 7.7 میلیون نفر از مردم در ثبت نام از مجموع جمعیت حدود 13 میلیون نفر است.

دولت می گوید که در حال حاضر scrubbed مشکل, نام, پس از یک تیم متخصص از غرب آفریقا بلوک ECOWAS خواست انجام این کار آخرین هفته است.

اما گینه را آماده نبرد مخالفان هنوز هم شک و تردید در رای دادن اعتبار.

Cellou دیللو یک نخست وزیر سابق و رئیس پیشرو حزب مخالف این UFDG گفت: فرایند تمیز کردن رول انتخاباتی شده بود مات.

“این است که یک انتخابات بالماسکه,” او گفت:, و اضافه کرد که رول را منعکس نمی کند رای دهندگان.

حزب خود را به عنوان به خوبی به عنوان بزرگ دیگر احزاب مخالف هستند تحریم هر دو همه پرسی و انتخابات پارلمانی که در حال وقوع است در همان زمان.

عمیقا قطبی, سیاسی, محیط زیست, اپوزیسیون نیز قول داد برای جلوگیری از آرا از وقوع است.

قانون اساسی را گسترش طول مدت

Sidya توره سر از مخالفت UFR حزب گفت: Conde می خواهد برای “متقاعد کردن جامعه بین المللی او باز است به نقد” در حالی که به دنبال یک دوره سوم به هر حال.

سابق اپوزیسیون شکل بود که زندانی تحت قبلی تندرو رژیم Conde وارد کتاب رکورد هنگامی که او در سال 2010 شد اول گینه را دموکراتیک-رئيس جمهور انتخاب شد.

او در بازگشت به دفتر توسط رای دهندگان در سال 2015 برای دومین دوره پنج ساله تحت قانون اساسی فعلی اما منتقدان می گویند او تبدیل شده است به طور فزاینده ای استبدادی با استناد به بازداشت رهبران اعتراض.

پیش نویس قانون اساسی نیز در حد ریاست جمهوری نظر به دو اما گسترش طول مدت شش سال به طور بالقوه قادر کند به حکومت برای یکی دیگر از 12 سال است.

گینه دولت معتقد به قانون اساسی جدید خواهد طلیعه چیزی بودن در بد-تغییرات مورد نیاز در محافظه کار کشور به ویژه برای زنان.

این امر شامل ممنوعیت ختنه زنان و سن ازدواج زن و شوهر دادن حقوق برابر در طلاق است.

کند نه انکار کرد که او ممکن است با استفاده از قانون اساسی جدید به دنبال واژه دیگری که خود را دوم اجرا می شود این سال است.

او گفت: رسانه های فرانسه در ماه گذشته بود که “هیچ چیز دموکراتیک تر” از برگزاری همه پرسی و آن را به حزب خود را برای تعیین اینکه آیا او را دوباره اجرا کنید.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>