هشدار آب و هوایی شدید صادر شده به عنوان ضربه شلاق باران سیدنی


باران های سیل آسا بود شلاق سیدنی و خیلی ساحلی شمال NSW در صبح روز جمعه به عنوان شدید از طریق تحویل تاخیر از سال گرما و فاجعه بار bushfire شرایط.

اداره هواشناسی گفت: تا 130 mm) باران می تواند سقوط در سیدنی در روز جمعه به تنهایی با بدترین آب و هوا مجموعه برای ضربه زدن به شهرستان روز جمعه بعد از ظهر و شب هنگام جاری شدن سیل می تواند رخ دهد. تا 90 نشان داده می شود باران می تواند به سقوط دوباره در روز شنبه و 80 نشان داده می شود و در روز یکشنبه این اداره گفت.

A severe weather warning has been issued for damaging winds and heavy rain in Sydney.

یک هشدار آب و هوایی شدید صادر شده است برای آسیب رساندن به بادها و باران های سنگین در سیدنی.اعتبار:لوئیس Kennerley

این شهر از خوراندن به صورت جدی آغاز شد حدود 10ساعت در روز پنج شنبه و از ساعت 5 صبح روز جمعه 40 millimetres باران در حال حاضر ثبت شده در سیدنی رصدخانه تپه.

ساحلی تغار که در حدود 6 صبح بود که در نزدیکی شمال NSW ساحل رود که به تعمیق و به تدریج تغییر, جنوب, افزایش بارندگی در امتداد مرکزی و جنوبی و بخش هایی از ساحل و در مجاورت محدوده طی جمعه و بیش از آخر هفته.

تبلیغات

“به نظر می رسد به احتمال زیاد باران در سیدنی خواهد ثابت باقی می ماند در طول امروز, افزایش طول بعد از ظهر و شب که به windier شرایط یک شبه و فردا صبح” اداره پیش بینی گابریل Woodhouse گفت: در صبح روز جمعه.

اداره صادر کرده است یک هشدار آب و هوایی شدید برای آسیب رساندن به باد و بارش باران برای شمال رودخانه اواسط سواحل شمال شهری و بخش هایی از شکارچی Illawarra مرکزی Tablelands و شمال Tablelands هوا مناطق.

برای برخی از مناطق, بارش شدید و توفانی باد تا 90 متر/ثانیه ممکن است با رعد و برق فعالیت و یا با تشکیل کوچکتر در پایین تعبیه شده در داخل ساحلی از طریق اداره گفت.

“بارش باران های سنگین که ممکن است منجر به جاری شدن سیل و رودخانهای جاری شدن سیل ممکن است برای بخش هایی از شمال رودخانه اواسط سواحل شمال شرقی بخش هایی از شمال Tablelands و بخش هایی از شکارچی امروز” اداره گفت: در اوایل صبح روز جمعه.

“از بعد از ظهر جمعه یا شب تمرکز تغییرات بیشتر در جنوب شامل سیدنی شهری Illawarra و شرقی بخش مرکزی Tablelands (از جمله کوه های آبی) پیش بینی شده اند.”

سیل و هشدار سیل نیز صادر شده است. مکان های که ممکن است تحت تاثیر عبارتند از لیسمر, Grafton کففس هاربر Port Macquarie, تری, نیوکاسل, Gosford سیدنی و ولونگونگ.

این شرایط منجر به این تعداد فعال آتش سوزی کاهش تقریبا یک سوم از روز شنبه در یکی از بزرگترین واحد-بعد قطره از آتش نجومی آغاز شد.

در پایان روز شنبه وجود دارد 62 فعال آتش سوزی در سراسر NSW و عمل – به عنوان 7بعد از ظهر روز شنبه وجود دارد 42.

حدود 1200 آتش نشانان سراسر کشور “به دست آورد بسیاری از پیشرفت” در روز پنج شنبه چه شده است که کاهش گسترش آتش سوزی و یا حاوی آتش جبهه.

در حال حاضر هیچ آتش سوزی توصیه های بالا در سطح و فقط دو نفر از 21 تعداد آتش سوزی مناطق دارای امتیاز بالا “کم-متوسط” برای جمعه.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر