زمانی که لیدو “لی” Iacocca درگذشت ژوئیه گذشته, جهان خودرو از دست یکی از آخرین آن زندگی افسانه است. در طول دوره از 50 سال زندگی حرفه ای در پنسیلوانیا متولد اجرایی کمک به توسعه اصلی فورد موستانگ و پیشگام راه اندازی wildly محبوب جیپ گرند چروکی. اما برای ماشین درست junkies, او احتمالا بهترین راه حل برای پیشگام وانت که بارها تمسخر وضعیت نماد فوتبال مادران و پدران است که با این وجود انقلابی آمریکا صنعت خودرو و نقش مهمی در بازگرداندن نزدیک به ورشکستگی کرایسلر گروه به سودآوری است.

در اوایل سال جاری Iacocca را Bel Air خانه از 27 سال بود برافراشتند بر روی بازار, درخواست 26 میلیون دلار. اموال در نهایت به فروش می رسد برای $19.5 میلیون در هفته گذشته و اعمال آشکار خریداران دانشکده حقوق فارغ التحصیل تبدیل واقعیت تلویزیون ستاره کوچک تبدیل سمور یا راسو مژه مغول Lilly Ghalichi و شوهر ایرانی, ایرانی-آمریکایی کارآفرین دارا میر.

هر چند او احتمالا هنوز هم بهترین و شناخته شده برای نقش بازیگران در, درام, سوخت, غیر قابل انکار اعتیاد آور screamfest شناخته شده به عنوان “شاهان از غروب” Ghalichi تنها به طول انجامید یک فصل در آن نشان می دهد. پس از Houston-متولد مقتدر و خود توصیف “فارسی باربی” رفته و به چیزهای بزرگتر و بهتر راه اندازی محبوب او زیبایی با نام تجاری لیلی ضربه شلاق است که 2.2 میلیون followers on Instagram تنهایی و گزارش تولید بیش از 15 میلیون دلار درآمد در هر سال است.

در سال 2017 Ghalichi بحباله نکاح در اوردن, Mir در اسراف بورلی هیلز مراسم که دیدم عروس همین چهار لباس در طول شب ، اگر این جفت ارز برای ثبت طلاق در تابستان گذشته تقسیم شد و در نهایت به نام خاموش. و این فوریه Ghalichi متعهد “عشق ابدی” ،

و زن و شوهر باید خود را جشن گرفتند شعلهور عاشقانه ترین L. A. راه ممکن — توسط جاسوس, بزرگ, فانتزی عمارت. حدود 11,000 متر مربع. ft., اهل توسکانی به سبک ویلا نشسته به طور مستقیم در سراسر خیابان را از یاد بل ایر هتل ارائه می دهد 1.13 هکتار از بکر زمینه.

نامرئی از خیابان و ترشح پشت هجز و سایبان متراکم از درختان Iacocca مانور قابل دسترسی از طریق یک دریچه جلوی خانه که در سفرهای گذشته اموال را در اندازه کامل تنیس قبل از سرایت به کل motorcourt. پشت این خانه ستون entryway هستند grandly-کوچک اتاق عمومی از جمله مربوط به بارون اتاق نشیمن با clerestory ویندوز و یک شومینه, اتاق ناهار خوری با یک لوستر کریستال و clubby کتابخانه با چوب-paneled دیوار و یکی دیگر از شومینه.

استاد عقب نشینی یکی از چهار ensuite اتاق خواب اصلی خانه است و kitted با یک منطقه نشسته دیوار-به-دیوار کرم رنگ فرش شومینه و حمام بخار. به طور طبیعی مجلل و مستغلات نیز ارائه می دهد یک احتیاط کارکنان آپارتمان با یکی دیگر از حمام و خصوصی منطقه ناهار خوری. از پشت یک استخر بزرگ احاطه شده است گسترده تراس برای حمام آفتاب.

سوابق نشان Ghalichi و میر را $19.5 میلیون جایزه خانه است که نه تنها Bel Air اموال خود را. بازگشت در سال 2012 قبل از ازدواج میر پرداخت حدود 6.1 میلیون دلار برای دامنه کوه و مستغلات در جای دیگر در محله. او به سرعت خاک یکسان موجود در خانه و در حال حاضر در نیمه راه از طریق ساخت و ساز در تایتانیک ترکیب اتفاق می افتد که به دروغ بلافاصله به محل اقامت اصلی از Elon Musk.

ریک هیلتون و دیوید کرامر از هیلتون & Hyland برگزار مثال; کرامر و کوین اندرسون نیز با هیلتون & Hyland, repped Ghalichi و میر.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net