بنیامین Griveaux مشکل کمپین برای شهردار پاریس به پایان شگفت انگیز روز جمعه پس از یک آنلاین نشت از تصاویر جنسی led امانوئل پاکسازی را متحد نزدیک به خروج از نژاد ترک حزب حاکم بدون یک نامزد برای ماه آینده انتخابات شهرداری.

تبلیغات

Griveaux, 42, گفت که او تصمیم گرفتند برای عقب نشینی برای محافظت از خانواده خود پس از یک وب سایت منتشر شده گزیده ای از خصوصی جنسی همراه با screengrabs از نشاط روی پیام های متنی که در آن گفت: آمد از سابق سخنگوی دولت.

“یک وب سایت و شبکه های اجتماعی راه اندازی کرده اند ننگین حملات مربوط به زندگی خصوصی من. خانواده من سزاوار نیست این. هیچ کس همیشه باید در معرض چنین سوء استفاده” Griveaux به خبرنگاران گفت: به عنوان او اعلام کرد او در ترک این مسابقه.

او مرگ باعث کر زنگ خطر و ترس از سراسر طیف سیاسی با متحدان و رقبای یکسان هشدار داد که فرانسه دموکراسی بود که در معرض خطر رسوخ به سیاستمداران’ زندگی خصوصی و رسانه های اجتماعی hounding.

آن را نیز پرداخته سوزش ضربه به فرانسه حاکم LREM حزب است که با شکوه بی سابقه ای بخش – برخی ناشی از تلخ مسابقه که منجر به Griveaux گرفتن نامزدی در وهله اول.

“این یک ضربه بزرگ برای حزب حاکم و یک ضربه بزرگ برای سیاست های کلی” برونو Cautrès یک تحلیلگر سیاسی در دانشگاه-Po پاریس گفت: فرانسه 24, توصیف شیوه Griveaux مرگ به عنوان یک “زلزله سیاسی”.

سابق شهرداری نامزد بالا-مشخصات عمومی شکل Cautrès اشاره کرد یکی از پاکسازی اولین حامیان یک قانونگذار سابق و سخنگوی دولت. او در حال اجرا بود برای پرطرفدار ترین فرانسه شهرستانهای سیاسی fiefdom شده است که در گذشته استفاده می شود به ویژه سابق رئیس جمهور فرانسه ژاک شیراک به عنوان یک سکوی پرشی برای بالاتر منشی – و یک پاکسازی اردوگاه او به ادعا.

سیاستمداران نزدیک رتبه

با توجه به روزانه Libération, این ویدئو برای اولین بار منتشر شده آنلاین توسط یک عملکرد هنرمند که خواستار افشای Griveaux را “نفاق”. پیوتر Pavlensky این گزارش گفت: او تصویری از یک “منبع” که تا به حال یک رابطه رضایت با Griveaux.

“[Griveaux] کسی است که به طور مداوم به ارمغان می آورد تا ارزش های خانوادگی که می گوید او می خواهد به شهردار خانواده و همیشه نقل از همسر و فرزندان خود را به عنوان مثال. اما او در حال انجام است مخالف” Libération به نقل از Pavlensky عنوان کرد و گفت.

“من نمی ذهن مردم زندگی جنسی آنها مایل (…), اما آنها به صداقت,” او اضافه شده است. “او می خواهد به سر این شهر و در او نهفته است به رای دهندگان. من در حال حاضر زندگی در فرانسه, من هستم, پاریس, آن مهم است برای من.”

سیاستمداران در سراسر هیئت مدیره شد و سریع به اختلاف نظر دارند, تجمع در حمایت از محاصره سابق و نامزد راست خود را به حفظ حریم خصوصی.

وقت سوسیالیستی شهردار Anne Hidalgo که منجر به مسابقه در نظر سنجی خواهان “احترام به حریم خصوصی و مردم” در حالی که خود را میانه رو حریف Cedric Villani که از دست رفته را به Griveaux عمیقا تفرقه مسابقه برای LREM نامزدی هشدار داد در یک صدای جیر جیر که در حمله به رقیب سابق خود مطرح “یک تهدید جدی برای دموکراسی ما.”

“ما در حال تلاش برای انتخاب پرستاران” اضافه شده Sebastien Chenu سخنگوی راست ملی تجمع حزب به طور معمول بی رحم سیاسی حریف از پاکسازی را LREM.

واکنش ارائه شده قابل توجه یادآور دیرینه مشاهده در فرانسه است که سیاستمداران’ زندگی خصوصی تا حد زیادی از حد. اما این فرض است که به طور فزاینده ای به چالش کشیده گفت: Cautrès اشاره کرد که سیاستمداران خود را کمک کرد محو خط بین عمومی و خصوصی.

“مشکل است که امروز به رسم یک خط بین زندگی خصوصی و عمومی در رسانه اجتماعی عصر,” او توضیح داد. “در واقع سیاستمداران اغلب بیش از حد خوشحال به مرحله و ترویج زندگی خصوصی خود را.”

استراتژیک اشتباه

“امروزه سیاستمداران مورد نیاز برای بی گناه” اضافه شده FRANCE 24 سیاسی ویرایشگر Roselyne Febvre اشاره کرد که نوار کاست رسوایی می آید در بدترین زمان برای فرانسه از حزب حاکم است.

“شهرداری انتخابات فقط یک ماه دور و پاکسازی اردوگاه در حال حاضر فرو رفته در چندین بحران” او می افزاید: با اشاره به تنش های پدید آمده در درون حزب و نصب, انتقاد از آن برنامه ریزی شده حقوق بازنشستگی اصلاحات.

پاکسازی و دولت او آمده اند تحت بی سابقه ای در انتقاد از اعضای حزب خود را در میان یک سری از سیاست ناگوار است که باید irked LREM به طور معمول از نرم قانونگذاران.

رقابت بین Griveaux و Villani یک ستاره ریاضیدان که در برابر فشار به کنار اضافه کرده است به آشفتگی منجر به دومی اخراج از حزب تنها در هفته گذشته.

اما با Griveaux در حال حاضر از تصویر تصمیم به حذف رقیب خود است که به دنبال حتی بیشتر شبیه به یک اشتباه استراتژیک استدلال Cautrès.

“نتیجه این است که حزب حاکم در سمت چپ بدون یک طرح بازگشت به بالا برای بزرگترین جایزه در ماه آینده انتخابات شهرداری” او گفت:.

“LREM در حال حاضر با آن مواجه نبرد سختی در پاریس” اضافه شده فرانسه 24 Febvre اشاره کرد که Griveaux تضعیف کرده بود به مقام سوم در نظر سنجی پشت نامزد حزب محافظه کار Rachida Dati. “در حال حاضر به دنبال آن است مانند ماموریت غیر ممکن است.”

این حزب در حال حاضر چهره یک مسابقه در برابر زمان برای پیدا کردن یک جایگزین نامزد با یک نام بر لب همه – Marlène Schiappa بالا-مشخصات برابری جنسیتی وزیر – در حال حاضر اعلام او علاقه مند است در این کار.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im