‘به شدت مختل’: جزایر Lew برتر تماس برای صاحبخانه به قطع رانت در میان coronavirus رکود


خرده فروشی کهنه جزایر Lew برتر سرمایه گذاری هشدار داد که “مشکلات قابل توجهی” در سراسر کل آن کسب و کار قرار داده و تعهد بر صاحبخانه برای آمدن به میز به عنوان خرده فروشان مبارزه از طریق coronavirus بحران است.

پوشاک و لوازم التحریر خرده فروش گزارش نیمه قوی-سال نتیجه در صبح روز جمعه با شرکت سود خالص در شش ماه منتهی به 25 ژانویه افزایش 12.2 درصد به $99.6 میلیون.

Solomon Lew and Mark McInnes are putting the hard word on landlords over the coronavirus crisis.

جزایر Lew و علامت McInnes قرار دادن کلمه سخت بر صاحبخانه بیش از coronavirus بحران است.اعتبار:Paul Jeffers

درآمد به صورت نیمه بود تا 7.6 درصد به $732.1 میلیون کمی جلوتر از انتظارات تحلیلگران. قابل مقایسه با فروش در سراسر شرکت برندها که شامل فقط شلوار جین, Smiggle پیتر الکساندر Dotti و جی جیز شد تا 4.3 درصد است.

تمام هفت شرکت مارک تحویل مثبت قابل مقایسه رشد فروش با لباس خواب خروجی پیتر الکساندر ارسال 11.1 درصد افزایش به فروش رو به با “بسیار قوی” کریسمس و ژانویه تجارت است.

تبلیغات

اما با وجود مثبت نیمه نخست وزیر است به whacked توسط همان coronavirus مشکلات به بقیه بخش خرده فروشی با این شرکت هشدار در آن چشم انداز تجارت در برخی از بازارهای آن شده بود “به شدت مختل شود”.

همه مارک های عامل در استرالیا و نیوزیلند دیده بود پایین تر در تجارت گردشگری-اریب فروشگاه ها و خرده فروش در بریتانیا و ایرلند Smiggle فروشگاه های “به طور قابل توجهی بدتر” پس از اعلام coronavirus به عنوان یک جهانی همه گیر.

نخست وزیر موجودی نشسته 19 درصد بالاتر از آن را در این زمان در سال گذشته کسب و کار هشدار داد خیلی از سهام آن خواهد بود با تخفیف به فریب خریداران در فروشگاه در طول شیوع آن خواهد صدمه دیده آن حاشیه ناخالص به صورت نیمه.

صاحبخانه باید “نقش عمده ای” برای اطمینان از خرده فروشان می تواند از طریق همه گیر این شرکت گفت: با توجه به آن در حال حاضر بسته دو فروشگاه پس از وقوع COVID-19 خواهد بود و آماده برای بستن بسیاری از اگر صاحبخانه پاسخ به بحران است.

با وجود ورودی اختلال در کسب و کار برتر اعلام سود سهام و 34 سنت در هر سهم به طور کامل franked و قابل پرداخت در سپتامبر 30. شرکت نمی ارائه هر گونه راهنمایی و گفت: آن را در حال حاضر “غیر ممکن است برای پیش بینی یا پیش بینی طبیعت و تاثیر COVID-19”.

“در طول دوره گزارش برتر معامله شده از طریق Brexit عدم قطعیت در انگلستان, تظاهرات در هنگ کنگ ویرانگر bushfires در استرالیا و در ادامه سقوط دلار استرالیا. این فشارها ادعا کرد بسیاری دیگر از کسب و کار خرده فروشی در سراسر استرالیا و جهان” آقای لیو گفت.

“با وجود این عوامل برتر تحویل داده و ثبت نتایج – این یک عهد به استراتژی ما در جای خود قرار داده و تقریبا یک دهه پیش و بی امان اجرای مدیریت در برابر آن استراتژی است.”

“برتر امروز اعلام کرد رکورد فروش و سود با استثنایی cashflows اجازه می دهد ما را به ارائه این گروه با انعطاف پذیری زیادی در این زمان نامشخص است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>